Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kicia22

Miałam romans z żonatym facetem.,moim przełożonym,było super,do czasu...

Polecane posty

Gość kicia22

wszystko się skonczyło.a ja ciągle za nim tęsknie!!!co robić.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
bolca ci brakuje to moge ci uzyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to zabrzmi okrutnie, ale dobrze, że się skończyło, że nie brniesz w to dalej, bo jeszcze gorzej byś cierpiała, Pamiętaj, że żonaty raczej nigdy nie zostawi rodziny, pobawi się tylko i porzuci. Najgorsze, co może być dla kobiety, to zadać się z żonatym. Czas leczy rany, w końcu o nim zapomnisz, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
stokrotka...czasem się wlasnie ciesze ze sie to skonczyło..ale zawsze jest głupia myśl,że moze jednak by się udało..i to jest gubiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
no wlasnie sama sobie tego nie wyobrażam...ale zawsze jest myśl..a moze jednak.?sama nie wiem...staram sie juz o tym nie myslec ale czasem to jest silniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię mogę pokochać
analnie, oralnie, spuszczę się ci w ryj i nasikam na dziurę odbytową. mój numer to 607 678 655 - dzwoń szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cię...sama niedawno miałam romans, z tym, ze to ja jestem mężatką, a on był wolny. Zostawił mnie po tym, jak mój mąż się o tym dowiedział i napisał mu maila z groźbami. Teraz wiem, ze to był zwykły palant i tchórz, który się tylko mną pobawił. A ja się głupia łudziłam, ze będziemy razem. Już o nim nie myślę, chociaż przez jakiś czas bolało. I Ty też powinnaś o nim myśleć w sposób negatywny, nie rozpamiętywać, tylko powiedzieć sobie, że to drań, ktory się mną tylko zabawił i nie jest wart żadnych łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
stokrotka....wlasnie tak musze zacząć myśleć...nie o jego czułościach,ale o tym ze przez niego cierpiałam jakby nie było.i chyba najlepszym lekiem bedzie kolejny facet...problem w tym ze jak narazie taki sie nie znalazł,więc czasem wraca do mnie ten temat i rozpamiętywanie jak to było fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym rozwiązaniem będzie jak zaczniesz myśleć o sobie i swoich zainteresowaniach,a nie o kolejnym facecie... On się znajdzie, nawet nie będziesz wiedziała kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj sie zwiesc, zonatym chodzi tylko o odskocznie od malzenstwa i odrobine szalenstwa a i tak zony nie zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
DOKŁADNIE TAK!! nie bede juz o tym myśleć...tylko po prostu się zajmę sobą...co będzie to będzie...następnym razem bede mądrzejsza..ze zonatym facetom to tylko o jedno chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×