Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

u mnie nie pada:D na szczescie juz weekend:D bylam wczoraj na zakupach. o prawda nic nie kupilam ale spedzilam milo czas z moim i kupilam mu prezent na urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka fajna koszule ktora byla w komplecie z t-shirtem pod nią:) super to wyglda razem;) i jeszcze cos dokupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy ja w mikolajki mam szkole :O to jest ból hehe a w moje urodziny mam egzaminy... sesja ;) no właśnie Uni co mu kupiłaś? a masz juz pomysł co pod choinke? bo ja nie :D jak co roku ;) :P i też ja mam się zastanowić co bym chciała... chyba pozostane przy perfumach albo jakiś cichach :) no chyab , że coś jeszcze wymysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mamsie zastanowic ale nie wiem co bym chciala:) no na gwiazdke jeszcze nie wiem co mu dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze on chce jakis fajny nowy krawat to mu kupie ale nie wiem co do tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuuu laseczki moje kochane po co Wy dajecie sobie psuć krew i po co zwracacie uwage na te pomarańczowe chore wpisy?? przeciez to własnie tamci tak wyglądają jak opisują...to własnie oni sa dzieciakami z gimnazjum o szerokopojętej niedojrzałości emocjonalnej i społecznej :) trzeba olac sfrustrowany margines społeczny ...buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie słońce :) dałam sie wczorauj pokłóć igłą, że hej...próbka za próbką...tyle mi krwi pobrały :o ale juz mam dziś wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy i Impre ok przyjęte życzenia... prezenty zapakowane już wysyłam hehe :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri ładny ciciuś :0 ja mam dwa podobne :) a co do zakupów, to ja wczoraj tez byłam na zakupach i kupilam mega dużą bluzkę :D ...no teraz musze sie w luźne zaopatrywac ;) a przy okazji kupiłam tez prezent gwiazdkowy dla tesciowej (szal w H$M i rekawiczki w Carry) :) przynajmniej mam już kogoś z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie nie widać :( Hope a Ty sie wstaw za mnie u Świętego, bo ja chce nowe mieszkanie :P eh...mój małż chyba już tak go bardzo nie chce jak ja...podoba mu sie tu gdzie mieszkamy... buuuuuuuuu a z takich mniejszych zyczen to poprosze gruby różowy (malinowy) zamszowy pasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne sa te ciuchy japan style mi sie bradzo podobaja ale ceny to sa boskie:D iri az tak mocno tyjesz:P uni no to juz sie doczekac nie moge jaki to ezczyzan w prezencie bedzie ,mam nadzieje ze to Gerard Butler ;)hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni wyptarzylas coś ? :) ja na studniówke to chyba z 3-5 dni przed kupiłam sukienke hehe :P na osttanią chwile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no impri w ciązy nieuniknione jest tycie :P a to cvo przytylam w pierwszych tygodniach z powodu zabójczego apetytu to na razie sie utrzymuje i nie wzrasta... :P ale mam taki wydęty ten brzuch :o więc luźne rzeczy sie przydadzą :) Uni a mi sie wydawało, ze ta czerwona tez na studniówkę bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...no to co bys chciała, tzn w jakim stylu? coś długiego? czy coś bardziej zakrytego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos bardziej zakrytego bo jednak nie moge miec takiego dekoltu musze ciagle pilnowac zeby mi biust nie wypadl z tej sukience:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×