Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos_32

przyjazn damsko meska

Polecane posty

Gość mastter
who malt a on wiedział o ciąży?? coż-lepiej komus udzielac rad niż samemu z nich korzystać. mowię kobiecie żeby się nie oszukiwała czy to źle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo matl
mistrzu hmmm nie mysle o nim wcale czasem jakies przeblyski mam ale czuje takia nienawisc ze szok...kochalam go strasznie bylam wstenie dla niego wszystko zrobic on o tym doskonale wiedzial i wykorzystywal to ...hmm czy kocham obecnego partnera ?Napewno nie tak jak jego ,kocham go za to ze jest dobry ,za to jak mnie traktuje i czuje sie przy nim jak szczesliwa kobieta ale fakt nie jest to taka milosc szalona jak do bylego Z milosci do nienawisci tyle moge o swoim bylym powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
ja mysle ze dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
napewneo bedzie-ale musisz być silna psychicznie! To jest lepsze dla Ciebie i ulozysz sobie zycie jak who malt:) i kiedys napiszesz na forum, ze czekasz na swoje "maleństwo":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo matl
Tak wiedzial o ciazy nawet dal mi kase na skrobanke :-(tymbardziej go znienawidzilam juz do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
zaraz bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
who malt no to się nie dziwię Twojej nienawiści! aczkolwiek dobry kolezance przykład dajesz, ze można sobie ułozyć zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo matl
a ile twoje dziecko ma lat ?..czasem mysle jakby wygladalo moje i jego dziecko i plakac mi sie chce ...ale zaraz mysle o moim synku i juz mi lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mastter...nie dokońca rozumiem ten patetyczny ton o przyjacołce - wykorzystałeś ją! Taka jest prawda! Okazałes się..... Ale jedno podziwam: że wybrałeś obowiązek! To podziwiam. To się we współczesnym swiecie rzadko zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
przecież nie próbuje się wybielać. Wiem że jestem zwyklym draniem. Mówię dziewczynie jak jest, jak u mnie było. Żeby wiała z tej "przyjaźni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
mam nadzieje ze sie uda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
odswiezam temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 38
Przyjaźń damsko męska zaczyna się i kończy w łóżku. Tak powiedział mi mój dawny przyjaciel... Długo nie mogłam zrozumieć o co tak naprawdę mu chodzi. Zrozumiałam po latach będąc już mężatką i matką, kiedy spotkaliśmy się przypadkiem. Bardzo się ucieszyłam z tego spotkania, gdyż uświadomiłam sobie jak bardzo mi go brakowało (gdzieś mi nagle zniknął po drodze, jakby się rozpłynął we mgle). Kiedy zapytałam, dlaczego właściwie straciliśmy ze sobą kontakt, stwierdził że nie miał siły juz dłużej zabiegać o moje względy. Wiedział, że jeśli posunie się za daleko, skończy się nasza przyjaźń. Miał rację... Nigdy nie traktowałam go w kategoriach pt. "mój facet". To on mnie kochał, dawał mi sygnały tej miłości, a ja niczego nie zauważyłam, bo to był tylko przyjaciel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×