Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hope ja miałam dzisiaj o 19:30 a skonczyłam o 16, więc też tragerdi nie ma ale jestem padniętaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjjjjjjjjj Ale mnie tu nie bylo ;) Pewnie mnie opierdzielicie ale wiecie co............ chce miec dziecko!!!! A najwiekszy problem jest taki ze nie mam z kim, bo nie ma nikogo odpowiedniego w poblizu..buuu.... zanim sie doczekam na normalnego faceta to juz menopauze bede pewnie miala hehe ajj jakie zycie jest niesprawiedliwe Buziakiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka masz OPIERDZIEL!!!!!!!! że tak dawno Cie nie było :P ale może już teraz częściej zajrzysz :D a co do dziecka to Cie rozumiem, bo ja też chce i w sumie mam z kim, ale czasem mam wrażenie, że on do tego nie dorósł jeszcze :( :/ Helcia a Ty co za pecha masz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka i 4 - weŸcie sobie nasienie z banku nasienia i po sprawie :P albo Murzyna złapcie czy innego np. ze œwiata islamu - oni tam chetnie was wezmš w obroty :P PS ale w sumie liczba dawcow drastycznie spadła po tym jak dziecko moze sie dowiedziec tożsamoœci ojca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenka a same dziwne rzeczy mi sie przytrafiały wczoraj :d naszczęście nic poważnego. Irrenka mam kolege, który moim zdaniem tez nie dorósł do bycia ojcem ale ma dwuletnią córkę i jego zona jeszcze nie zwariowała :D Niektórzy się zmieniaja jak słysza słowo dziecko-ojciec, może Twój mąż też się zmieni, albo po prostu taki juz jest a do dziecka całkiem inaczej podejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia to jest bardzo możliwe, ze jak dziecko sie pojawi to on sie zmieni...ale czasem zastanawiam się czy podejmie wyzwanie i będzie sie starał być dobrym ojcem. Czas pokaze zobaczymy... póki co skupiam sie na skończeniu szkoły :) (oj ja też bym chciała córke, dla chłopca będzie surowszym tatą) a tak poza tym dziś miałąm urlopik i zrobiłam spore porządki w moim pokoju u rodziców - duuuzo wywaliłam ;) no za 10 dni pożegnamy nasze przytulne mieszkanko 😭 ciekawe kiedy kupimy nowe hm...czy za rok, czy za dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka a tak w ogóle to czemu się stamtąd wyprowadzacie?? Ja chyba bym nie rozpaczała gdybym teraz w ciązy była :D fajnie miec takiego dzidziusia :D Tak patrze na moja koleżanke z klasy i jej troche zazdroszecz hehe :D ale nie chciałabym miec tyle na głowie szkoła i dom, a teraz tyle nauki przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia Ty sie jeszcze wstrzymaj ;) a wyprowadzamy sie, bo sprzedalismy mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka z tym to moge Cie zapewnic :D Moja ciaza to byłby większy cud niż ten nad Wisłą :P hahaha:D Nie no to mi nie grozi conajmniej przez najbliższe 10 - 15 lat :D Aha, i przenosicie się do rodziców??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko!! ja chyba jestem uzalezniona od zakupów internetowych :o nie ma miesiąca żebym czegoś nie kupiła przez neta 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia przenosimy sie do mieszkania jego rodziców a oni gdzies indziej... to tak w skrócie ;) ale z tymi 15 latami to przegiełaś!