Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no pogoda do doopy :o ale podobno od kwietnia ma byc coraz ładniej :D tzn juz od przyszłego tygodnia ma byc coraz wiecej słonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ale od soboty niby słoneczko i 14stopni ciepla:-D pytanie czy im sie sprawdzi?:-O :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim !! :D:D A ja moge powiedzieć, że na pomorzu mamy piękna zimę tej wiosny :D Czy ten śnieg musi padać??!!! 😠 Hahaha ale się dzisiaj uśmiałam w szkole :D Koleżanka z którą prowadzę wojne w klasie ( i nie tylko ja), na swój pech nie wiedziała jak prostokąt wygląda, a niby taka mądra i tak daleko zaszła :D hahaha:D Myslała że jak powie babce że ja mam iść do odpowiedzi to czymś zdziała :D ah co za kretynka ale ubaw miałam niezły jak malowała równoległobk twierdząc, że to prostokat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Hope :DZ okazji dzisiejszej rocznicy :P Życze jeszcze kilkanaście razy więcej latek spędzonych razem :D HIHI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wczoraj sniegu napadało :( kuźwa tak wyglada wiosna???? :o dziewczyny przeprowadzka to katorga jest! Ja juz nie chce!!!!!!!!!!!!! ...Ratunku może coś więcej byś napisała????????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) mnie ta pogoda tez dobija:):) he he Mewik wiesz nie glodze sie ale to moze od tego ze tak nagle z dnia na dzien przeszlam na dsiete bez zadnego przygotowania sie:P:P Ale co tam wiosna przyjdzie to trzeba troche schudnac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato wszędzie zwariowało oszalało tak że nam sniegu nasypało :D Ten pieprzony snieg tylko szkody narobił bo już oczywiście wiosna jest czyli to znaczy, że nie jest potrzebny żaden odśnieżacz i posypanie ulic piaskiem 😠 bezsens :/ Kurcze ja ostatnio tak tyje, że to się w pale nie mieści. Chyba spróbuje innej terapi pod tytułem papierosy :P podobno po tym się chudnie więc trzeba spróbowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia Ty lepiej ogranicz jedzonko i się wiecej poruszaj, a nie kopć fajek!!!!!!!!!! faje śmierdzą yyyhhhh ochydaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia*****
Cześć dziewczynki! Zaczęłam czytać ten topik ale strony 3-154 ominełam:-) Intryguje mnie ta ksiąka "Dlaczego męzczyźni kochają zołzy" i chyba po pracy polece kupić w empiku. Taka szkoła by mi się bardzo przydała. Jestem za dobra dla mojego lubego, zbyt zazdrosna i zbyt zapatrzona w niego. Pora to zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia***** najwyraźniej nic innego nie pozostaje jak iść, kupic i przeczytać, a później byc szczęśliwszą, bo bardziej swiadomą swoich potrzeb i własnej wartości :D p.s. DZIEWCZYNY CZY MACIE KONTA NA FACEBOOK-U?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia*****
Zastanawiam się tylko, jak to co przeczytam się nauczę teoretycznie, zastosować w życiu. Mój luby zna mnie na wylot. Jak zauważy zmiany w moim zachowaniu to będzie dla niego bardzo podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia nie ucz sie tego, po prostu przeczytaj - wtedy zrozumiesz pewne rzeczy i zaczniesz na zwiazek spogladac nieco inaczej... tu nie o to chodzi, zebys sie ksiązki na pamieć uczyła i zmieniała radykalnie swoje zachowanie! nieeeeee!!!!!!! Ty nie masz byc złą zołzą! Przeczytaj najpierw ksiązkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:) Irrenka ja mam konto,ale Tobie juz wyslalam zaproszenie,bo mi sie przez mail jakos znalazlas?:-P hahahaha w radiu mowili,ze jeden bocian juz przylecial:-P moze w koncu wiosna do nas zawita?:)No chyba,ze zobaczy u nas śnieg i zawróci....i pojawi sie w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :D a ja sobie dzisiaj zrobiłam dzień wagarowicza :D Sexy nie strasz :P na pewno nie zawróci ZABRANIAM! :D Irrenka ajak tam przeprowadzka?? :D Nadia ewidentnie najpierw przeczytaj książkę :D A i nie mam tam konta ale jak podacie stronke to sobie założe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia Facebook.pl Tyyy wagarowiczko! sexy nie no, bocian jak juz jest to jest git, tylko czemu jeden?? one w parach żyją chyba nie?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia przeprowadzka pełna parą!! dzis zdajemy już klucze, wiec ostatnie wywózki po 14:00 robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mi sie pierdoli... i mam juz wszystkiego dosyc. Dobrze ze juz wiosna powoli idzie bo bym chyba juz calkiem w depresje wpadla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Heloo zołzy. Jestem i melduje się. U mnie nic ciekawego, nic nowego. Stare dzieje, nuuuuuda. ech Irrenka nie mam jeszcze konta na facebook. Już kiedyś myslałam żeby założyć ale jakos mi schodziło i schodziło. Ale wyślę CI linka do naszej klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotnma dzięki za link :) Jakże miło Cie widzieć! zapraszam też cześciej na kafe :D inne zołzy - opstatnia w moich znajomych jest własnie samotna trzydziecha :) nie uzywajcie na nk jej pseudo z kafe (bo ona o to prosi) ale do znajomych jak najbardziej zaproście :D kocham Was zołzole!!!!!!! pijana jestem, bo mój tato ma urodziny i sie nawaliłam z tej okazji, a tak ogólnie to ze szczęścia że mam fajnych rodziców :) co z tego, zę jutro na 8 do szkoły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra do cholery pisz co sie dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!! il;e mam Cie prosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hehe dzieki Irrenka :) Miło Cie widzieć wśród znajomych na nk. hehe będę się teraz chwalić że wśród znajomych mam modelkę :D Pij pij Irrenka, za zdrowie rodziców trzeba dobrze wypić :D No i oczywiście będzie mi miło, jak pozostałe Zołzy przyłączą sie do mnie na nk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×