Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Zobaczymy co bedzie. Tak na codzien o tym nie mysle, teraz tez jakos mi przeszlo po sekundzie, tylko czasami mam takie napady smutku , hehh jutro sie umowilam z przyjaciolka, w koncu zaczynaja sie powroty z wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri, to jest cytat?? ja to z głowy pisze... :o ups! jest super przepraszam, ale łagodna nie będę...on toba pomiata tak cię traktując, więc sama sobie odpuśc, bo pomysl na trzexwo - chciałabys z takim facetem budoważ dom, rodzinę, wspólne zycie? Ty sie starasz, pytasz, a on taki tekst! wiesz facetów rajcuje czasem jak sie laska rozczula nad nim a on jak Neron daje pierścien do całowania i patrzy z wyższością o ile nie pogardą! To taka przenośnia oczywiście, ale tak to niestety wygląda! Myslę,z e nie pasujecie do siebie i powinnaś sobie darowac ten zwiazek... On w tej chwili gardzi Tobą - tak się zachowuje. gdzies tam sobie jest niewiadomo co robi i w dodatku ma olewkę na twoje uczucia! gierki sobie uskutecznia i Ci zagadkami wali, czując że Ty się przejmujesz i to przeżywasz... wiesz tu juz nie chodzi o to, zebyś jemu pokazała, ze swiat sie na nim nie kończy, ze masz swoje życie i mozesz być szczęśliwa bez niego, tylko chodzi o to, zeby sobie samej to udowodniła i miała z tego prawdziwą radośc!!!!!! olej go, to jest najlepsze lekarstwo! podniesz głowe do góry, nosek też zadrzyj ;) i cyc do przodu i wio na impreze z kolezankami, albo coś w tym stylu!!!!! nie mysl o niem, wiem,z ę to trudne, ale musisz sobie wypełniac czas, by łatwiej ci było! i broń boże nie pisz nic do niego, bo juz się pogrążysz totalnie..utonieszw smutku i desperacji!!!!!!!!!! my Ci rzucamy koło ratunkowe, dlatego skorzystaj z niego i wyłaź na brzeg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam tym czasem bo ide z kumpelą na lody ...jogurtowe :P wezme dziś same maliny :D buziaki!!!!!!!!!!! jestsuper trzymam za ciebie kciuki!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjj.. jak mi się marzy żeby mieć własny ogródek i tak wychodzić kiedy się chce, mieć spokój od wszystkiego....... rozmarzyłam się hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 smutno smutno.. mi też smutno :( ale zawsze jak jadę na działeczkę i tam się położę na leżaczku, porozmyślam z dala od wszystkiego to odrazu jakoś tak lepszy wydaje się świat ;) A tak to teraz siedzę w domku jeszcze mam remont i co chwile coś stuka wierci zwariować można :P :/ jedyny plus że mogę się rano wysypiać jak narazie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo jak mi się marzy taki ogródek. rozłożyć sie na trawce, drineczek, ksiązka i ciszaaaaa i pies biegający w pobliżu ;) noooo, jeszcze jakiś przystojniaczek mógłby biegać :D ech, marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleee chlop bez nas też ;) Tylko trzeba poczekać aż natrafimy na tych właściwych i wszyscy będą szczęśliwi ;) ehhhhh łatwo pisać..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie metis, jak się mieszka w takim ciemnogrodzie, to dobrego mężczyznę nie znajdziesz,chyba że ze świeczką.... mało jest dostępnych mężczyzn , jakoś mam wrażenie ze nastał bardzo trudny wiek, za dużo konkurencji, zła ...jakieś niebezpieczne czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym żyć z czasów mlodosci moich rodziców,kiedy było lepiej bez komórek, komputerów...eh:p ale byśmy się nie poznali gdyby nie komp no:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri to chyba tylko tak sie wam zdaje... wiecie co jest zabawne, ze od jakiegoś czasu wszystkie moje kumpele z miasta są dziewczynami zajętymi (poza jedną) wszystkie albo mężate, albo zaręczone, albo maja chłopaka, a za to mam chyba z 3-4 kolegów co są sami...i ich mi żal. Bo to też dobre chłopaki, a szczęścia nie mają :P więc nie sądzcie, ze nie am facetów, bo tak nie jest!!!!! uwierzcie w to, a zaczniecie ich dostrzegać!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak... ale przyjdzie czas że spotkamy jakiś przystojniaków :) na bank ;) tylko jeszcze nie wiadomo kiedy niewiadomo gdzie.. może nie w naszych miastach może nawet nie w naszym kraju różnie to bywa ...... ale znajdziemy :) a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis no jasne, ze tak!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ o mały włos bym zapomniała... Helcia w pracy jeszcze, ale jak doczyta to będzie jej miło Helcia kochanie 100 lat z okazji urodzin!!!!!!!!!!!! wszystkiego naj nja naj, zdróweńka, szczęścia, miłości i wszystkiego czego pragmniesz by ci sie spełniło :D ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ helcia tęsknie za Tobą!!!!!!!!!!!!!!! seriooooooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ale ja wiem że są faceci i ich dostrzegam tylko najbardziej mnie wkurza to że już na paru trafiłam ale żaden się nie okazał tym właściwym.. wiadomo nie poddaje się i nie trace wiary ale... jestem zła że taka mała niesprawiedliwość jest że jednym się trafia miłość niemal odrazu a inni muszą czekać cierpieć szukać etc. życie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl19999999
