Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o jakies dobre rady...

Jak delikatnie i mądrze to rozegrać?

Polecane posty

Gość prosze o jakies dobre rady...

Tak naprawdę nie chcę go wcale rzucać, chciałabym żebyśmy dalej byli przyjaciółmi, a nie żebyśmy jakoś drastycznie zerwali kontakt. O to chodzi, że jakiś czas się spotykaliśmy ale niestety nic do niego nie poczułam, on potem wyjechał za granicę do pracy i jest tam do teraz (już kilka miesięcy). Piszemy ze sobą maile. On za mną tęskni i pisze mi to w mailu, i wydaje mu się, że ja też za nim bardzo tęsknie. Tak to opisuje jakby myślał, że ja też do niego coś czuję, a tak nie jest. To przecież nie ode mnie zależy. I teraz niedawno w mailu pisze mi, że nie wie co zrobić z tą sytuacją i że chciałby żebyśmy byli razem... a ja już nie wiem co mu pisać, bo mi jest dobrze tak jak jest i wcale bym chyba nie chciała być tam za granicą czy nawet tutaj w kraju razem z nim. Ciężka sytuacja. Nie chce go ranić, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummmm
najbardziej rani krecenie i polprawdy. facet lubi miec jasno poweidziane: nic z tego nie bedzie, wtedy moze zamknac ta sprawe i szukac sobie innej kobiety. brzydko sie bawisz, tyle ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie.....
jest nawet taka reklama firmy ubezpieczeniowej "zostańmy przyjaciółmi" to najgorsza forma zerwania i jednocześnie najbardziej popularna. Ja osobiscie mam taką zasadę, ze jak kończy się związek, kończy się znajomość. to smieszne mówić "cześć" na ulicy komuś z kimś wcześniej się spało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wg mnie
jestes jebnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tym co robisz teraz ranisz o wiele bardziej, pomyśl co poczuje jak sie dowie ze cały jego świat to same kłamstwa i oszustwa? Jeśli go lubisz, jeśli ci choć troche zależy powiedz prawde, nie oczekuj ze od razu zrozumie i wybaczy, a przyjaciółmi juz raczej nie będziecie, ale tak dasz mu wolność i okazje na nowe życie Troche czasu bedzie bolało ale potem znajdzie kogoś dla siebie. Teraz ty sie męczysz jest ci źle z tą sytuacją , on tez ma zgryza, tam jest jego praca i życie , tu jestes ty. Daj mu wolną droge , wiem łatwo mówić, ale gdyby było odwrotnie wolałabyś wiedziec czy być oszukiwaną? Ja wolałabym wiedzieć. trzymaj sie i pamiętaj to nie twoja wina nie można sie zmusic do kochania, ani być z kims z litości, pozdrawiam a-maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o jakies dobre rady...
nie sypiałam z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o jakies dobre rady...
Kurde on ma taki dziwny charakter, że czuję, że będzie to przeżywał do końca życia. On nawet swoim starym znajomym nie potrafi wybaczyć jakichś tam drobnostek i ma do nich ogromny żal po wielu latach :o Poza tym pewnie nabierze odrazy do kobiet, szczególnie, że byłam jego pierwszą dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabierze napewno jeśli dowie się sam, a jeszcze gorzej jak od osób trzecich, chcesz do końca życia być w związku przed obawą ze ci nie wybaczy? Dziewczyno , a gdzie w tym wszystkim TY? Jak ma dziwny charakter trudno, chyba lepiej zakończyć to teraz gdy jest daleko i bedzie mial czas by ochłonąć niż jakby wrócił zkonkretnymi planami co do Ciebie , co wtedy zrobisz? Przemyśl, jeśli sie denerwujesz , obawiasz ze nie bedziesz wiedziala jak to ubrać w słowa, zapisz sobie, może to śmiesznie brzmi ale lepiej jak sama przeczytasz to kilka razy niż jak ma wyjść coś z czego on nic nie zrozumie a ty zostaniesz nadal z całym kłopotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×