Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Nie no teraz już pójde skoro u fryzjera byłam. hehe własnie co się dajecie chorobom co?? :P Zaśpiewajcie sobie piosenke DODY :P hie hie :D Irrenka tez chce zobaczyc jak skończysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margotka99
Czesc dziewczyny. Kiedys czytalam ta ksiazke, lecz prawde mowiac nie skonczylam :P I teraz potrzebuje malej pomocy. Odezwal sie do mnie byly, tzn niby "przypadkiem" dzwonil lub puscil sygnal, ale ja spalam i nie slyszalam i nastepnego dnia pytam co chcial to mowil ze sie pomylil, no to ok, napisalam ze spoko. Po chwili pisze co u mnie slychac. Gadalismy doslownie caly dzien, wczoraj znow sie odezwal pierwszy i to samo, gadalismy i gadalismy. I tak sie zastanawiam, teraz nie pisze co mnie nawet nie dziwi, pewnie czeka czy ja napisze, i teraz pytanie? pisac czy nie? ja mysle ze nie, zobaczyc co on zrobi. a wy jak myslicie?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka jak powietrze podchodzi to pewnie paznokieć nie był dobrze odtłuszczony , nie dość matowy albo miał świecące miejsca.. wtedy powietrze podchodzi bo akryl dobrze nie przylega do płytki. Tak więc trzeba clinerem odtłuścić a później dobrze polerką bądź pilniczkiem zmatowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margotka99
Mam nadzieje ze przez ta liczbe przy nicku 99 nikt nie pomysli ze mam 10 lat :O hehehe nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metisku tak też pomyślałam, dlatego teraz się przykładam mocniej ;) ratunku witaj :) Ty to jak wpadasz to zawsze tak tylko na sekundke...weź coś napisz co u Ciebie :D Helcia no to udanej zabawy :) Margotka...ja bym nie pisała - tak jak piszesz -poczekalabym jeszcze na jego ruch!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zerwalam z chlopakiem. jestem zzalamana wylaczylam tel. Nie wiem co teraz w zyciu zrobie co bede robila bez niego. czy kiedys o nim zapomne..... live sucked

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo jak nie jesteś w ciąży to sobie dasz rade! to sie nie martw :P chłopaków do koloru do wyboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzisiaj test i wyszedl negatywny ale nie wiem czy nie jest za wczesnie.... wczoraj zerwalam z nim dzisiaj mnie przeprosil niby wszystko ok. irrenka jak go wychowac zeby sie odzywal, dzwonil, tesknil, zeby sam zabiegal o spotkania a nie tylko ja?? chyba jestes tutaj najwieksza specjalistka. prosez cie pomoz mi bo po wczorajszym wiem ze mnie kocha (nawet sie poplakal) tylko ze my ostatnio ciagle sie klocimy za to ze sie nie odzywa np a mi sie wydaje ze on ma mnie w dupie i mu truje i wtedy on mowi ze bez przerwy mam do niego pretensje. Wiem ze to potrwa zanim to sie zmieni ale potrzebuje pomocy i wsparcia od was dziewczyny zeby przez to przebrnac. pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze ja nie jestem największa tu specjalistką - ooo nieeeeeeeeee!!! śmie twierdzic, ze Hope jest zołzolę nr 1 :P :D he he he ale klmx przede wszystkim przestań robić te jazdy :) tak tak!! a po drugie przestań zabiegać Ty!!!!!!!! jak Ty przestaniesz sie tak starać to on zacznie - proste !!!!! serio! to tak działa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze mi sie wydaje caly czas ze jezeli ja przestane zabiegac to on pomysli ze juz nie ma po co sie starac i da sobie spokoj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klm jak bedziesz sie bała tak go wypróbowac to wiecznie bedziesz sie wkurzac, ze on nie stara sie tak jak Ty tego chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka o nei nie nie . Dla mnie to Ty jesteś SZEFEM WSZYSTKICH SZEFÓW na forum :D Bo dzieki Tobie to forum powstało poraz 56 reaktywowane :D 🌼 klmx - to najgorsze myślenie z możliwych!!! nie możesz się bać, że jak zajmiesz sięsobą to on da sobie spokoj... tak jak napisała rrenka jak oleeje to to znaczy , żem u na Tobie nie zalezy, zcasami facetowi trzeba daćzimny prysznic b ysie obudził i postarał i zadbał o swoją kobietę... też się kiedyś bałam, na początku wogole nie chciałam niektorych sztuczek Zołzy stosować... ale jak zaczęłam i zobaczyłam efekty to mni przekonało do dalszego działania... i teraz już chyba mam to we krwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jezu sorki za literówki :P Klmx właśnei nie czepiaj też sie :) na facetow to dziala jak plachta na byka i sie wylanczaja jak tylko zaczynasz jakieś orędzie... i pote mjest że w kółko masz pretensj.. też to przerabiałam... np. moj facet juz automatycznie gadał że marudze nawet gdy tego nie robiłam !! więc odwrocilam sytuacje :D nic nie mówiłam ale odplacałam mu tym samym... i teraz on marudzi :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ai takie zrywanie na pare godzin nic nie da bo potem nie bedzie traktował Twoich słów poważnie... jak bedziesz chciała zerwać to zrób to gdy bedziesz pewna na 100 % i nie wracaj odrazu do niego by on mógł przemyślec swoje zachowanie bo widocznie są jakieś powody dla ktorych to zrobiłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie klmx jak już zerwiecie to nie łączcie sie tak szybko :P trzeba było go troche przetrzymac ;) Hope sliczne literówki robić :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A najlepiej zrób to
tak : umów się z nim , walnijcie numerek,a potem mu powiedz,że to ostatni raz i ma spierdalać bo już innego posuwacza znalazłaś,a ten numerek to tylko po to żeby go bolało,gdy sobie przypomni twój wypiety tyłeczek lub rozłożone nóżki :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx jak nic nie zrobisz, to będziesz tak w tym tkwić :( a widze, ze jak mu tłumaczysz to nie dociera niestety...jak nie działają słowa to trzeba czynem :) weź go potraktuj tak jak on Ciebie !!! zobaczysz jak sie zdziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sie nauczylam zeby nigdy nie zwierzac sie bliskim bo to nie ma sensu... i tak wszystko wygadaja... ogolnie doszlam do wniosku ze musze to zmienic i ze zrobie wszystko to co napiszecie... wiec pomozecie mi wychowac mojego faceta i go troche zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx no kurde trudno o jakis uniwersalny katalog uczynków w tej kwestii...każdy jest inny...ale przede wszystkim nie odpisuj mu szybko na smsy, nie odbieraj z mety wszystkich telefonów...daj mu czasem zatęsknić...a więc zajmij sie czyms i przełóż wasze spotkanie...niech nie czuje, ze ma Cie na każde zawołanie... no i przestań mu słodzić i pokazywać jak Ty go kochasz, czyli słodkie słówka przytulanie i te sprawy - ogranicz troszke , to on jak mu bedzie mało sam zacznie to wszystko robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja dzis wrócilam do pracy po zwolnieniu i tak mi sie nie chcialo wstac po chorobie,że masakra:-P Irrenka a ja sie czujesz Ty i Twój mężulek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sobie... mąż dobrze sexy ja tez w pracy od wczoraj w dodatku :o ale dziś mi coś zimno :( niew iem -mam nadzieje, ze to nie nawrót choroby 😭 grrrrrrrrrr ...grzeje sie herbatką malinową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×