Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lori 21

Zawod - PROSTYTUTKA

Polecane posty

ZACZNIESZ być wulgarna? Nie rozśmieszaj mnie Purpurko, a swoje limity trzymaj dla siebie :D Bardzo mnie ciekawi, czy stać Cię na inteligentną wypowiedź, bo na razie jeśli chodzi o elokwencję i erudycję to wcale się nie popisałaś. Posty dłuższe niż dwuzdaniowe są dla Ciebie niezrozumiałe. Hehe, no ubawiłaś mnie tą swoją groźną postawą, normalnie posikałem się w majtki ze strachu :D Zmienisz mi pieluchę? A może taka groźna jesteś bo nabyłas jakichś nowych doświadczeń? :D Jesteś dla mnie nikim. Mam ubaw patrząc jak się produkujesz zgrywając pseudo inteligentną eks prostytutkę. Z tego wszystkiego prawdziwe jest tylko "pseudo". To, że trochę poczytałaś o prostytucji nie robi z Ciebie jednej z nich. Możesz im zazdrościć ale nie kłam. A jeśli już chcesz kłamać to najpierw się tego naucz. I nie zapominaj, że sama sobie zapracowałaś na moje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W oczekiwaniu na wulgarną odpowiedź żegnam na dzisiaj :) Tak, bla bla, żona, te sprawy, fiutek 3 cm i cieciówa - to już było Purpurko, czekam na coś nowego. Pokaż na co Cię stać :classic_cool: Popisz się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało napisz moje Cv, skoro taaaakk wszystko o mnie wiesz kon trolka piczątkę postawi, ja odcisk małego palca u nogi też i.. masz racje spadaj stad- zoneczka czeka, ciepły obiadzik i śliniaczek na krzeseleczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam topik
nie jestem prostytutką tylko studentką, zarabiam na życie i na opłacenie studiów jako lektor i tlumacz jezykow obcych wiec nie mam nic wspolnego z poruszanym tematem. Chcialam tylko pogratulowac Mało stanowczemu ciętego języka i inteligencji. Nie mogę sie wypowiedziec na temat komentarzy pani Purpurowa Łza gdyz wogole nie rozumiem coz ona chce przekazac odpowiadając Mało stanowczemu. Czy tylko ja tak mam??? Autentycznie nie rozumiem o co chodzi w jej wypowiedziach "kon trolka piczątkę postawi "(???) :o. Czy to jakias wada czy moze nowa odmiana polszczyzny? Nie moge patrzec na taki poziom klasy, kultury osobistej i inteligencji ( a raczej ich zupelny brak) u moich rodaków wiec juz tu nie bede zaglądac. Serdeczne pozdrowienia dla malo stanowczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam topik
jeszcze jedno Z calym szacunkiem do Lori - proszę, przemysl jeszcze raz swoją decyzje. Rozumiem ze zycie czasem zmusza kobiety do podjecia tego typu zawodu ale wez pod uwagę ze bedziesz musiala zyc z tą mysla ze bylas kim bylas do konca. Moze jest inne rozwiązanie? Pozdrawiam Cie i zycze szczescia oraz rozwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
..ale ty sie kolezanko nic nie przejmuj:) my tez czesto nie rozumiemy jakie przeslanie ona ma do przekazania swiatu:) to przez to ze jestesmy glupi i nie czytamy ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam topick- powiedz ,kim Ty jesteś i czemu uzurpujesz sobie prawo do oceny kogoś ,kogo kompletnie nie znasz? Nie rozumiesz, bo nie zrozumiesz moich relacji z Mało czy Koń trollki.. musiałabyś sledzic nasze scysje, dyskusje i przekomarzania od samego początku. i....nie wiem jak Ty, ale ja jestem katoliczką- a oceniać,wyceniać i rozliczać mnie kiedyś będzie ten na gorze. poza tym 1- nie wiesz co to ironia, zabawa słowem? domysłami? wiesz co to plastyczna wyobrażnia? eeeeee...chyba nie! poza tym 2- myslę ze tak jak i mnie bawi przekomarzanie z Mało, tak i jego również gdyby chciał mnie zignorować- zrobiłby to z pwenością. poza tym 3- nie polecam wtracać się w czyjeś relacje. można oberwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
