Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antybrzydule

CO SĄDZICIE O KOBIETACH Z DŁUGIMI KRZYWYMI NOSAMI ?

Polecane posty

Gość kicia22
MAM takie pytanko?powiedzcie mi dlaczego dziewczyna uważana przez wszystkich na około że o czjest bardzo ładna,nie ma chłopaka od niemapiętnych czasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejajarety
ike dlaczego bluźnisz , i bierzesz to do siebie ? masz brzydkiego nosa ? jeśli tak to chociaż miej godność i okruszki rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw przeczytaj co oznacza słowo bluźnić- potem go używaj- a co do reszty naucz się czytać ze zrozumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> powiedzcie mi dlaczego dziewczyna uważana przez wszystkich na około że o czjest bardzo ładna,nie ma chłopaka od niemapiętnych czasów? Bo jest bezdennie głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejajarety
wyzywasz kogoś od suki...coś nie tak z tobą ? wparowałaś tu jak nienormalna ? czy temat dotyczy ciebie ? opanuj się bo chyba się gotujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz żegnam miłe towarzystwo:) miłej rozmowy o nosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat jest założony specjalnie dla mnie:) przerabiany co wieczór:) ponieważ poniekąd mam długi i garbaty nosek mam prawo się na nim wypowiadać za sukę przepraszam:) miało być samica psa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
Nieznany sprawca?dlaczego jest głupia?to jej wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
ike, jestes popularna jak widze :) olej to. ja serio pisalam, ze chcialabym miec nos z charkterem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike niestety dostała
szału :) klnie już jak szewc i pewnie monitor ma cały pianą zapluty, a spod pach leci pot jak z piczy w czasie jej cieczki...jak to się mówi ? głupi się sam pogrąży we własnej głupocie :D a do tego komiczne ma ją w dupie, co za ból :D papa ikusiu chora psycholko :D naklikaj se jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego komiczne ma ją w dupie, co za ból rozgryzłaś mnie robin- całkowicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeee gdfj t
ja mam dlugi nos( ale nie krzywego ani garbatego) i nie mam z tego powodow kompleksow! mimo tego nosa podobam si facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki krzywy nos że
u nikogo takiego szczerze mówiąc nie widziałam, jak bokser:P Gdybyście zobaczyli sam mój nos, stwierdzilibyście, że jestem kosmitką, że jestem obleśna i wyglądam jak stwór z innej planety, że nie tknąłby mnie nikt kijem. Nos jest połamany, no po prostu taki, jak mają bokserzy, tylko bardziej kościsty. I to nie moja chora wyobraźnia. Kiedy poszłam do chirurga złapał się za głowę, stwierdził, ze żeby to naprawić potrzeba minimum 2 zabiegów, całkowitego usunięcia przegrody itp. Ale odmówił mi operacji, bo mój stan zdrowia na nią nie pozwala. Czyli już zawsze będę mieć taki nos. Ale musze powiedzieć, z ez podstawówki już dawno wyrosłam:O Są w życiu ważniejsze rzeczy. Przyjęłam do wiadomości, że wyglądam jak wyglądam, nie zajmuję się facetami, żeby nikogo swoją gęba nie straszyć i tyle. Ale szczerze mówiąc ludzie nie zwracają na to jakoś uwagi szczególnie, tzn. nikt się nie pyta o nic, nie gapi, nie czuję się źle, dopóki np. nie zobaczę się na zdjęciu. Nie myślę o tym, jak wyglądam na co dzień. Zresztą jakieś tam powodzenie u facetów mam . I to u naprawdę fajnych:) Chociaż wiem, ze gdyby nie ten nos, na pewno byłabym dużo atrakcyjniejsza, bo mam ładną twarz, oczy, włosy, sylwetkę itp. Ale równie dobrze można powiedzieć: gdyby nie te oczy, uszy, nogi, cycki, włosy, pryszcze, zęby itp., itd. Zawsze można znaleźć coś, co obwinimy za wszystkie problemy. Tylko po co? Ja rozumiem, że taka twarz, jaka mam nie podoba się ludziom. No ale mi się też wiele rzeczy nie podoba. I każdy ma prawo do własnego zdania. Mi się mój nos tez nie podoba, bo obiektywnie rzecz biorąc jest brzydki. Ale nie czuję się sama źle z tego powodu. Bo nie jestem swoim nosem. Jestem kimś zupełnie przypadkowo wyglądającym tak, jak wyglądam./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie ma się co przejmować
na kafe sami frustraci i gównażeria:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehahehha
Ja rowniez mam dlugi i krzywy nos i naprawde w niczym mi to nie przeszkadza:) Pozdrwiam wszystkie dziewczyny z dlugimi tudziez krzywymi nosami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mówić o konkretnych osobach, twarzach nos nie wisi w próżni, tylko jest elementem twarzy może być tak, że obiektywnie za duży, krzywy, może komponować się interesująco z całością twarzy ale ktoś kto będzie chciał buzi jak Dorta Rabczewska, nie będzie usatysfakcjonowany ot, gusta... ja lubię u kobiet nosy większe, generlnie mnie to nie razi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy dalej o nosach przecież tak naprawdę nie chodzi o nos- chodzi o postawę jednej kobiety, która bawi się jak w przedszkolu w zabawę "pomidor" cokolwiek jej się nie napisze powtarza do znudzenia- masz brzydki nos nos nosem- każdy ma jakiś tam nos- osobiście uważam, że lepiej kochać swoje części ciała niż zachowywać się jak niejaka fryta ( najwyraźniej idolka autorki) zmienię nos - będę nową osobą swoją drogą jak pusta trzeba być osoba by uważać , że ktoś- kto od dawna jest w szczęśliwym związku będzie swój nos uważał za jakąś życiową porażkę- to dobre jest dla małych dzieci nie dla dorosłych ludzi naprawdę nawet nie próbuję wnikać w to co się dzieje w mikro szarej komórce takiej głupiej baby- rozumiem, że jest to dość żenujący sposób walki z osobą, która musiała kiedyś powiedzieć jej okrutna prawdę- szkoda, że dziewczyn nie zajmie się tym co tak naprawdę jest problemem- bo jedyne czym może się pocieszać to to- że jakaś tam ike nie ma nosa rodem z fotka.pl a powinna cieszyć się swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy macie problemy....
ja mam nos jak orzel, duzy i krzywy, nigdy nie narzekalam na powodzenie, wrecz przeciwnie, teraz od 8 lat jestem szczesliwą mezatka a moj mąż kocha mój wielki kinol :P wymyslacie sobie problemy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike a ty nie panikuj tak
weź sobie odpuść, bo pomyślimy że faktycznie masz problem z zaakceptowaniem swojego noska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę że są obleśne
i do tego głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo prawda
jedna nochalica to przykład głupoty do potęgi entej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×