Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

może dowiem się z tych ksiązek co robie źle.. a jest tego napewno duuużo :/ ale to że wiem że popełniam błędy to już pół sukcesu no nie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccv
Evamendes? To Eva Mendez od uzaleznien? narkomanka? heh, jak sie wraca wiele razy do tej samej ksiazki, to sie chybe nie umie czytac ze zrozumieniem. czesto wracasz? codziennie?:) pytam normalni.e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdhfghn
powtarzacie z tym powiedzeniem, a nawet dobrze nie cytujecie jego autora:D buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah padn3 ze smiechu
a kto powiedzial, ze autorem jest ktos z kafe? :D pozdro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja dzisiaj nie jestem w szkole... znaczy bylam ale dowiedzialam sie ze babka z polaka chce nas pytac itd bo dziewczyny zwialy z lekcji wczoraj a ja u lekarza bylam i wolalam isc do domu niz dostac lacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak teraz sie wydało
kto normalny i dorosły pisze na kafe żal mi was dzieci neo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jednak nie maja szacunku dla innych... czasami dzieciaki są mądrzejsze od tych "wielce dorosłych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwi mnie fakt że osoby
w wieku gimnazjalnym czyt. dziewczynki biorą się za lektury dorosłych bab , a potem faktycznie rozumienie na opak wszystkiego :( przykre lepiej dla ciebie dziecko ,żebyś z lekcji nie wiała (kiedyś za takie cos wydalali ze szkoły) poziom w szkołach spada po gimnazjalnej reformie cóż narodem ciemnych tępych baranów lepiej się kieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra już nie generalizujmy
wśród starych też sie gupole znajdują albo i oni nigdy nie dorośli :( temat rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ty "dorosla/dorosly " wiesz ze z gimnazjum jestem ślamazaro!! tu sie mylisz. to moja sprawa czy ide do szkoly czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiście Unitra szkoda
mi twoich rodziców bo taką gówniarę to powinni codziennie zdzielić wąskim paskiem 500x na gołą mokrą dupę to byś sie nauczyła ;) a jak teraz uspprawiedliwienie wygląda podrabiasz podpisy rodziców i ich pismo zrób np na studiach takze zwolnieniem lekarskim albo z indeksem (dobra uczelnia zawsze sprawdzi) i kryminał na 5lat .... już lepiej pójść i dostać to 3(mierny to ciut lepiej niż 1)lać wode przy dablicy niż wiać z lekcjii niechce ci sie czytać lektur czytaj opracowania młodzież z roku na rok gorsza mówią mi to starzy znajomi nauczyciele przyznaję im racje ile razy ci sie zdarza opuszczać lekcje a zachowanie w szkole to wogóle jakoś jest oceniane czy też dali sobie spokój po reformie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede sie tlumaczyc przed debilem a usprawiedliwien nie podrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unitra właśnie zdradziłaś
swój poziom podstawówka -gimnazjum co za czasy od kiedy to gówniary czytają poradniki dla dorosłych ja nie pojmuje tego żeby z lekcji wiać bo sie boi być pytana uczyć sie wam nie chce widocznie już w szkole nikogo nie interesuje czy bachory w ogóle sa na lekcjach.... wiesz co jakbym zobaczyła ,że moja córka siedzi w domu kiedy ma lekcje(można np wcześniej z pracy sie urwać albo wrócić po jakieś dokumenty papiery etc ,różne są sytuacje losowe) normalnie zlałabym gówniare gdzie popadnie nawet jakby była w klasie maturalnej, wybacz ale to przechodzi ludzkie pojęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poważna starsza pani
No jeśli jesteś dorosła Unitra to nie rozumiem, wytłumacz prosze Bo jak ktoś już ma 18 lat i się nie chce uczyć to niech idzie sam pracować na swoje utrzymanie i się z domu wynosi, 18lat to już dorosła osoba jest, niech sobie radzi sama ,albo się uczy i rodzice pomagaja albo niech sie z chałupy wynosi darmozjad. Pojęcie ludzkie jest za małe na to co się z młodzieżą dzieje. Skąd wam takie rzeczy do głowy przychodzą ? Bez wykształcenia będziecie sponsora sobie szukać ale hola hola uroda mija wraz z młodością i co zrobicie? Chyba w obecnych czasach to im młodsza córka tym większe przekleństwo wybacz ale dla rodziców. Do burdelu pójdziesz pracować ? Wybacz ale średnie bez matury to brak wykształcenia z takim podjeściem to nie wiem jak ty zdasz maturę z "polaka":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to normalne wg
takiej gówniary jak ona każdy dorosły jest debilem a im starszy i wytknie co nie co to od razu debil i ona sie nie będzie tłumaczyć ;) żałosne dziecko chciało błysnąć swoim kozactwem ,że zwiało z lekcji bo babka z "polaka " pyta co to za przedmiot "polak" albo "matma" ?? Takie postępowanie to dopiero tchórzostwo żadna tam odwaga , masz problem jak jesteś leń i nie chce Ci się uczyć;) Na maturę też nie przyjdziesz bo ci się uczyć nie chciało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy lady a ty ile masz lat
też na lekcje nie poszłaś ;) ja pisze prace mgr to sobie zajrzałam na chwilke bo mnie temat jak również książka bardzo zaintrygowały pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze , że ktośtu swoje flustracje na kafe wylewa :D i siedzi częsciej od nas haha :D i co Cie obchodzi kto ile ma lat ? Unitra moze miec nawet 12 i chuj Ci do tego , zakompleksiona babo ;) zajmij sie swoim zyciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ponad 20 wiec spierdalaj:-P Widze,że Ty sie obijasz w pracy...nie na bezrobotnym pewnie jestes...siedzisz w chacie i juz tak jestes zdołowana,że ludzi obrażasz...wez sie za jakąs robote pusta lasko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tak naprawde , to my nie podstawówka KOCHANE CZYTACZKI... jeszcze do przedszkola chodzimy ;) ale mamy informatyke i sobie kurwa czytamy Zołzy i na kafe siedzimy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope one pewnie po zawodówce są,a ta mgr to ściemna hahahaha ludzie z wykształceniem wyższym mają klase,a one jej nie maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie padaaaa ! niedobrze :) ale mam Umbreelllleee :) a jak tam u Was pogoda ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×