Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

napisz ze nie bralas tel:-P A jak dalej sie bedzie dopytywal to powiedz,ze nie mialas kieszeni:-P Albo ze chcialals miec spokoj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
aha no dobra :D a jaki macie pomysł? zeby sam do mnie jakos przyjechał po pracy ? bo to ja ciagle pytaałam jak gupia kiedy sie spotkamy ;/ a chce by sam to od siebie zrobił hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja miałam podobną sytuację kiedyś :P pisałam sobie z kolegą takie miłe smski tylko też ja odrazu nie odpisywałam tylko czekałam tak z pół godzinki to w tym czasie czasem zdążył już drugiego napisać :P albo jak puszczaliśmy sobie sygnały to tak samo ja chwile czekałam a on zaraz po paru sekundach puszczał .. tak to właśnie z nimi jest :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz nie pytaj czy przyjedzie i kiedy tylko czekaj na jego inicjatywę i propozycję.. jak zobaczy, że nic nie pytasz to sam zapyta albo od razu przyjedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaina --->>skoro zawsze Ty pytalas o spotkania to najlepszym sposobem ze teraz on wyjdzie z inicjatywa bedzie to jak przestaniesz sie upominac:)on sam sie upomni jak zobaczy ze jest cos nie tak;)tylko nie zgadzaj sie na termin, ktory on poda....najlepiej powiedz ze tego dnia ci nie pasuje ,bo sie umowilas z kumpela:-P ze mozecie sie spotkc w .........i tu podaj dzien kiedy Tobie pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
a i skoro mam sie tutaj kogos poradzic to mysle ze dacie mi rady na pare rzeczy raz jak pisałam wyzej co zrobic by sam od siebie przyjezdzał proponowal spotkania.... po drugie ostatnio mi nie odp na esy ;/ grr ale zauwazyłam ze jak mu nie odp ja to zaraz pisze jak szalony... heh i musze dac mu tak w kosc by pisal wiecej ;) po trzecie przegiełam dziewczyny ratunku :( napisałam mu wczoraj czy cos w naszym zwiakzu jest nie tak? lub czy jak cos zle robie......... bo musze z nim pogada ckurde przesadziłam chyba i jeszcze z tekstem prosze by mi odp;/ a teraz sie nie odzywa................ ;/ co robic? nie odzywac sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre wierszyki :D :D :D chyba wypadałoby wydać jakiś tomik haha :D inaina a jelsi zapyta ze byłam na rowrze (czy cos innego) .... to tez mogłam sie odezwać lub czemu sie nie odzywałam ? to co mam mu powiedziec ??? - to mu powiedz, że nie potrafisz jeździć bez tzrymanki na rowerze dlatego nie pisałas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po trzecie przegiełam dziewczyny ratunku napisałam mu wczoraj czy cos w naszym zwiakzu jest nie tak? lub czy jak cos zle robie......... bo musze z nim pogada ckurde przesadziłam chyba i jeszcze z tekstem prosze by mi odp;/ a teraz sie nie odzywa................ ;/ co robic? nie odzywac sie NO RACJA PRZGIĘŁAS:-O nie pisz nic wiecej na ten temat,nie wracaj do tego.....chłop sie wystraszyl.....faceci lubi laski pewne siebie...a Ty pokazalas mu ze boisz sie tego ze go stracisz,a to on ma sie bac ze straci Ciebie!!!!Nigdy wiecej takich tekstow!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
i mam jeszcze jeden problem jak go zmusic by usnał portal randkowy ? skoro ma mnie a ja dawno konto usunełam .. prosze poradzcie mi bo mój facet jest szalenie zakrecony i pewny ze ma mnie w garsci a ja musze jakos zdziałac cuda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy myslę, więc jestem hahaha :) no mialam chwile intensywnej roboty ... CHWILE hah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaina wiesz...to musisz juz cos tak pokombinować w jego strone, tzn my go nie znamy, nie wiemy co na niego działa. Ja bym zastosowała chwyt typu - przyjedziesz dzisiaj czy moge sie spotkac z kolezanką... bo sie dawno nie widziałysmy :P jak bedzie zazdrosny o twój czas to powie, ze chce przyjechac a jak nie to Ty sie na serio z kolezanką umów i sie dobrze baw i nie mysl o nim !!!! albo cos wymysl w stylu, ze masz ochote na lody i fajnie by je było zjeść z interesującym i miłym męzczyzną...oczywiście mam na mysli Ciebie kotku, ale Ty na pewno nie masz czasu, więc musze sobie poradzić i z kims innym zjeść...oczywiście z kolezanką czy kuzynką ;) ha ha ha ha jezu nie wiem... nie miałam takich problemów akurat...bo jak nie dzwonił, nie pisał, to szłam na piwo z kumpelami! a wtedy jak mnie gdzieś spotkał to zaraz pytał kiedy kupele ida do domu i czy sie spotkamy jeszcze dzis ha ha ha ha stare dobre czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz mu mamrotwac ze ma usunąc konto to na bank tego nie zrobic...lepsza bedzie olewka...lub swoje konto...szkoda ze je usunęłas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
