Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k510i

WROZKA!!!!!

Polecane posty

Gość MOGĘ PIERWSZA
KIEDY w końcu wyjdę za mąż data ur. 15.10.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy znajdę prawdziwą miłość
14.04.86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie teraz ....mozesz sie spodziewac ze za 2 lata znajdziesz tego jedynego z ktorym staniesz na slubnym kobiercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSVCDSVC
PARTYCJA I SASZA 03.06.86 I 13.04.66 KIEDY SLUB I DZIECI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOGĘ PIERWSZA
hihi błąd hajtam się 05.09.2009 roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja co ze mna
15.08 1979 ja bym chciała wiedzieć co mnie czeka w najbliższej przyszłości:) bardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka22---->ten facet bedzie twoim wybranym a plany slubne juz snuj bo to bedzie juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewmdj
20.04.94 kiedy znajdę miłośc? czy w przyszłości będę szczęśliwa? i kto do mnie wydzwania z prywatnego numeru?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajoa
i Wy wierzycie w te bzdury??? :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssajsijd
powiedz mi wrozko czy on mnie kocha? czy mnie zdradza kiedy sie nasz zwiazek rozpadnie? jest ogolenie nie za fajnei teraz miedzy nami 14.02.92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy znajde prawdziwa milosc----> tego jedynego mozna spotkac wszedzie ...jest on blisko ciebie wiec rozejzyj sie dokladnie moe nawet nie dajesz sobie sprawy ze to ten jedyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malewka
a ja chcę wiedzieć, czy znajdę pratnera na ważną dla mnie imprezę zbliżającą się bardzo szybko 30.11.91r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Momentowa
27.11.1981 :) czy szykują się jakies zmiany w moim zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweczka222
witaj🖐️ czy bedziemy miec jeszcze dzieci? czy mamy szanse na własne cztery kąty? ja 07.10.81. on 19.06.76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsvcdsvc----> najlepiej najpierw slub a potem dzieci... bedzie to niedlugo oby tylko w prawidlowej kolejnosci;) a ja co ze ma---->najblizsza przyszlosc to czas wielu wyjasnien i rowiazan znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczace twojego zycia...jesli jestes wolna osoba to masz szanse na cudowny romas od ciebie bedzie zalezalo czy to przerodzi sie w trwale uczucie a jesli jestes w zwiazku to pomysl o odswierzeniu waszej milosci np wyjazd z ukochanym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweczka222
przeprszam zapomniałam ze tylko jedno pytanie odpowiedz na ktore chcesz dzieki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahopp
zakocham sie jeszcze w tym roku ? wyjde za maz ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaaaa
Kiedy wyjde za mąż i czy będę miec dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewmdj----->na prawdziwa milosc musisz jeszzce troche poczekac ale nie oznacza to ze bedziesz sam/sama...pamietaj ze szczescie kazdy odbiera inaczej...szczescie to nie tylko rzeczy materialne ale takze ludzie ktorzy cie otaczaja...zawsze bedziesz szczesliwym czlowiekiem jesli bedziesz robic w zyciu to co daje ci radosc...a droge swojego zycia musisz wybrac samemu..wierze ze ci sie uda kissajsijd----->musisz sama odpowiedziec sobie na pyt czy mu wierzysz i ufasz jezeli tak nie jest to moze lepiej nie pakowac sie w powazny zwiazek kiedy nie ma zaufania w nim...przemysl wszystkie za i przeciw...twoje serce ci podpowie jaka masz podjac ecyzje..ale pamietaj nie rob niczego pochopnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja........
28-09-1982 on mlodszy nie polak co do mnie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssajsijd
ale wrozko powiedz mi co on do mnie czuje..? wszystkie jego emocje do mnie przypominam 14.02.92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malewka---->jezeli jest ktos kogo boisz sie zapytac czy bedzie twoim partnerem na tej imprezie to nie masz czego ta osoba na pewno sie zgodzi... momentowa---->zycie nasze ciagle sie zmienia...jest cos co wydazy sie juz niedlugo i to zmienie twoje zycie..jak wielkie to beda zmiany to bedzie zalezalo tylko od ciebie samej...ale nie boj sie zaryzykowac...to beda pozytywne zmiany... mroweczka222---->zeby miec dzieci to musicie wziasc sie do roboty:)a tak serio to jesli czlowiek bardzo czegos chce to tak sie stanie..wiec jesli jest wam zapisane zostac jeszcze raz rodzicami to tak na pewno bedzie...pamietaj ze dzieci sa owocem milosci wiec musisz najpierw sobie odpowiedziec na pyt czy jestescie na to gotowi wy jako zwiazek...a jesli chodzi o wasze mieszkanie to wiedz ze dom to nie mury tylko ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u mnie się wydarzy??? żyję w zawieszeniu i nie fajnie mi z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczkaLuneczka
ja o2.08.86 on 04.07.86 Czy weźmiemy ślub? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczkaLuneczka
POMYŁKA!! :-o ja -2.08.86 on 04.07.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestem
Kiedy wyjdę za mąż Katarzyna 30.10.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja co ze mna
dziekuje za rady jestem mężatką :) czy moje małżeństwo ma jeszcze jakieś szanse??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×