Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

samotna hm...pychotki!! u mnie tez wczoraj ładnie było :) a dzis jak wstałam do pracy to padało :( a teraz świeci słońce :D impi ja mam przepis na selerową, ale mój małż nie lubi selera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sałatka selerowa ( ile dobrze pamiętam) to taka: - dwa słoiczki selera takiego w paseczki krojonego - szynka krojona w paski - żółty ser krojony w kostke lub paseczki - kukurydza 1 puszka -ananas 1 puszka -rodzynki - troche majonezu albo jogurtu naturalnego jak kto woli -no i troszke pieprzu mozna sypnąć, ale delikatnie pychowa jest... a seler dobrze wpływa na potencje :D a ten mój jeść nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! przeczytałam ksiażkę która umiesciłyscie w temacie tego topiku. niestety w zyciu codziennym nie daje mi ona dobrych skutków a byc moze poprostu nie potrafie jej wykorzystac. wczoraj bardzo poklociłam sie z moim facetem. Zadaję sobie często to pytanie: czyja jest w tym wina ze czasem sie kłócimy? moze w skrócie opowiem moja historie: jestem z chłopakiem ponad 4 lata. on ma 23 lata a ja 19. ponad 2 lat zaczał wyjeżdzac zagranice. Już 3 razy wyjeżdzal po 4 miesiace a teraz najblizszy jego wyjazd wypada na przyszle wakacj. bez przerwy sa o to klotnie które ja zaczynam... a dlaczego? bo ja tak bardzo chce juz to wszystko zakonczyc a on twierdzi ze nie ma powodu do kłotni i dla niego wyjazdy nie maja zadnego problemu. ręce mi opadaja do tego wszystkiego. jak ja mam mu przemówic do rozsadku?! wczoraj wyzwalam go od najgorszych i teraz tego bardzo zaluje. a nie pierszy raz mi sie to zdarzyło. błagam! napiszcie co mam zrobic zeby wkoncu ze mna o tym porozmawial. jak mam sie zachowac w takiej sytuacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
czesc dziewuszki:)...co tam u was? nareszcie ładna pogoda, tylko pytanie jak długo?:)! Dzis lepszy dzien, chociaz nadal jestem na etapie:" dlaczego mnie nie chce?"- hehe. Więc doszukuje się wad w sobie, zamiast w nim, no cóz tkaie to baby juz są. Pozdrawiam was i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Więc doszukuje się wad w sobie, zamiast w nim..." lallla mnie tez jeden koleś nie chcial...flirtowal itp.ale nie chcial....i wcale nie uważam,że jestem brzydka ,głupia czy nie wiadomo co...nie doszukuje sie w sobie wad-wiem ,że każdy je ma,ale ja nie obwiniam siebie za to,że on mnie nie chce!!!Po prostu to ON nie zaslugiwal na taką wartosciowa dziewczyna jak ja,dlatego z nim nie jestem:)I bardzo sie z tego ciesze.....i Ty tez masz w ten sposób o sobie myslec,a nie ,że cos źle zrobilas czy mialas za duzo wad,a on moze chodzący ideał?:-o wez przestan,oki???:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia normalne,z ę ludzie sie kłócą, ale Ty chyba troche przeginasz... jak i teraz głupio to mu to powiedz i przeproś go!! tak trzeba!! a co do wyjazdów to pogadaj, czy zamierza tak zawsze wyjeżdzać i czy nie chciałby czegos tu na miejscu poszukać...że wtedy byś sie tak nie denerwowała, że odległość Cię frustruje...itd ale na spokojnie!!!!! lallalala ja Cie chyba zaraz kopne!!! weź przestań PROSZE CIE KOBIETO!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri dokładny przepis dalas tylko ze ja rodzanek nie daje:P wole anasy z kukurydza bo najlepiej smakuja:) lalalala to jest jego wina i zobaczysz ze jeszcze wroci do ciebie kiedy ty zdazysz byc z innym i powiesz ze ,,teraz za mna nie lataj'' ...nawet nie wiesz jak go zacznie wkurzac, faceci lubia sie bawic ,dlatego o to im chodzi ,ale jak zabawa sie konczy źle to dopiero cyrk...juz sie pogodzic z ta sytuacja nie moga:O dziwolągi jedne,wszytsko by chcieli naraz! sexy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri,a le te rodzynki tez tam pasują z tym ananasem i kukurydza :D pewnie nie lubisz rodzynek, coooooooooo? ;) i wygrzebujesz je nawet z ciasta :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzynki wole jesc z opakowania ale ostatnio mi one nie smakuja ,ostatnio jem suche owoce ,polecam sliwki wegiekri suszone:) naprawde smakuja,musze je jadac zamiast czekolady:p dobre sa suszone morele i orzeszki pisacje albo ziemne albo włoskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ja bardzo lubię suszone owoce, śliwki sa pycha, a morelki to juz mega pyszne, ale potem mam rewolucje w toalecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