19 i 20 i co teraz z tym przegieciem?? on sie odezwie .. ? bo ja nie bede do niego pisac bo wyjdzie ze mu sie narzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klmx
irenko dziekuje bardzo! milcze juz 4 dzien i jeszcze nic,postanowilam ze dzisiaj sie przypomne i napisze mu wiadomosc ze zostaly juz tylko 23 dni. Nic wiecej. Myslicie ze to dobry pomysl? Czy macie cos przeciwko ze przyłacze sie do was na stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
jaka olewka hm? czekaj mam drugie konto:D wiec moge zdizalc cuda.. ;) ostatnio dodałam sexi fotke to wychodził z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn.ze masz mu nie wiercic dziury w brzuchu ze ma usunąc konto...olej to udawaj ze to Cie nie rusza....ze nie jestes zazdrosna...a on niech wie ze Ty tez masz konto...i niech podziwi komentarze facetow;)Bedzie wsciekly.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx nie, nie pisz nic! poczekaj cierpliwie!!! niech on sie zaniepokoi, niech on zateskni, niech on da coś z siebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaina po ile Wy macie lat?? i jak dlugo jestescie razem? z ty mco mu wczoraj napoałas to masz racje przegielas... "cos nie tak musimy pogadać" :O lepiej faceta olac niż mu pisac takie rezczy bo on wtedy zacznie mysleć "ty cos jest nei tak zawsze pisała a teraz milczy... why??" :P Musisz robić inaczej niż byś normalnei robiła... czyli jak normalnei za cos zrobilabys awanture to bądx miła :D facet zgłupieje :D :) - wiem przerabiałam :P oni w takich momentach sa tacy zagubieni :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
19 i 20 LAT razem 9 miesiecy ale ja mu ostatnio mmu duzo wypominałam i słodziłam i teraz jest zrycie bo on mi juz komplementów nie powie ;/ i nic takiego..... i czasem na esy nie odpisuje które sa odnosnie teego co sie tyczy nas czułostek itd.;/ wiem przerabałam sobie... i musze to zmienic, martwie sie ze po tym wczorajszym cyz sie wogóle odezwie ;/;;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do konta moj tez mial kiedys maz zreszta my sie tam poznalismy :P FOTKA.pl :Dale ja mu później zaczelam robić awantury :D i sam usunał tak mu wierciłam dziure w brzuchu ale nie mówiłam mu by usunal konto tylko sie czepiałam o komentarze czy tam o co sie dało :D aż dla świętego spokoju zlikfidował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
myslicie ze jak bede miała konto na fotka.pl to to podziała? i pisanie innycgh facetów? by zmusił sie do usuniecia...????? bo jesli inni beda do mnie pisac to on moze odwinac i pisac z innymi laskami bo oostatnio jego kumpel mówi czy pojde z nim gdzies tam a ja pewnie to mój facet ze pojdzie sobie z kumpla dizewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
hope A jak te czepianie sie wygladało ??? jak Ty mu to mówiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
i jak myslisz po tym co wczoraj napisałam on sie odezwie? albo co ja mu mam napisac by to odwrocic? teraz jest w pracy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope he he czasem marudzenie jest potrzebne i skuteczne ale to trzeba potrafic i nie przeginac, najlepiej zawsze porównywać! i pytać, a jak Ty bys sie czuł jakbym ja miała takie zdjęcie albo takie komentzra od płci przeciwnej :) itp itd...albo po prostu robić tak samo i wtedy jak on ma pretensje to kompromis - ok ja usune, ale Ty tez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaina po tym co napisałas to może coś napisz, zeby to zniwelowac jakby...bo to głupie było i może miec koles problem z odezwaniem sie, nie wie pewnie co miałby Ci napisać... napisz cos całkiem niepytającego! smsa, który nie wymaga odpowiedzi!!! no i nie czekaj na odpowiedź tylko odłuz telefon i zajmij sie sobą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
Tylko oc mam mu napisac? nie mam pomysłu.... ze wczoraj zle sie czułam i mi sie tak ubzdurało czy cos .... fajnie by było jakbyscie mi pomogły.. bo bardzo mi na tym zlezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×