Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no Unitra biust to powazna sprawa...nie moge sobie tak latac jak mu sie podoba ;) cos na pewno sie wymysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądalam teraz allegro...i cekiny i fredzle i eleganckie ale nic mi nie wpadło w oko :o ale jak mi sie coś spodoba to Ci podeśle link :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobry początek weekendu :) dlaczego mężczyźni noszą krawaty? -Bo bydło musi być uwiązane :P Sukcesy w zyciu faceta > > W wieku 4 lat: nie sikac w majtki. > > W wieku 12 lat: miec przyjaciól. > > W wieku 16 lat: posiadac prawo jazdy. > > W wieku 19 lat: uprawiac seks. > > W wieku 35 lat: dobrze zarabiac > > W wieku 50 lat: nadal miec duzo pieniedzy. > > W wieku 60 lat: uprawiac seks > > W wieku 70 lat: posiadac prawo jazdy. > > W wieku 75 lat: miec przyjaciól. > > W wieku 80 lat: nie sikac w majtki JEJ pamiętnik: "Sobota wieczorem, wydał mi się trochę dziwny. Umówiliśmy się na drinka w barze. Ponieważ całe popołudnie z koleżankami byłam na zakupach, myślałam, że może to moja wina...dotarłam trochę z opóźnieniem; ale on nic nie powiedział. Żadnego komentarza. Rozmowa była jakaś spięta, więc ja proponowałam pójść w inne miejsce, bardziej spokojne, intymne. W drodze do ładnej restauracji on dalej był dziwny. Był jakby nieobecny. Próbowałam go rozbawić, i zaczęłam się zastanawiać czy to moja wina czy nie! Pytałam czy coś nie tak zrobiłam, on powiedział że nie mam z tym nic wspólnego, ale jego odpowiedź nie była przekonująca. Później w drodze do domu objęłam go i powiedziałam że go bardzo kocham ale on dał mi tylko zimny pocałunek bez żadnego słowa. Nie wiem jak tłumaczyć jego zachowanie, nic nie powiedział... nie powiedział że mnie kocha... bardzo się tym martwię! W końcu byliśmy w domu; w tamtej chwili byłam pewna że on chciał mnie zostawić; próbowałam z nim rozmawiać, ale on włączył telewizor i oglądał coś zanurzony w myślach, chcąc jakby powiedzieć że wszystko się skończyło. W końcu poddałam się i poszłam spać. Ale dziesięć minut później, niespodziewanie on też przyszedł do łóżka, i o dziwo oddał moje pieszczoty, i kochaliśmy się, mimo że cały czas był jakiś zimny, jakby daleko ode mnie. Próbowałam rozmawiać znowu o naszej sytuacji, o jego zachowaniu, ale on już spał. Zaczęłam płakać, i płakałam całą noc aż zasnęłam. Jestem pewna że on myśli o innej, moje życie jest takie trudne." JEGO pamiętnik "Legia przegrała... ale przynajmniej był sex !" 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i od razu żegnam kasuje ebooki wybaczcie....wiem ,że mi jakaś dobra duszyczka przesłała ale jeśli mam potem...właśnie.... to ja dziękuje a swoje lata mam ,wykształcenie też.... ale szkoda czasu wybaczcie pozdrawiam i żegnam nie bierzcie książek dosłownie i zbyt do siebie p.s na samym początku czytając ten wątek było fajnie do starszych osób czas założyć własne forum dla kobiet i zostać modem ;) pomyśle nad tym jak już zapraszam na forum pozytywek ;)tam troche większa kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam , że tak będzie... sobota wolne a ja spać nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam ostatnio nie mogę narzekać, że mi się spać nie chce :P Ostatnio na zawołanie śpię ;p hehe :D Dzisiaj ostatnia imprezka przed adwentem :d haha :D trzeba to wykorzystać ;) Miłego weekendu Laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w weekend nie było, bo odpoczywałam od kompa ;) a dziś wolałam wziąc na luz bo widze tu znowu chaos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz siedze i rozmyślam co komu na gwiazdke kupić... ;) to wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Hope*i
