Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Samotna :) i jak Ci się podobało hehe ? ;) w każdym razie wyjątkowo ciepło dziś było :P za ciepło jak na tą porę roku ale jak patrzyłam na pogodę to ma być już zimno, zimniej i.. jeszcze zimniej.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis ja tam czasem bywam :) Nie za często wprawdzie bo raz na pól roku, ale niestety tylko w sprawach służbowych. Ale baardzo lubię tamte okolice. A dzisiaj jeszcze byłam na zakupach z moją szefową :) Kupiłam sobie piękny sweterek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna ja do greckiej nie daje ogórka, bo by sie mój francuski piesek (czytaj mąż) zwymiotował! on nienawidzi zielonego ogórka! ale rzeczywiście można go tez dodac :) mój mąż nienawidzi: majonezu (chociaz do tego zaczyna sie przekonywać) musztardy chrzanu pory zielonego ogórka grzybków z octu śledzi selera pietruszki ... na pewno cos jeszcze, tylko zapomniałam ;) ale wszystkie te rzeczy powyżej odpadają, bo nie tknie palcem takiego jedzenia z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mnie zawsze zadziwia dlaczego faceci mają tak często tak wiele potraw których sie nie tkną. Albo kalafior albo wątróbka albo czosnek (nie sam oczywiście, ale jako przyprawa) albo cebula albo majonez albo olej albo samo to że na obiad muszą jeśc mięcho bo jedzenie bez mięsa to dla nich przekąska Metis no fakt, ze szefową mam fajną. Czasem mnie denerwuje (np ostatnio bo nie dała mi pdowyżki chociaż inny szef o nią wnioskował :( ) ale tak to naprawde fajnie sie z nia pracuje. Czasem narzekam, ale jalk sobie przypomne moją poprzednią szefową.... to zaraz przestaje narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna mój lubi kalafior, brokuły, brukselke...takie ugotowane spoko...gorzej z surówkami :o mój mąż czosnek uwielbia - może go nawet na surowo łykac :o ale faktycznie bez mięsa to by chyba nie przeżył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor stalowy u góry jest taki kołnierz który moze leżeć, lub który sie wiąże i robi za golf rekawy tej długości (i tego kroju) co na zdjeciu tylko te moje można jeszcze podpiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Irrenka to tylko do noszenia na coś. jeszcze nie wiem na co będe to nosić hehe :) Moze jakieś podpowiedzi? ;) Ale pod kurtkę czy płaszcz to już nie za bardzo bo jest troche gruby i szeroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moja szefowa w ogóle to taka pani po 50-stce najpierw sobie przymierzyłam taki bardziej klasyczny sweter, ale sprzedawczyni podała mi ten drugi, to ta mi zaraz zaczęła gadać. No co Ty, w tym młodziej wyglądasz, tamten to dla starszych pan, nie, jak coś to tylko ten, tamtego na pewno nie bierz ;) ale się usmiałam w tym sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super masz szefową :D a no taki sweter mozesz nosić na jakąś cienką bluzeczkę na długi rękaw...najlepiej gładką...albo na taki cieńszy golfik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri w tym stylu mam niebieski, ale taki chłodniejszy odcień i biały...niestety biały jest ciut za mały już :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zamówiłam dla tesciówki te kolczyki, co wczoraj wkleiłam link... ale kurde teraz mam stresa czy dojdą na wtorek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
hej dziewczynki! milego dnia i weekendu zycze...ja jade jutro zrelaksowa się w góry ze znajomymi.pogoda do bani, ale co tam- towarzystwo sie liczy.buzaki.ppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro zaczynam szkołe :) a w poniedziałek trzydniowa wycieczka do Krakowa :D lalala:) pozdrawiam i miłego wypoczynku w week:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smućcie sie slicznotki, bo to ja nie byłam we wakacje nigdzie :P a Wy wyjeżdzałyście nad morze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×