wlasnie! ...wlasnie przeczytalam w pytaniach do moderatorow jak to purpurkowa stwierdza...ze jak cos tam cos tam... to ona uwierzy (UWAGA!) ... w cud nad wisla .... i czego ty sie jej czepiasz????????? jak przestanie pisac to juz nikt takich rzeczy pisac nie bedzie i kto nam bedzie rozbawial do lez swoja (jak to tam bylo?????) erudycja, elokwencja i inteligencja ?? :) no kto pytam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam topick jeszcze jedno- masz tendencje mowienia komuś co ktoś ma zrobić za swoim zyciem. Pozwol każdemu przezyc zycie po swojemu. nie byłaś prostytutką- a więc kto ci dał prawo do pisania o psychice prostytutki? Ja nią byłam- uratowało mi to zycie, mieszkanie, działkę na wsi teraz mam swietną prace, zyje- umiem się smiac, bawic..mam faceta. jezeli ktos chce mnie za to piętnować- prosze bardzo, ale gdybym stanęła przed takim samym wyborem jak kiedyś- wybrałabym tak samo. wiec pozwol komus wybrac... zyj i daj zyc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
with pleasure :) : 07:11 Purpurowaaa Łza moderetta a więc amba wcięła moje posty. No coż, skoro zaden moderator nie usuwał moich postow- to zaczynam wierzyć w cud nad Wisłą! ..... ale ty pewnie nadal nie rozumiesz o co chodzi prawda??? ... gdzies ty te studia konczyla??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
nie.. nie chce mi sie ... ... na twoim jednak miejscu zrezygnowalabym w tym momencie z wersji o studiach ... a nawet o szkole sredniej ... a nawet o podstawowce ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam topik
Witam ponownie wlasciwie osoba taka jak ja nie powinna wdawac sie w tego typu dyskusje ale trudno. Napisze kilka slow sprostowania zanim wyjade i nie bede miala dostepu niestety do internetu przez kilka dni ( wiec cale szczescie nie przeczytam juz tego co ty na to) Owszem, byc moze nie sledze twoich wypocin od początku. Czesto za to czytuje wpisy Malo stanowczego i chcialam mu powiedziec (akurat padlo na ten topik) iz moim zdaniem ma bezbledne teksty :D Pewnie jest super facetem. Nie wiem czy klocicie sie na zarty (nie mam czasu na zglebianie sie w to) ale mam nadzieje ze tak bo jesli nie to juz sie przed nim kompletnie osmieszylas. Jezeli tylko sie przekomarzacie to tym lepiej dla ciebie. Tak czy siak jego wypowiedzi rozsmieszają mnie do lez (szczegolnie kiedy widze jak nieporadnie probojesz sie mu odgryzc) Podsumowując - moj post nie byl skierowany do ciebie tylko do Malo stanowczego. A jesli rzeczywiscie tylko udajesz taką glupią to szczerze cie przepraszam. Po prostu jako filolog chyba zbyt dużą uwagę zwracam na wypowiadanie się ladną (i logiczną) polszyczną :p Co do drugiej kwestii czyli tej związanej z byciem prostytutką, ok , masz racje, nigdy nią nie bylam. Zastanawia mnie tylko co Cie tak urazilo w mojej wypowiedzi? Czy zmieszalam autorke z blotem? Czy probowalam na sile przekonac ją by zrezygnowala ze swojego wyboru? Osmieszylam ją? Uznalam za gorszą? Napisalam tylko zeby jeszcze raz przemyslala swoją decyzje PROSZĄC ją o to a nie rozkazując. Czy to zrobi - jej sprawa.Okazalam jej przy tym szacunek. Jak myslisz, ilu ludzi w Polsce napisaloby tą wypowiedz z taką kulturą a ilu uzyloby wulgaryzmow i wyzwisk??? Twoim zdaniem nie powinnam sie wypowiadac bo nie wiem nic na ten temat. Oczywiscie zgodzilabym sie z Tobą gdybym np poruszyla temat zarobkow prostytutek (nie znam sie na tym) Nie wierze jednak i nigdy nie uwierze ze jakakolwiek prostytutka kiedykolwiek po ukonczeniu wykonywania tego zawodu zupelnie wyrzucila wspomnienie o tamtych czasach ze swojego zycia. Napisz ze jest tak w Twoim przypadku, ze zapomnialas jak to bylo, ze juz tego w Tobie nie ma nawet w 1% a znow Cie przeprosze (chociaz uznam wtedy ze mam do czynienia z istotą z obcej planety a z pewnoscią nie z czlowiekiem ktory czuje, posiada pewną wrazliwosc oraz pamieta to co mialo miejsce