do impresive20....moja droga, nawet nie wiesz jakbym chciała zeby ten buc jeden znowu zaczał za mna latać- oj jakbym chciała go wystawic pare razy do wiatru i potem kopnąc w dupe...marzy mi sie taka sytuacja, chociaz on pewnie czuje ze tym razem nie poszłoby mu tak łatwo , wiec pewnie bedzie dalej cicho- juz nie mogę doczekac sie jakiegos spotkania ze znajomymi- bardzo mnie ciekawi jak bedzie reagował?!!:)- ostatnio w sumie ani raz nie był w stanie popatrz\ec mi w oczy...tchórz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj były to dopiero tchórz, jest im głupio ale to i bardzo dobrze...bardzo chcialabym wokół niego jakies porzadne posmiewisko by raz poczuł sie kopnięty..ale widocznie grac umie.i popisuje sie jaki to gówniarz z niego..ale ja walę ,niech robi co mu sie zywnie podoba ja ide dalej bez niego,nieistnieje w moim żyicu i to mnie mobilizuje,co mnie nie zabije to wzmocni:P:P dobrze ze sa jeszcze jacys faceci , bo coraz wiecej mezczyzn totalnie wychowani głupotą na ktore to pozniej na nas wpływa fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie macie fajniejszych tematów?? :P byłych trzeba zostawić za sobą - w przeszłości - tam ich miejsce!!!!!!!!! dajcie sobie luzu laseczki!!!! ;) wcinam sałatke grecką, chce ktoś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabska kuchnia
http://www.allegro.pl/item763611285_tajin_tajine_tagine_tadzin_arabski_garnek_maroko.html zdrowe i egzotyczne gotowanie w marokanskich naczyniach ceramicznych ... na gaz, na plyte, na grila lub do piekarnika ... dla wielbicieli arabsiej kuchni ... jako niepowtarzalny i oryginalny prezent ... Dostepne na aukcjach allegro uzytkownika Marokostyle oraz w naszym sklepie rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri sałatka leci do Ciebie :) dobra!!!!!!!! mój mąż robił :D mam nadzieje,z ę sie pomysłem jakimś na prezent odwdzięczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ooo musze zrobic:D kocham nowosci:) aaa mam samsunga avile:D:D sorry ze sie chwale:classic_cool:hehe dla tesciowej hmmm:D no mysle ze kwiaty,korale na szyje z kolczykami, albo obrusik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na chwileczke lasencjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P :P :P buziole i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri przepis na grecką?? tak?? no nic prostszego :P :D kapusta pekińska, paparyka czerwona i żółta kukurydza ser feta oliwki zielone oliwy troszke z oliwek i juz!!!! ...można też pomidorka wkroić, ale ja wole bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła co tak wpadłaś i wypadłaś?? :P do południa było ślicznie, a teraz sie zachmurzyło i zimno zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ten przepis co podawałaś z selerem to ja znam bardzo podobny ale zamaist rodzynek daje sie sparzony por. Mi baaardzo smakuje, uwielbiam ją. Ale spróbuje tez z rodzynkami, zawsze to coś nowego. A ja lubie sałatki z rodzynkami (np z kurczakiem) Do greckiej daje jeszcze ogórka zwykłego i konserwowego. Mieszam olej z wodą i z przyprawą do sałatki greckiej (w zakręconym słoiku żeby dobrze to wytrzepać). uwielbiam grecką sałatkę mniam. jak mam czasem to dodaje też konserwowy czosnek ale nie każdy go lubi. Irrenka prezent jest bardzo dobry. Można też naszyjnik. Metis dzisiaj byłam w Twoich okolicach :) Ale w pracy niestety więc na przyjemności nie mialam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×