Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

PIEDOLE NIE ROBIE.............................

Polecane posty

chyba przerywam kuracje bo i tak zadnych efektów a pozatym nie chce mi sie robic dzien w dzien tego toniku , nie mam juz sil na to .. a dwudnowy tak smierdzi juz i robia sie takie gluty wiec nie wiem jak moglas sie smarowac 3 dniowym :O musze poszukac innego sposobu na usuniecie tego paskudztwa z ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony ginekolog come back
posmaruj się kremem z martwych płodów, na piegi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty chcialas na piegi poradzic? :D jak masz piegi to miec je bedziesz moze nawet coraz wiecej i zadne wybielajace paskudztwo nie d wielkich efektow pogodź sie z tym a pozatym twoj chlpak wie ze masz piegi to jakims wielkim szokiem to dla niego nie bedzie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam piegi !!! sa ohydne!!! fuj!!!! i chce sie tego pozbyc kurwa ale nic nie pomaga :O:O a skad ja znajde martwy płód?? masz jakis na zbytciu? :O a jaki lepszy z dziewczynki czy chłopczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na razie to nie moj facet :O on chce byc nim ale ja na razier sie z nim spotykam tak oooo tez bym chciala ale wiesz jak mnie zoabczy bez pudru rano to bedzie szok i nie moge do tego dopuscic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drogi ten krem? juz mialam jeden i huja nic nie pomoglo nic!~!! kupilam se taki zoltym opakowaniu byl chyba ale nazyw nie pamietam ale moze sprobuje tego kurde nie wiem z reszta na razie kasy nie mam wszytko co mialam przejebalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie tam piegi podobaja, co prawda mam trzy na krzyz ale zawsze to cos, dodaja dziewczynie takiej figlarnosci. co wy koorva wiecie o piegach? jakby linda powiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytalam bo sie ich wstydze :O:O:O to moj jedny komkplesk jaki mam !!! gdyby nie to hujstwo bylabym najszczesliwsza dziwczyna na swiecie a piegi tez mi sie podobaja ale nie w takiej ilosci ja mam caly nosek i policzki :(:( fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ze zbledna ale dalej beda :(:( w zyciu ich nie zaakceptuje!!! to drogi ten krem kurwa nie stac mnie na razie , a jej pomoglo ile maiala i co juz nie ma ani jednego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeeeeee
gwiazdeczka napisala "a jaki lepszy z dziewczynki czy chłopczyka?" walnij si ew leb, oby ci na calym tlustym cielsku powyskakiwaly , slonico!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie - dalej beda wbij do glowy ze na piegi nie ma lekarstwa albo zaakceptujesz albo oszalejesz przeczytaj komentarz na ten krem w linku ktory wkleilam : \"zauwazylam delikatne rozjasnienie\" delikatne cudow nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała bardzo duzo piegów, teraz ma ich troche mniej i sa bledsze, mi sie podobala zawsze ale ona chciala sie ich pozbyc. Piegi nigdy nie znikna, mozna je tylko troszke wybielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
Gwiazdeczka kochana :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaSNIE i dalej na te piegi wiec mi pewnie nie pomorze wogole bo juz raz sie kremem jakims smarowalam i nic zero efektó :O:O dlaczego jaaa :(:(:( za co:(:(:(:( mnie to spotkało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×