hm moze pomozecie co napisac facetowi jak juz którys dzien działam jak w ksioazce.... napisał ...... jak mi mnał dzien, co dzis robiłam ??? co moge na to naklikać ? a zeby mógł cos wiecej napisac...?? dodam z ebył w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może... to ze mną jest coś nie tak, może jestem za bardzo zołzowata.:P To by wszystko wyjaśniało ;) nie no żartuje oczywiście ;) będzie dobrze :) musi byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis złoty srodek trzeba znależć, trzeba wyważyc te zachowania..nie mozna byc zbyt miłym ani zbyt zołzowatym..top wcale nie jest takie trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
girl 1999...no nieee..kolejne sprawy komórkowe:O nie brać pod serio tej książki...już lepiej zadzwonić niż pisać.. metis musi się udać, co ma być to będzie:) iri ? Helcia ma urodziny:p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl19999999
a mas zjkaiegos pomysła ??? :D :))) taz zeby to niczym mzocno zabrzmiało niczym co... by facet sie zachodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka wiem wiem ;) tak sobie żartuje :) na pewno nie jestem za bardzo zołzowata bo żaden facet ode mnie nie uciekł :P po prostu z żadnym nie wyszło. widocznie nie byliśmy sobie pisani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl19999999
a ma któras pomysła na tkaiego smsa ? obojetnie co ? z góry dziekowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje znajome już daaaawno wszystkie zajęte i większość dzieciate. też sobie czasem myślę, dlaczego niektórym to tak łatwo przychodzi, a inni (np ja :) ) mają takie problemy z tymi chłopami. Co jeden to lepszy. Do tego dochodzi jeszcze wiek. Cięzko o wolnych facetów w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna a to szkoda że nie ma dużo wolnych w Twoim wieku bo mam ochote się za takimi starszymi ode mnie porozglądać.. większa szansa że nie trafie na kolejnego gówniarza .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Zołzy. Ja juz dzisiaj wchodze żeby usprawiedliwić moją jutrzejszą nieobecność ;) najpierw ide do pracy a potem moj mnie gdzies zabiera tylko ze nie wiem gdzie:P:P he he powiedział mi że mam się ładnie ubrac,ładnie ale na luzie... no na elegancko sie nie ubiore:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zołzolki moje :) Przeżywam moje ostatnie naście i zastanawiam się jak szybko minęła mi ta 18-nastka :D hahahaha kurna byłam wczoraj na imprezie i już takie ploty chodzą,że ło matko :/:/ wkurzają mnie Ci ludzie :/ Ech chyba impreze musze zmienić :D hahaha :D i tak w sobote wybieram się znowu na imprezke:P taką urodzinową:D więc ciagle szaleje w te wakacje i nawet czasu na facetów nie ma hahahahahahaha :D a po wakacjach Maturka i dalej czasu brak a potem za późno bedzie hehe ale co tam jakieś plusy starej panny też są :D To papaśQ :) teraz to od 28 to będę tutaj codziennie :P :D dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę, że zapytam się o waszą opinie bo widzę że fajne i rozgarnięte dziewczynki jesteście :) Chodzi mi o taką sytuację jak spotykam się z facetem. Nie jesteśmy jeszcze parą ale już jak by to powiedzieć jest to na najlepszej drodze ;) smsy piszemy na gg rozmawiamy no i spotykamy się ale to tylko on proponuje spotkania i wychodzi z taką inicjatywą. Oczywiście ja się zgadzam tyle że po spotkaniu pyta się np. to kiedy się widzimy a ja mówie że zobaczymy jeszcze się zgadamy. Ale ja nie proponuje tylko czekam aż on to znowu zrobi.. nie wiem czemu tak mam głupio czy nie wiem jak to nazwać ale nie pytam faceta o spotkanie. Co innego jak byli byśmy już parą. No i chciałam zapytać czy to z mojej strony jest błąd? Czy facet może to odebrać że ja nie mam chęci wielkiej się z nim spotykać( mimo że bez problemu się zgadzam na spotkanie jak on zaproponuje) I się tak zastanawiam czy to jakiś błąd? Czy szkodze w jakimś stopniu tym rozwijaniu naszej znajomości ? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis mysle, ze to nie jest błąd żaden... dobrze jest! on proponuje, ty sie zgadzasz... ale możesz go zaskoczyć czasem i jak zaproponuje za 3 dni, to Ty sie zapytaj czy szybciej nie mozna :D wtedy zauwazy że Ty sama też do tego dążysz... ale raz możesz taki numer zrobić... ;) za duzo to nie :0 innym razem przełóż na dzien później...niech wie, ze nie jesteś zawsze na tak -tak jak on chce... nie zaszkodzi...a może dobrze poskutkowac -pokazesz mu,z e nie jesteś taka bierna w tej kwestii, że nie tylko przytakujesz grzecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×