Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaioletta

Czy moge isc na basen w soczewkach ???

Polecane posty

Nie, nie powinnas ich zamaczac, a tym bardziej w chlorowanej wodzie. Przynajmniej tak mi powiedzial moj okulista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh tak myslalam, ale pytam dla pewnosci ;/ szkoda ;/ bo bez okularow lub soczewek to marnie widze :P hmm ciekawe czy sa jakies odmiany co sa przystosowane do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie wydaje
że lepiej w stroju kąpielowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jap
proponuje bez soczewek i bez stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghj v
ja zawsze chodze w soczewkach bo bez nich to nie odroznie gdzie sie zaczyna juz woda a konczy brzeg :P pilnuje tylko by zawsze w wodzie miec okulaary do plywania, sa szczelne wiec woda sie nie przedostaje i wszystko widze, jak wyjde z wody to je zdejmuje i juz. tylko biore moje stare soczewki, ostatnia zuzuyta pare nie wyrzucam tylko chowam wlasnie nabasen, w ten moj genialny sposob mialam tylko jeden wypadek gdy woda zmyla mi z oka soczewke :P a sa tez specjalne okulary optyczne dla krotkowidzow, maja szkla po prostu o roznej mocy, np speedo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem jak chodze na basen, bez soczewek jestem slepa, a jeszcze na dodatek w goglach... Ktos mi mowil, ze mozna kupic okularki do plywania ze specjalnymi szklami jak w okularach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jap
jeżeli dobrze wyglądasz, basen bez dzieci nie sądzę żeby Ciebie wyprosili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only Lonly
😴 💤 Wypadnie Ci soczewka w basenie zatka odpływ i będzie potop :P Albo upadnie na dno, ktoś się poślizgnie, wydając okrzyk i zanuży pod wodę, a innni użytkownicy baseny pomyślą że zaatakował go rekin i uciekną :O Nago też nie możesz wejść do basenu, bo zassasz całą wodę. Co za głupi temat :O 😴 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj dobra , ale spokojnie ;/ bez nerowo :P hehee aha no jesli uwazasz, no faktycznie raca nie powionno sie plywac w soczewkach, jescze gdyby woda byla calkiem czysta , bez chemi itp. ale to nie mozliwe, tak wiec bede chodzic na basen slepa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only Lonly
Venezuela ejj dobra , ale spokojnie ;/ bez nerowo hehee aha no jesli uwazasz, no faktycznie raca nie powionno sie plywac w soczewkach, jescze gdyby woda byla calkiem czysta , bez chemi itp. ale to nie mozliwe, tak wiec bede chodzic na basen slepa To jest to :D NIgdy nie wiesz komu wpłyniesz w tyłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only Lonly
😴 💤 Rozmawiasz wyłącznie z bootem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dobrze to watpie, dla mnie nie, zle bym sie czyla nawet przy dzieciach hehehe no racja starsznie glupi, sadze, ze znajda sie gorsze, jak np.,ile kosztuje smycz dla psa ;/,uwielbiam kolor rozowy- tego typu sa zajebiste ile mozna sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only Lonly tralala
Idź spać, bo tylko będziesz rano zmęczona i nic Ci to nie da. Jak użytkować soczewki jest w necie. Polecam Google. Tam znajdziesz naprawdę fachowe porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo:) hehe nie, no mam czas, jutro mam dzien wolny, a basen planuje w nastepny weekend :) wiec zdaze sie wyspac :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghj v
sek w tym idiotko ze nie dopuszczam by nawet kropla wody dostala mi sie pod soczewke, po to wlasnie mam porzadne nie przeciekajace okulary, juz tyle lat plywam w soczewkach iec sie nie wymadrzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only Lonly Terefere kuku
asdfghj v A pstryknął Cie kiedyś ktoś w te durne okularki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa gogle korekcyjne do plywania i wcale cena sie specjalnie od zwyklych nie roznia bardzo, ale ja tez chodze w zwyklych i nie zdejmuje soczewek ale jak masz jakies na dluzszy okres to nie radze jednak, szybciej sie zniszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonarra
ja chodze od lat i jakos nic mi nie jest. tylko uwazam zeby oczu nie moczyc, ale ja ogolnie nie lubie moczyc twarzy w wodzie z basenu, wiec nie ma problemu. czemu jakis trep od razu wyzywa dziewczyne od idiotek??????...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghj v
bo sam jest kompletnym debilem i tyle, pomysl kretynie ze jak plywasz bez soczewek i woda ci sie dostaje do oczu to kazde gowno typu grzyb itd i tak na tych oczach bedzie jak zalozysz soczewki bo oczu nie umyjesz wiec se wsadz teorie o zakazeniu grzybica do swojej zagrzybionej doopy, wystarczy plywac w okularach i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×