Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

chyba dobrze smakuje po pizzy i sosu czosnkowego , bo nie było źle:D dałam rade ,bo ma rózne smaki nie wiem czy wiecie o tym, jak facet cos zje ostrego to ponoc dobry ...cos w tym jest:Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy po jakiej drugiej stronie??? chyba po stronie złaaaa...bo się wcieli w Ciebie wampizycaaaaaa he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tu o smierci bedziesz wspominac :P oj babo wybzykasz sie jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri no świetna stronka!!! z niektórych tekstów to lałam! np dlaczego trzeba połykać... że jak sie wypluje to zniewaga! buahahahaha ale fajna strona :D sexy zaraz Ci zasadze takiego kopa, ze tydzien na dupie nie usiadzesz :P :P :P 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy Impri tez nie ma z kim i sie wieszac nie chce :P a Ty co?????????? tylko dolina za doliną!!!! weź z impri przykład!!!!!! :D noc do góry, cycki do przodu i usmiech na gębie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri albo dostałas samotnej fote - czyli rudaaaa albo Madasi fote, czyli na króciutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Impree Ty tu zaczelas temat chyba o grze wspetpnej ja caly czas pamietalam by odpisac i nie odpisuje :D bco lubimy a czego nie hehe ja lubiee jak mnie moj pan ladnie podkreci , bo on czesto moglby odrazu interes wsadzac blee i to mnie denerwuej ze sie pcha odrazu haha alen ie awsze na szczescie :D lubie jak mnie od tylu lapie do ucha szepta po szyji całuje :D czasami za wlosy jak pociagnie :D i tezn ie lubie jak Irrenka jak mi slini uchooo haha ajbardziej luie jak przedluza moment jegoo wejscia smoka haha :) tarłooo :D hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope now iesz... nie lubisz jak Ci irennka slini ucho???????/ obraziłam się :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha Hope padłam z tego co napisałaś ryje sie jak głupi do sera a szef sie na mnie patrzy jak na idiotke co zmysły postradała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ja chyba dostalam to samo co Impre bo mam zdjecie z blond pania w krotkich wlsoach an ie Madasi... mam jej fryzuire ale nie zdjecie Madasii i wole jak slinisz mi co innego :D :D hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i tez nie lubie jak Irrenka jak mi slini uchooo haha" leje z tegoooooooo Irrenka obiecuje, ze już Ci ucha nie uslini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah oj Irrenka bo Ty tez pisalas ze nie lubisz jak Ci twój mąz slini ucho hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa już wiem, bo Madas wam wysąłła fryzure jaką ma, ale na modelce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahaha :D a Ty masz zdjecie Madasi?? hmmm to dlaczego my mamy tylko modelkeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope kochanie no przeciez wiem o co chodzi...tylko to Ci sie tak fajnie napisało!!!! :D super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×