Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Sutna, może czas mu pokazać ze nie moze być taki pewny Ciebie. Żeby się liczył z tym, że jak sie bardzo wkurzysz to dasz sobie spokój? Ale przeczytaj książkę, Moze coś Cie natchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja zupełnie nie wiem co mam robić :( Nie słucha mnie się w ogóle... Nic na niego już chyba nie zadziała i pewnie w ogóle się nie boi tego, że w razie co... mnie może nie być... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie laserowe zamrażanie :) tak tak ...a no wiem, bo juz miąłm torbiel więc znam to uczucie! ale jak Ty nie miałas wczesniej to nie powinnas miec :) ale samotna po co Ty tabsy bierzesz?? ja bym nie brała :o ja w ogóle nie brałam, tylko musiałam własnie zacząć przez te torbiele, bo mi sie robiły!!! zawsze była przeciwniczką, bo to chemia!!!! a ja mam nadźerke jak mój doktor mówił taka wrodzoną,ale nie mam żadnychinfekcji czy cos w tym stylu :) więc mi ona póki co nie przeszkadza w żaden sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27 lat a On 24 i tak pozwalam sobie właśnie wchodzić na głowę... 6 lat się znamy i co... nic go chyba nie zmieni :O Raz zerwaliśmy, bo byliśmy młodzi, były częste kłótnie, wypominania, zakazy, brak zaufania... Potem On żałował i chciał wrócić, dałam mu szanse i co? 1.5 roku jesteśmy z powrotem i niczego dobrego tu nie widzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sutna chcesz ksiazke?? zobaczysz jakie błedy robisz... jak tak to dawaj tego maila!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga817@amorki.pl Dzięki... :) 🌼 Może coś pomoże... Chociaż to tylko książka a tu realne życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia, ja już miałam robioną ta nadżerkę...lekarka też w ogóle nie proponowała wypalania tylko wymrażała mi ją. Samo wymrażanie bezbolesne, tylko potem ból brzucha przez jakiś czas...no i złuszczanie się czegośtam wewnątrz :o Ale przeżyłam Kurcze..przerąbane...faceci to zdrowi psychicznie i fizycznie bo rzadko się badają i nie wiedzą o pewnych dolegliwościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sutna to może nie warto tego ratować i czas na zmiany??? mysle, ze ta różnica wieku może was w najsłabszym momencie bardzo poróznić... :o ale nie wiem, nie znam sytuacji.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby miała poróżnić to by poróżniła... sama nie wiem... Jesteśmy ze sobą 6 lat, to jednak dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka mój lekarz powiedział dzisiaj że męzczyźni nie wiedzą jak bardzo skomplikowane są kobiety, dlatego często nie potrafią się z nimi odpowiednio obchodzić :) sutna zaraz ksiazki polecą na twoją pocztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sutna no fakt to duzo! ale 7 rok razem jest podobno najwiekszym kryzysem i sie wtedy dużo par rozchodzi, natomiast jak ten czas przetrwaja to sa dobre rokowania na przyszłośc.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne ;) Oby coś pomogło, czy tylko takiego indywidualiste jak mojego cos jeszcze zmieni??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko żebym ja go znała :P Dzięki jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mi pęka od informacji, kwot, cen od osoby w lokalach na wesele.Od 170zł w górę...od osoby,za 1 dzień! m-a-s-a-k-r-a! Więc jeśli już to albo przyjęcie dla najbliższych, albo kredyt min.50 tys. albo konkubinat :D najtaniej wychodzi to ostatnie hehe Takie to moje przemyślenia hih spijcie dobrze buźki dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sutna ja kiedyś chodziłam z facetem o 3 lata młodszym. Zerwałam z nim w końcu, ale w sumie tu nie chodziło tylko o kwestie wieku że on jest młodszy, tylko chodziło o to że on zawsze taki będzie. Takie duże dziecko, niesamodzielne, nie potrafiące się odnaleźć w życiu. Minęło już kilka lat a on zdaje się ze nadal nie znalazł normalnej pracy, z której mógłby utrzymać rodzinę (ba, siebie by mu było ciężko utrzymać a co dopiero rodzinę) Ale, co chciałam powiedzieć. facet dwudziestokilkuletni to czasem naprawdę jeszcze młody facet. Nie wszyscy oczywiście, nie ma tu co uogólniać. Ale jak patrze na niektórych moich kolegów w stałych związkach, to dopiero przed 30-stką zaczęli trochę poważniej podchodzic do związku i dziewczyny. Nie wiemy jak to jest u Was, ale tak jak pisałam wcześniej, moze czas żebyś mu pokazała że masz też swój charakterek i nie bedzie zawsze tak jak on chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka, zawsze można zrobić kameralne przjęcie dla najbliższych osób. Albo znaleźć bogatego męża ;) Kurde, spać nie mogę. Ale od poniedziałku do pracy więc znów trzeba będzie wczesnie wstawać, to nie będe siedzieć po nocach, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zołzy :) uuu widziałam juz kwote jaką dostane za pilnowanie małej:) dostane wiecej niz myslalam hie hie :D Z jednej strony cieszę się że wracam bo zobacze sie z moim itd. a z drugiej to przywiazałam się do te malej...Miło było jak się przytulała, śmiała, głaskała moją rękę jak zasypiała... ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni słodki maluszek :) ale sobie w przyjemny sposób zarobiłas :) :D czwóreczka ja w zeszłym roku płaciłam na weselu od osoby 120zł ale to było 10 km za miastem - ceny sie róznią w tej kwestii. Ale domyślam sie,z e w tym roku może byc juz drożej. na całość poszło ok.25 tysi, z czego więcej zapłaciłi moi rodzice... troche teraz żałuje, bo mogłam zrobić mniejszą impreze. Ale wesele było udane i to sie liczy. Sporo osób mi mówiło, ze sie wybawiło jak nigdy, więc to mnie cieszy :) samotna, ale jak zamawiałam zespół i miałam taki problem niecały rok wcześniej kogos zaklepać, to był cyrk. Dostałam namiary na znakomity zespół a oni mi z tekstem, ze ich tzreba 2 lata wczesniej zaklepać. ha ha ha ha moja przyjaciółka (nie posiadająca chłopaka) powiedziała wtedy,z e ona chyba zacznie sobie zaklepywac wszystko na wesele, a potem znajdzie kandydata na męża... tak jak Ty to napisałas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a Ty co za spiocha walnęłaś o 6:35 ??? chciałas nam oznajmić,z e śpisz jeszcze???? :D ale nie lunatykowałas?? bo to by było zrozumiałe, ale niebezpieczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mimo wszystko ciesze sie ze wracam. bede mogla sobie pospac a nie wstac o 5. ale w poniedzialek juz ide znowu do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni kiedys wklejałaś linki do takich fajnych fryzurek z grzywką... nie masz gdzieś tego zapisanego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie bo bylo to na starym kompie ale wszystki te fryzury były z tej strony IKF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia jaki odpoczynek?? jutro mam zapiździel w domu a w niedziele mam gości ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×