Irrenka to nei jesteś sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już z głowy mamę i teściową...to było najprostsze ;) kobieta kobiecie to zawsze coś fajnego wymysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam na glowie tate, tescia, męża i nie do zadowolenia babcie :o a siostrze męża i jej mężowi to sie coś wymysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananananananaaa
jak oni wszyscy zmiescili sie na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były normalne pomarańczowe
wpisy ale pokasowałyście spoko świadczy o was ok na początku boło w miare ok :P podstawy php i możecie utworzyć własne fora stronki co sie chce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
uuuuuuppppppppppppppuuuppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri dużo zdrówka!!!! kuruj sie tam na wszelkie sposoby, abys szybko do zdrowia wróciła!!!!!!!!!!! ja sie dziś o śmierci mamy kolezanki dowiedziałam i mam smutny nastrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mojej koleżanki mamy ... tak to napisałam, jakby mojej mamy kolezanka...ale to na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri kuruj sie-zdrówka życze:) Iri przykro mi...śmierć to zawsze nic przyjemnego:( dziewczyny mam big problem:-P Dostałam propozycje pójscia na sylwestra z takim menem:-P Nie znam go....osobiscie....on jest bratem dobrej kumepli mojej kzunki takze nitk obcy....oni ida na sylwestra wszyscy na bal...i on nie ma z kim isc.Kuzynka mnie "poleciła"-on mnie obczajil na nk i mu sie wizualnie spodobalam:) Podobno ułożony,porządny,że zaplacil by za mnie,odwiozl itp.ale.....on ma 34lata....pytalam kuzynki dlaczego nie ma dziewczyny,a ona...bo one leca tylko na kase...:-O Podobno on jest ustawiony itp.dlatego mu tak ciezko znalesc....no a mnie kuzynka "zareklamowala"jako porządna urzędniczke:-P Waha sie...nie widzialam go wizualnie....nie wiem czy to nie za duza różnica wieku....wiadomo,że moze sie skonczyc tylko na sylwestrze,ale jesli sie zakochamy w sobie?:-P Bo róznie moze byc hehe nie no tak sobie gdybym bo nie wiem co mam zrobic...tym bardziej ze zaplacilam juz za sylwestra tam gdzie mam isc z bartem i ekipa....i to 185zl...sama nie wiem.....:-0 kuzynka ma mi załatwic jego fotke....no musze oenic no...skoro on juz mnie widzial;)Sama nie wiem co zrobic...isc na ten bal z nim...czy odmowiec i isc z bratem i ekipa???????Poradzcie cos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie gdybaj co to bedzie...tylko idź! super propozycja!!!!!!!!!! korzystaj z szansy na fajna impreze sylwestrową!!!!!!! ja bym poszła na 100% a różnica wieku sie nie martw...bo to w tym okresie już sie znacznie zaciera :) a że idziesz z nim na sylwestra to nie znaczy że masz z nim przed ołtarzem wylądować :P nastaw sie na dobrą imprezkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri ale zaplacilam juz za tamto:-P poza tym musze najpierw go wizualnie zobaczyc zeby to żaden pasztet nie byl:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sexy myślałam, ze wiesz juz mniej wiecej jak wyglada, skoro on Ciebie lustrował na nk to myslałam, ze Ty go też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka wspołczuje... :* Impre wracaj do zdrówka!! jak najszybciej :) :D Sexy to zobacz go a jak bedzie ok to idź , zawsze możesz znaleźć kogoś na Twoje zastępstwo na sylwka tam gdzie zaplacilas ;) Moze jakas Twoja znajoma albo znajoma znajomych bedzie chciała iśc tam .. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri zdrówka zyczę !! :) Sexy jak to jakiś fajny facet to idź, aż takiej różnicy wieku miedzy Wami nie ma ;p Moja kumpela z klasy ma faceta w tym samym wieku może rok młodszy , a w przyszłym roku ślub biorą także miłość nie zna różnicy wieku jakby miało się coś stać ;p Obcykaj kolesia i jak Ci się spodoba to idź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×