Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lori 21

Zawod - PROSTYTUTKA

Polecane posty

całym życiem człowieka, każdą czynnością, rządzą hormony, a szczególnie życiem kobiety. W tym co nazywamy życiem seksualnym, stosunkami w mózgu kobiety wydzielają się homony i żeby była równowaga musi kobieta mieć emocjonalny związek z męzczyzną. U prostytutki u której wydziela się więcej hormonów jednego typu, i nie ma równowagi wytwarza się stan patologiczny. Charakteryzuje się to tym, że kobieta jest bardziej podatna, na patologie typu narkomania czy alkoholizm. Potwierdzają to badania amerykańskie, gdzie wszystko musi być zbadane i upublicznione. Wyjaśnia to, że bardzo duży odsetek byłych prostytutek wykazuje anomalie i odchyły psychiczne, gdyż jest to uwarunkowane hormonalnie. Cudów żadnych niema, nic nie pomoże, jak to nazywasz silna psychika, kobieta jest kobietą i żadnych cudów nie znajdziesz, no może poza Marią-Magdaleną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej ciekaw
Napisalas "wyciagnelam wnioski" JAKIE?? LEPIEJ NIC NIE MOWIC BO BEDE "BE"?? to czemu nie olejesz tych co mylsa o tobie ze jestes "be"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można mieć
kobieta to jeden wielki hormon. Całkiem niezła perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej ciekaw
taaa. tego tu jeszcze brakowalo zaklamana dziwka i ten magok ze swoimi wywodami. Oboje idzcie sie leczyc - najlepiej razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można mieć
od takiego gadania, jak Twoje Pomarańczowy,rodzą się wszystkie "izmy".To nie jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można mieć
To, że ktoś ma inne zdanie od Twojego, ni zanczy, że jest chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magok to ty chyba jesteś , kochany, lepiej zamiast się złośliwie wymądrzać, obejrzyj sobie odczasu -do czasu National Geographik bo to wszystko tam słyszałem, głupi gnojku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj ja cię nie potępiam ani nie pochwalam, nie rozumiem kobiet zajmujących się tą profesją, napisałem tylko to co słyszałem w poważnej tv, czy prawda nie wiem, jest to jakieś wyjaśnienie problemu. Ukryć się pod orange nickiem i udawać przemądrzałego Greka każdy głupi potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej ciekaw
Jako kobieta jestes gowno warta - to takie krotkie podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej ciekaw
Pasujecie do siebie jak ulal. ZAklamana prostytutka i jakis niedorobiony idiota. Tworzylibyscie piekna pare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty ciekawski, a dlaczego to jestem idiota? może mi łaskawie wyjaśnisz, może nie możesz zapomieć że nazwałem cię katolickim talibem, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej ciekaw
Katolickim talibem?:D A to ciekawe. Tak jak mowilem: idealna z was para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej ciekaw
Wez blond glupcze popros ja teraz o reke. Oczszedzisz rozczarowania jakiemus normalnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej ciekaw
A swoja drogo to interesujace: ta pogarda dla pomaranczy, ktora oboje tak glosno wyrazacie. Ciekawe skad sie bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej ciekaw
Już odpowiadam blondyn. Dlaczego jesteś idiotą? Bo twoi rodzice przekazali ci wadliwy materiał genetyczny. Ponadto to, co najlepsze ze spermy twojego ojca wsiąkło w deski podłogi taniego burdelu, w którym rżnął twoją nieświeżą matkę. I jeszcze braki w wiedzy i porażka pedagogiczna wszystkich nauczycieli, którzy mieli nieszczęście cię kształcić. To wszystko składa się na ciebie - idiotę. Nie musisz dziękować. Opinię masz za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopcze, weż naucz, się pisać używając polskich liter, jesteś na polskim forum a nie angielskim, i idź już spać , bo zaczynasz już ośmieszać sam siebie, daj sobie spocznij, kochany, bo ci dziewicko w mózg uderza i zaczynasz bredzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej ciekaw
Aha... No teraz to juz rozwialiscie zupelnie moje watpliwosci. 2 polglowkow. No moze cos z tego wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej ciekaw
Pelna zgodnosc poziomu intelektualnego z purpurowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori_21
Witam, po krótkiej przerwie :) Lza, nie masz co dyskutowac i marnowac swoj czas z osobami, ktore Cie nigdy nie zrozumieja. To sa osoby 'wychowane' i tym wychowaniem obciazony maja mozg, czyli tzw klapki na oczy. Nie potrafia sie postawic w sytuacji innego czlowieka i wszystko neguja nie poddajac teog nawet dyskusji. Nie potrafia, nie chca zrozumiec a slowo empatia nie istnieje w ich slowniku.... Tak, katolicki talib cos w tym jest ;) Mam jeszcze pytanie (jako jedna z niewielu tutaj, pisze odnosnie tematu) Purpurowa, a seks oralny tez robisz z zabezpieczeniem? I czy mozesz mi powiedziec jakie czynniki wplywaja na cene za godzine? Wyglad, umiejetnosci, znajomosc jezykow, erudycja, co konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej ciekaw
"Wyglad, umiejetnosci, znajomosc jezykow, erudycja, co konkretnie?" -Dokladnie wszystko to oczym piszesz dziecko ktoremu tzw. wychowanie nie obciazylo mozgu na szczescie i chcesz rozpoczac kariere dziwki... I z powodu tych wlasnie warunkow twoja kolezanka nie jest juz dziwka bo na maslo by nie zarobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej ciekaw
JA WIEM: takiego poziomu jak wasz nigdy bys sie nie doszukala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdsaf
ekhm ekhm, lata swietlne to miara odleglosci ;] jednak bycie dziwka ci nieslurzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusniak
pewnie bieznika juz niemasz i cie zwolnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
witaj blondynie witaj purpurowa:) wpadlam na chwile poczytac bo ktos linka zapodal :) do widzenia blondynie do widzenia purpurowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×