Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

sexy eeej!! co to znaczt wyeliminowawszy cie ...bez ciebie tu nie mialoby sensu:) iri no zesz ty ,ja juz nie moge sie doczekac byc ciocią;);p luka , moja rada!! nie spotykaj sie z facetami wirtualnie oni tylko na sex lecą nie na miłość:O ale taka jest prawda! Badz twarda i miej swiadomosc w tym sensie... Czwórka metis dołączam sie dow as ,ale jutro bedzie nerwowka jest teraz mecz bardzo wazny, nasze orły sa boscy..mi wpadl w oko Kurek ,śmieszny jest:P:P...zreszta przyznam sie tylko tyle ze mam w rodzinie siatkarza ale wiecej nie moge powiedziec:) buuuzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski widzę ,że o mnie mowa była:D:D tak tak żele mam dobre::P:P:P:P:P a w tej liście irci to na dalekim miejscu jestem :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni a Ty co nick zmienilas???:) ciesz się,że w ogóle jestes na tej liscie...mnie na począku w ogóle na niej nie było:-O musiałam sie upomnieć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kurcze przestańcie wiecie, że Irrenka miała dobre zamiary. Że to ona reaktywowała nasz topik i dba żeby wszystko było ok. Chciała jak najlepiej zrobić swoim opisem na dole bo naprawde jej na nas zależy. Wiecie, że jak któraś ma problem to do Irrenki zawsze można się zwrócić. Nawet jakby forum przestało istnieć to Irrenka jest pierwsza. Więc proszę przestańcie. Nieważne kto jest pierwszy kto na końcu, czy to ma jakieś znaczenie? chciała dobrze dla nas. Zawsze nas wspiera, pomaga, pomaga też nowym, więc nie zwracajmy uwagi na drobiazgi. Sexi, wiem, że Cie pominęła za pierwszym razem, ale dobrze wiesz że jakbyś potrzebowała pomocy to byłaby pierwsza. Moim zdaniem Irrenka spaja to całe forum więc proszę nie kłóćmy sie o drobiazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz kazdemu moze zdarzyc sie zapomniec;) a wiesz kiedys jak niektorych z was tu jeszcze nie było to sie wygłupiałśmy i zmienialysmy nicki no a ze ciagle byla gadka o seksie to tak mi sie wymysliło:D dlatego dziewczyny pisaly dzisiaj o zelach z unitry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czasami jestem umimil a czasami unitra. To i to zaczyna sie na UNI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy rozumie, że mogło Ci być przykro, ale naprawdę Irrenka jest tą osobą która pierwsza by Ci podała dłoń, gdybys chciała pomocy naprawde jej zależy na każdej z nas. Nieważne czy jesteś w stopce czy nie, Irrenka Ci zawsze pomoże. Więc sexy proszę zrozum, że to nie było "przemyślane" Dzieki niej ja wróciłam na to forum, i sie ciesze że tu jestem, że poznałam kolejne zołzy. Wiem co dla mnie zrobiła, więc wiem co by zrobiła dla każdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna przecież pisalam,ze nie jestem zła na irrenke,wiec skonczmy ten temat,oki?:) kurde znowu samotny wieczór:-o czy kiedys to sie skonczy?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np dzieki Wam ja odwazyłam sie pójśc do fryzjera zmienić fryzurkę :) Nikt z moich znajomych by mi tego nie doradził, a ja się czuje dobrze z nowymi włosami. Nawet rewelacyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny myślę,że cza aby się do was dołączyć. Nie wyrabiam już. Jestem zaborcza. Sprawdzam maile,nie puszczam swojego faceta nigdzie samego,jak już gdzieś jedzie umieram ze strachu a później przesłuchanie. Same widzicie jak to brzmi. Doprowadziłam do tego,że słyszę zajmij się sobą,daj mi żyć. To przykre i boli,ale zasługuję na to. Próbowałam już nie raz to zmienić ale sama nie daje rady. Wariuję ze strachu i zazdrości.Chcę,żeby zobaczył,że mu ufam i żeby też zbliżył się znowu do mnie,znowu był choć troszkę zazdrosny...Pomóżcie mi błagam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta zołz?? gdzie madaśka ze swoim zawołaniem sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas podnieść głowe> kochana po pierwsze to bardzo dobrze że sama widzisz że cos jest nie tak i chcesz to zmienic plus dla ciebie:) czy twoj men dal ci powod zebys mu tak nie ufała?? dlaczego go tak kontrolujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo niską samoocenę. Zawsze w towarzystwie innych dziewczyn mam ochotę zapaść się pod ziemię bo wyobrażam sobie,że mój kochany porównuje mnie z nimi i oczywiście wychodzę na minusie. Na ogromnym minusie. Głupie bo wiadomo,że żaden facet nie będzie z kobietą która mu się nie podoba. A jednak... To silniejsze ode mnie. Podobno nie jestem brzydka,jego koledzy się mną zachwycali,od niego słyszę,że jestem laską z górnej półki. A ciągle wmawiam sobie,że to pewnie kłamstwa,żeby nie sprawiać mi przykrości. Każde wyjście z domu to dla mnie koszmar. Jeszcze nie wsiądziemy do samochodu a już zastanawiam się na która dzisiaj poleci,która go olśni. Jak znowu będę grosza od nich w jego oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kochany mówi mi,że powinnam chodzić z podniesioną głową,wiedzieć,że laski zazdroszczą mi urody aja zaczynam się wściekać i robić mu awanturę,że ze mnie drwi. Mimo,że nie chcę. A gdy ochłonę zdaję sobie sprawę co mu znowu zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niedobrze. skoro on i jgo koledzy ci tak mowią to dziewczyna rob co twoj mwi. głowa do gory, piers do przodu. im bardziej jestes pewna siebie tym jestes piekniejsza;) nie dosc ze meczysz sama siebie to jeszcze meczysz twojego mimo ze on prawi ci komplementy ty za wszelka cene starasz sie aby tego nie robil bo nieglugo calkowicie go zrazisz takim zachowaniem i moze faktycznie bezie ci mowil ze nie jestes piekna skoro sama tak uwazasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uni chodziło o zaproszenie na nk :P niestety nie na ślub ani nic z tych rzeczy :P :D wieczór też spędziłam sama ale co tam :) za to pooglądałam sobie siatkówkę i panów grających :classic_cool: no i jednak nie zlejemy rosjii :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie bedzie ci mowil ze nie jestes piekna bo moze miec juz osyc awantur o to ze on prawi ci komplementy a ty mu wtedy sugerujesz klamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis,samotna i sexy ja tez spedzam wieczór samotnie:( nie jestescie same,powinno sie zmieni...strasznie ciezko o tym myslec...musi byc dobrze...jestem z wami... nooo gramy z francją ,az sie juz denerwuje:) bedzie zawał serca jutro heheh:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam ,,brzydką prawde'' polecam wam ten film :D ah jaki ten aktor seksowny Oh Butler,gdzie sa tacy męscy faceci...:p ale ta komedia jest swietna usmialam sie z niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×