Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wezil

Co ja dobrego zrobiłem !!!

Polecane posty

Gość wezil

Kilka lat temu zdradziłaem żone , zakochałem sie w innej byłem z nią przeszło rok . Po jakimś czasie kiedy już nie spotykałem sie z ta kobieta żona dowiedziała sie o tym . Ja ja kocham i żałuje tego , zrobie wszystko co sobie zyczy , kocham ją i dzieci . Ona nie chce mi wybaczyć . nie chce dać mi szansy. Czy ma racje że tak kategorycznie mnie odrzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa kredeczka
ma rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma rację jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lam sie
napewno jej przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbks
stary no oczywiscie ze ma racje, ale... może nadejdzie taki dzien ze wybaczy, do tego czasu niestety nic nie jestes w stanie zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfef
niech się stara dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mowisz o jakiejkolwiek szansie, to nie wymagaj, zeby kobieta w szoku teraz była tak wspaniałomyślna. Musi miec kobieta czas na wyjście z szoku, potem na uporzadkowanie swoich mysli i uczuc, a na koncu ostateczna decyzje. Jesli bedzie na Twoja korzyść to dopiero wtedy dostaniesz szanse na rozmowe. Wiec czekaj i sie nie uzalaj, bo to troche za poźno na taki zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfef
pewnie ma już innego, a Ciebie pod uwagę nie bieże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezil
- twierdzi że nie ma do mnie zaufania , może tak uważać tym bardziej że robiłem też inne głupoty np. pisałem sobie sms z jakimiś dziewczynami z netu . Ale to było tak dla zabicia czasu w co ona mi nie wierzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po takim numerze nie
spodziewaj sie głaskania, tak szczerze to ja bym mojemu nigdy nie wybaczyła tymbardziej że to nie był jednorazowy incydent tylko ROCZNY ROMANS Piszesz że zakochałeś sie w tamtej to co mam rozumieć że sie juz odkochałeś czy ona Ciebie zostawiła bo z kasą u Ciebie krucho JAKA TO MIŁOŚĆ KTÓRA PO ROKU PRZECHODZI TO RACZEJ CHĘĆ ZASPOKOJENIA SWOICH POTRZEB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacław waleczny
jak facet zdradzi to jst cham, prostak i dziwkarz, natomiast jak zrobi to dziewczyna to widocznie facet ja zaniedbywal i wogole to on jest temu winien:-o oto mentalnosc wiekszosci dziewczyn ;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i wybaczy
ale już nigdy nie zaufa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfef
szkoda, że nie umiałes tego czasu sensowniej wykorzystać, tylko na smsowanie z laskami z netu... NO MARCY!. PACANIE. Idź stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i wybaczy
ja wybaczyłam ale nie ufam do dnia dzisiejszego,chociaż już trochę czasu minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku wyluzuj i nie rób już tych prowokacji : dwa topicki w krótkim czasie różniące się tylko \"co ja narobiłem \" i \" co ja dobrego zrobiłem\". Stawiam że napisała to jakaś babka a nie facet. Faceta nie stać na myślenie w tych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jednaaaaaa biiiiii
A może Ty szukasz kolejnej na sex to nawet logiczne przecierz tutaj 80% to samotne wygłodniałe babki róznej maści do wyboru do koloru. Odp na Twoje pytanie nie wybaczyłabym romansu który trwa rok.Ty ją poprostu porzuciłeś a teraz szukasz przystani żałosne :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaKeli
Podzielam powyzsze zdanie. Myslisz ze wybaczy Ci ot tak, na pstrykniecie? Zdrade zawsze ciezko wybaczyć. Gdyby to był przelotny romansik to mógłbyś tłumaczyć, ze Ci odbiło i nie wiesz dlaczego. Ale rok kłamstw i oszukiwania?! Przegiąłeś bracie i to ostro. Jesli Twoja zona jest inteligentna kobieta to nie odpusci-nie mozna ufac komus kto przez rok czasu oszukiwał. Zastanów się jak Ty bys się czuł gdyby zona przez rok dorabiała Ci rogi a potem twierdziła ze kocha tylko Ciebie a "tamto" nie miało zadnego znaczenia. Zastanów się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezil
ale ja sie juz zmieniłem , byłem z tamta bo miałem jakieś zaćmienie chyba . Żałuje. Jak mogę wszystko naprawić , nie chce spać ze mna . A może kogoś ma ? - a teraz odbija piłeczke i zwala na to że ja ja zdradziłem . Co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jak sie dowiedziala
jestem w podobnej sytuacji i wole uczyc sie na bledach cudzych niz wlasnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaKeli
O! i jeszcze sms-ki dla zabicia czasu... Ja pitolę. Zabity to Ty masz łeb. Ode mnie dostałbys kopa w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Tobie chodzi tylko o spanie, czy o odbudowanie związku w ogolnosci? Ty od niej za duzo wymagasz. Badz wdzieczny, ze nie kazala Ci sie wyprowadzic, to ze załujesz, to teraz masz szanse udowodnic, ale nie slowami tylko czynami. Siedz cicho teraz na jej warunkach, bo narazie, to nie dosc, ze ja zdradziles, to dalej stawiasz warunki. Staraj sie byc dobrym facetem, to wszystko co mozesz teraz zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to nie jest prowokacja to powiem, że nic a nic mi Ciebie nie żal. Sama mam takiego w domu, który chciałby \"kijem Wisłę zawrócić\" ale sie nie da. Też mu \"się przytrafiło\" (około 3-4 miesiace). Teraz ze skóry wyłazi, żeby naprawic a efekty są marne.... Trzeba mysleć przed a nie po. I mysleć głową a nie p...sem. Sorki za ostre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore to
odrzuca Cię od kilku... lat? :( ...wygląda na to, że Twoja zdrada to wygodna zasłona dymna. co jest za tą zasłoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgf
dobrze ci tak teraz musisz swoje wycierpiec ,mam nadzieje ze zona cie zdradza i to zdrowo za to co jej zrobiles :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinienes sam Jej powiedziec. Pokazuj ze tez cos czujesz. Zajmuj sie dziecmi. Badz uczuciowy dla zony. Przeanalizujcie przyczyny bo pewnie one nadal sa. Zdrada nie jest tragedia jesli sie zrozumie ze czegos brakowalo i ze wina przyczyny lezy po obu stronach, ty jedynie znalazles ten nie najlepszy sposob rozwiazania. Teraz musisz byc silnym facetem. Zaluj ale nie daj sobie wypominac w nieskonczonosc. Bo skoro powiedziales A, zeby utrzymac rodzine to musisz powiedziec B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nigdy Ci tego nie zapomni. Jak dla mnie jesteś wybrakowany towar i na pewno bym poszukała nowego tatusia dla dzieci... takiego, od którego by mogły brać lepszy przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×