w jego zyciu) Napisze po raz kolejny - nie rozumiem dlaczego az tak zdenerwowalo Cie to co napisalam do Autorki. Przeciez droga ktorą chce obrac dla niej samej bedzie najgorszą z mozliwych. Chcesz ją do tego zachecic??? Az tak Ci sie podobalo wykonywanie tego zawodu? A jesli chodzi o sam zawod prostytutki - szanuje kobiety ktore robią to bo musza szybko zarobic duzą sume pieniedzy na np chore dziecko ( wiem, zabrzmialo troche jak z telenoweli ale nic innego nie przychodzi mi do glowy) ale czują sie wtedy z tym co robią okropnie. Uwazam za szmaty kobiety ktore szczycą sie tym co robią lub robią to dla pieniedzy ktore mają zamiar wydac na pierdoly dla samej siebie (ewentualnie takie ktore nigdy nie nauczyly sie niczego dzieki czemu moglyby inaczej zarabiac) Mialam kiedys propozycje przespania sie z kims za ogromne ( przynajmniej dla mnie) pieniądze i nie skorzystalam z tego chociaz sie zastanawialam. Wiem wiec ze jest to propozycja naprawde kusząca ale jak z Tym dalej zyc? Mam nadzieje ze nie urazilam samej Autorki :) Tobie purpurowa lzo mam do powiedzenia tylko jeszcze jedno :) Uzywasz zbyt wiele wulgaryzmow. Jesli chcesz uchodzic za kobietę z klasą ( w co wątpie, wlasciwie o czym ja teraz mowie :o ) to postaraj sie je ograniczyc. Pozdrawiam, rowniez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Przeczytałam - chwilowo bez wnikania w treść Twoich wypowiedzi zatrzymam się na formie. Twój post był jednym z nielicznych długich postów, które przeczytałem w całości. Ja pierdziu, że tak kolokwialnie powiem, myślałem, że potrafię ułożyć dłuższą wypowiedź, ale przy Tobie wymiękam :) Szacunek. Gdyby wszyscy potrafili układać zdania w taki sposób jak Ty, świat byłby piękniejszy :) Wstydzę się, że nie studiowałem filologii. Teraz odnośnie treści - trochę mnie zawstydziłaś wyrażając się na mój temat w sposób zdecydowanie sympatyczny :) Aczkolwiek jest to bardzo miłe uczucie :) Może się trochę odzwyczaiłem i dlatego tak.... ;) Purpurka, miało być wulgarnie. Ale napisałaś coś o relacjach ze mną, że \"Przeczytałam\" ich nie rozumie. Przegięłaś. Nie ma czegoś takiego jak Twoje relacje ze mną. Możesz pisać różne bzdury wyssane z palca, ale proszę Cię - pisz coś, co przynajmniej w jakimś stopniu jest prawdopodobne. Już prędzej bym uwierzył w to, że byłaś prostytutką :classic_cool: Cholera, boję się, że zaczniesz tłumaczyć co miałaś na myśli pisząc o relacjach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłem sobie wczoraj pieczątkę o treści; ---------------ACHTUNG--------------- KOŃTROLLNIE SKONTROLLOWANE ---------------😴----------------- teraz ją zamaszyście tu stempluję. acha, tusz jest purpurowy :D łezka jakie masz dziś buciki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam topick- jesteś mało konsekwentna, piszesz czy nie piszesz? jesteś czy znikasz? to raz! dwa- nic nie zrozumiałaś, nie zdenerwowało mie nic w tym co napisałaś, absolutnie nic.. Wyraziłam niejako, li tylko i wyłącznie sugestię byś nie wkładała swojego noska tam gdzie nie musisz, a pozwoliła autorce dokonać wyboru drogi jaką sama chce iśc.. Prostytucja to nie przestępstwo, nie robi nikomu nic złego- a moze sobie wiele pomoc. Nie bede się rozpisywać na swoj temat, ale wierz mi.. straciłam wszystko, nawet osoba ktora kiedys powiedziała ze ZAWSZE mogę na niego liczyć- nie odbbierała telefonu.. zostalam sama z problemami, samą sobą i nadszarpniętą psychiką.. znalazl się ktos kto pomogl, ładnie ubrał, zrobił zdjecia, załatwił sprawy prawne,.. jasne- musiałam pózniej podpisać cyrograf.. i nie zaluje, bo zyje!!! bo wyszłam w miarę bez szwanku z prostytucji. Jezeli chodzi o Mało- poczytaj jego posty- używa o wiele częsciej wulgaryzmow, i przekleństw- Tylko czemu widzisz je w moich postach a w jego nie? wyboircze