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ostatnio też sobie zamówiłam ciuszki z neta :D hehe A c tymi latami wcale nie przesadziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ DZIS JEST DZIEN SŁOŃCA i z tej okazji zyczę Wam nieustającej pogody ducha,, ciepełka i promienistej buziuni :D 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ore ore sibadabada amore :D Hop hop Hope jest zła :D chcialam isc na koncert.. a mam zjazd , jednak łudziłam się , że plan będzie jakis taki w miare :D gdzie będę mogła sobie odpuścić jak na tym ostatnim zjeździe miałam a nam dosrali taki plan , że na trzeźwo tego wszystkiego chyba nie udźwignę haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ore ore sibadabada amore :D Hop hop Hope jest zła :D chcialam isc na koncert.. a mam zjazd , jednak łudziłam się , że plan będzie jakis taki w miare :D gdzie będę mogła sobie odpuścić jak na tym ostatnim zjeździe miałam a nam dosrali taki plan , że na trzeźwo tego wszystkiego chyba nie udźwignę haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope tak to już jest niestety ja mam naszczeście w ten weekend wolne, ale plan w tym semestrze mam ogólnie do doopy!!!!!! :P a pisanie pracy mgr idzie mi jak krew z nosa - MASAKRA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa mac!! napisałam, a to zniknęło...szlag trafił moje pisanko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe coś szwankuje Irrenka bo jak pisałam to błąd wyskoczyl a potem patrze ze 2 razy moj wpis sie dodal :D czary - mary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja zawsze kopiuje jak cos pisze bo mi juz kilka razy tak zrobiło głupostwo jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja dzisiaj troche wcześniej w pracy, bo się z mężulkiem zabrałam, a on musiał dzis wczesniej być... wiec sobie nie pospałam ;) ale ładna pogoda za oknem, słońce świeci i mróz w nos szczypie ;) (JA TEZ JAK PISZE DŁUUUGI POEMAT DO WAS TO GO KOPIUJE, ALE NIE ZA KAZDYM RAZEM, BO BYM ZWARIOWAŁA!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane!:) Przepraszm,ze rzadko sie pojawiam,ale kurde brak mi czasu :-O Ciagle w biegu... JA JUZ sie lepiej czuje:)Ale powiem Wam,ze bylam u psychologa...tak z ciekawosci,ale chyba tam wiecej nie pojde:-O nie jestesm zdesperowana,aby mi to bylo na maxa potrzebne,poza tym drogie to jest...poza tym zauwazylam,ze od tygodnia sie lepiej czuje....mam humorek i w ogole:-D tak po prostu bez przyczyny:)wiec mam nadzieje,ze teraz z wiosna minie mi dolinka i bede happy:-D No i jakis facet by sie kurde przydal no:-P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy to bardzo fajnie :D ale facet to swoja drogą, nawinie sie przy okazji ;) ;) ;) narazie dbaj o siebie i swój dobry humor pielęgnuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie wiem co Wy takie smętne - w was w ogóle życia nie ma :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale irrenka co ty opowiadasz ja życiem tetnie tylko mam chwilami taki zły nastrój ale zaraz potem mija :D:D:D:D Zdałam próbny egzamin zawodowy :D Jako druga w klasie :D:D jestem z siebie dumna :D iii zostane ciocia znowu :D bede miała teraz dwa kochane bąble :D :D sexy- to bardzo dobrze i tak trzymać :D a chłop się jakiś na pewno nawinie :D zobaczysz znajdzie się coś fajnego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem Helcia - Ty to żyjesz to widać, bo Ciebie tu widac :D ale np Twoja Uni to coś chyba się mietoli z Tym swoim za dużo ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuuu jacy ludzie są uparciiiii 😠 Kurcze jaki to ma sns zabic się bo cos nie wychodzi 😠 W poniedziałek pisała do mnie koleżanka ze jej życie nie ma sensu że się żegna i w ogóle. Musiałam jej przemówić do rozum podobno cos dało. u mnie na gadu ciagle ktos ma dół życie nie ma sensu i że sie zabija juz zaczyna mnie to wkurzać 😠 Na dodatek pisze dzisiaj do mnie kuzyn, że dziewczyna z nim chce zerwac a jak ona z nim zerwie to on sie zabije 😠 no ja pierdooole 😠 juz nie mam siły na tych ludzi najchetniej bym powiedziała, że niech się wszyscy pozabija i w ogóle niech do mnie nie piszą po rady skoro już maja rozwiązanie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×