Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bacha-aa

Jak pachną perfumy Fragonard ???

Polecane posty

Gość bacha-aa

Witam! Byłam w Paryżu w sierpniu ale niestety nie dotarłam do muzeum....Kupiłam w sklepie internetowym perfumy Diamant-60 ml.Wyniosło mnie wszystko 265 zł. Czekałam 10 dni , dostałam kosmetyczkę firmową, próbki perfum i torebke z materiału.Moje refleksje.. Na allegro jest osoba , która przywozi z Francji te perfumy. Wychodzi identycznie , wysyła w ciagu 24 godzin.Kupiłam u niej dla siostry identyczne perfumy.Sa identyczne , Oryginalne !!! Chciałabym kupić inne ale nie znam nut zapachowych np-Baroq..... Podpowiedzcie, proszę. Na wiosne jade do Paryża i dopiero porzadzę :-))) Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragonard Polska
https://www.facebook.com/#!/pages/Perfumy-Fragonard-Polska/261857980520295 Witam Serdecznie, chciałam zaprosić wszystkich sympatyków Perfum Fragonard do pierwszego oficjalnego butiku tych wyjątkowych perfum w Polsce. O nas Butik został otwarty w 2011 roku i już teraz cieszy się dużym powodzeniem w całej Polsce. Nasz asortyment jest stale poszerzany o nowe zapachy prosto z fabryki w Grasse. Zapraszamy na oficjalne konto na facebooku https://www.facebook.com/#!/pages/Perfumy-Fragonard-Polska/261857980520295 gdzie uzyskacie Państwo wszystkie aktualne informacje, zamówienia i nasz asortyment. Perfumy Fragonard Polska ul. Trakt Brzeski 62 05-077 Warszawa Wesoła tel.22 763 20 90 www.perfumyfragonard.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda5
To mowa naszego ciała.Dla FRAGONARD jestem w Paryżu prawie zawsze za " drobne" / przeloty tanie i tanie pobyty w hotelu F1 / .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda5
To zapach naszego życia tu masz wybór i to ty decydujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×