spojrzenie zafascynowanej kobiety zniewiesciałym kogutkiem wśrod kokoszek kafeteryjnych? Dla mnie Mało to człowiek ktorego nigdy nie chciałabym spotkać w realu, to typek ktorym zawsze bede gardziła, to jeden z tych kolesi z tzw. warszawki .., kory podstawiłby nogę staruszce na przejsciu...by samemu szybciej przejsc. I mam prawo do swojego zdania. Po raz pierwszy napisałam powaznie co o nim mysle, i masz rację- być moze nie powinnam używać słow ze szkolnych zeszytow , ale.. to taka tylko gra słów.. i uprzedzając wypowiedzi- mam prawo do swojego zdania, jest demokracja a cenzure już dawno zniesiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Purpurko, pierwszy raz napisałaś poważnie?! Brawo, jestem z Ciebie dumny. Z jednym sie zgodzę - DLA CIEBIE właśnie taki jestem. Podstawię Ci nogę na przejściu dla pieszych i DLA CIEBIE jestem zniewieściałym kogutkiem (hmmm...cieć mi się bardziej podobał) Z jakim fiutkiem? Przypomnij mi łaskawie...:) I nie zarzucaj komuś braku konsekwencji, bo to Ty wylewnie żegnałas się z forum. Proponuje także sprawdzić znaczenie słowa "wulgaryzm". Wzbogacisz swoje słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo- ze ja jestem niekonsekwentna to już ustalilismy.. tylko niech nie ocenia mnie osoba na rowni ze mną- bo nie ma takiego prawa, no ..chyba ze ....? ale nie jest krystaliczna...co jej niniejszym udowodniłam. i przestan wyszukiwac moich postow w tematach, nie szukaj ze mna kontaktu, nienawidze takich warszawskich cffffaniaczkow.. moze dlatego ze przez rok pracy mialam z nimi stycznosc.. i najchetniej takich powiesilabym za pefffną czesc ciala kon trollka mam łobcasy.. 10cm... oj kogos moze zabolec..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
dziendobry stanowczy:) dzien dobry kon trollka :) dzien dobry moj ty cudzie znad wisly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lampko :) Purpurko, to Ty miałaś się ode mnie, że tak WULGARNIE powiem odpierdolić. Teraz swoje życzenia zatrzymaj dla siebie. Nie właź mi pod nogi to oleję Twoje posty. Nigdy ich nie szukam, trochę przeceniasz swoją atrakcyjność. I nic nie udowodniłaś. "Przeczytałam" napisała wyraźnie, że znika na jakiś czas. Ale napisała więcej niż dwa zdania, co dla Ciebie, jak zwykle zresztą, było zbyt trudne do zrozumienia. Zdradź mi tajemnicę... czy jesteś świadoma swojej ociężałości umysłowej? Bo jeśli tak, to naprawdę Ci współczuję. To musi być okropne, czytać coś i nie rozumieć. Nie umieć przelać swoich myśli na...klawiaturę :) Może Ty jesteś jak Kononowicz? Jemu naprawdę współczuję, bo kilka osób zrobiło sobie show jego kosztem i ośmieszyło przed całym krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy czytelnik on32
Przeczytalam topik, jestes fantastyczna. Jesli tu jeszcze kiedys wejdziesz to blagam napisz skad jestes :)? Malo zostalo na swiecie takich kobiet, oj maaaaalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało nie podniecaj się daremnie, to niezdrowo.. i kto tu uzywa wulgaryzmow, przekleństw?? szkoda ,ze \"przeczytałam topick\" - moze i rzeczywiscie przeczytała ale wybiórczo .. moze tylko wulgaryzmy Małego pojawiają się u mnie na monitorze? u \"przeczytałam\" są same słodkie słowa? Mało-ile razy mam pisać ze nie chce mi się z Tobą gadac? odpusc sobie, bo niezważając na reprymendy \"grzecznych dziewczynek\" pojadę tekstem zbyt niegrzecznym nawet jak na mnie. Ps. a 3 cm. to norma u takich facetow jak Ty, wiem co pisze.. zazwyczaj tak jest ze facet chciał się dowartosciowac chociaż w słowach, i kiedys nawet mial być ostry sex, pobieglam po ibuprom by się znieczulić, by nie bolało- a jak Pan przyjechal, wyszedł spod prysznica to ... 3 cm. pomarszczone i problemy ze wzwodem. i.. po co ja brałam ibuprom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×