Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brocolli

czy taka nadwaga, to już problem czy jeszcze ok?

Polecane posty

Gość hihihahaha
Taka to znaczy dokładnie taka, Ty jesteś na zdjęciu?? Moim zdaniem nie, dziewczyna jest przy kości, ale nie gruba, mogłaby popracować nad brzuchem, za to biust ma świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanielka_ruda
To nie początek problemu, a JUŻ PROBLEM. Ma zadatki na niezły pasztet :( . W tym wieku prawie zero wcięcia w talii ??? fujjjjjjjjj..... Odstawić pączki, chipsy i tuszyć tyłeczek z fotela. Widać już sflaczałe ciało bez sladu mięśni, wszędzie wałeczki tłuszczu. Niezły przykład ku przestrodze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Świetne cycki; niejedna już Ci zazdrości wypełnienia dekoltu :D Cała reszta też niezła, nie przejmuj się. Wieszaki bez cycków są fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Wieszaki bez cycków są fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj Tak sobie spaślaku tłumacz :) Jako 100% facet zdecydowanie bardziej wole wieszaki bez cycków niż takie utuczone wieprzaki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie zrób coś z brzuchem, ale reszta jest naprawdę fajna i jędrna. suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonatyq
uuuuu LALKA!! ja bym Cie obstawiał w ciemno z całego tłumu wychudłych :) i pupcia i biuscik... i usmiech Mona Lisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁADNA i atrakcyjna dziewczyna. Trochę nadwagi ale ładnie rozłożonej. Z taką to by się chciało pójść do łóżka. I młoda dziewczyna - w tym wieku taka nadwaga to żaden problem i nago pewnie bardzo seksi wygląda (bo dobrze ułożone ciało, nie psujące proporcji). Jako naturysta wiem coś o tym. Seksowna słodkość :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: ale po 30-ce może być różnie. Mi np podobają się ładne puszyste kobiety o kilka lat młodsze. Ale rówieśniczki i starsze - już niespecjalnie. Po 30-ce uważaj na wagę. Ale teraz - jesteś seksi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca znawców
świetna buzia... rewelacja :) Nadwaga nigdy nie jest ok, ale nobody is perfect. mowie tez i o sobie. Ale glowa do gory. wszystko mozna zmienic/poprawic jesli sie chce, i ma sie motywacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem....
moim zdaniem to już problem... coś o tym wiem bo jeszcze półtorej roku temu wyglądałam podobnie choć nie wyglądałam gorzej zrzuciłam nadwagę teraz jestem dość szczupła( ale żeby nie było nie jestem wieszakiem) poza tym jeśli teraz sobie nie uświadomisz że masz problem to możesz się jak ja obudzić w wieku 22 lat mając BMI 31 a więc początki otyłości nie mówię że masz się głodzić, ale myślę że warto by przemyśleć sposób odżywiania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara głupia baba
jestes ładna, nadwaga lekka jest, ale trudno , uwazaj zeby juz wiecej nie tyc, a tych facecikow co wolą chude w ogole sie nie sluchaj, taki jeden z drugim wybierze brzydką i chudą bo na ładną nie ma szans 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×