Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos_32

przyjazn damsko meska

Polecane posty

Gość ktos_32
ja zaczynam chyba wszystko rozumiec.... czyli jestem naiwna... myslac ze moze cos kiedys .. ciagle go tlumacze ... jaka ja durna jestem bozeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
ja rak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się przylączę
masterr- jak dla mnie to probujesz się usprawiedliwiać!!! i dziweczynie w glowie mieszasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
ja sie przylacze? hmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
nie probuje nikomu w glowie mieszać-juz mam "moralniaka" o takie zamieszanie! pisze co przezylem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
nic nie mieszasz badz spokojny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się przylączę
bo mialem obowiązki-co kurde było wazniejsze od przyjaźni? i jeśli to byla przyjaźń dlaczego ja wykorzystaleś???? więdząc co do Ciebie czuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
to raki ze strzelacami sie lubią:) ona tez rak :):):) szkoda że im nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
kurde a moze ty to on a ja to ona ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo matl
Orany czytam to co napisal ten facet ...wiesz tylko wytrzaskac cie po gębie..jak mozna byc takim cynicznym,i przyznnawac sie tu na forum jak przedmiotow potraktowales kobiete a swoja droga to kobiety sa tak glupie ..wiedza ze nic z tego nie bedzie i dalej brna w te gowno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
mam dziecko na utrzymaniu, nie planowalem tego, powiedzialem szczerze ze jak bylo u mnie źle to wykorzystalem to co ona do mnie czuje żeby poczuć się samemu potrzebnym, a dla niej zawsze byłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
jestes w zwiazku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
wo matl napisalem wlasnie po to żeby dziewczyna nie zabrnela za daleko!!!!!!!!!!!!!! nieraz taka szczera wypowiedz daje więcej niż kila cennych rad kolezanek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo matl
heheh potrzebnym ..to teraz tak nazywa sie pojscie do lozka dla samego zaspokojenia swoich potrzeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
tak jestem... raczej Ty i ja to nie MY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo matl
masz dziecko? to jeszcze lepiej:D moze tez z takiego ,,przyjacielskiego sexu,,?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
master ja mysle ze juz jestem daleko .. dlatego probuje zrozumiec jego motywacje ale chyba mi w tym pomagasz :) choc nie ukrywam ze to boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
who matl oceniaj sobie to jak chcesz! stało się, nie cofne tego! tacy sa faceci! zła jesteś bo pewnie Ciebie spotkalo to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo matl
ktos_32 TO CIE BEDZIE BOLEC BARDZIEJ JESZCZE JAK CIAGLE BEDZIESZ MYSLEC O TYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przestaniesz myslec ,skupisz sie np na pracy to jakos bol zelzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
staram sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo matl
No wlasnie mnie tez to spotkalo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
who malt no widzisz i Ty i ja nie polecamy takiej przyjaźni choc oboje z innej strony "patrzymy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
urwac to raz na zawsze??? 2 lata najomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo matl
ja sie wyleczylam juz,a teraz mam wartosciowego faceta ktory mnie kocha...i niebawem zostanę Mamą:-) Jednak a bylo to 2 lata temu brnelam jak autorka w tym gownie 2 lata ,ludzilam sie ze mnie pokocha...rozstawalismy sie to znow wracalismy ..znow to samo on chcial tylko sexu ..ja znow sie nabieralam i tak w kolko ..nie mowie ile mnie to psychicznie kosztowalo..jednak wlasnie w parcy poznalam kolege i jak sie okazalo swojego przyszlego meza:-) i nie minelo mc czasu a juz nie myslalam o swoim bylym ..teraz wiem co to znaczy byc szczesliwa kobieta dlatego autorko zapomnij pomysl ze gdzies na ciebie tez ktos czeka i w koncu poczujesz jak to zyc bez stresu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
urwij choc jak przypuszczam będzie bolało!, a on bedzie Cie w najmniej trafnym momencie Cie potrzebował! przyjaźn jeżli była to skonczyła się w łózku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
ale jego tez bedzie to bolalo wiem o tym ... masz racje przyjazn skonczyla sie w lozku...we mnie za duzo zlosci i zalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
who malt ja sie wyleczylam juz- to znaczy ze o nim już nie myslisz? teraz mam wartosciowego faceta ktory mnie kocha...-a ty jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo matl
mastter hehehe mistrzu wiesz co ci powim milo ze teraz takie mądre kolezance rady dajesz ,szkoda ze nie myslales o tym wczesniej jak perfidnie wykorzystywales ta dziewczyne....ja bylam mądrzejsza bo nie powiedzialam wszystkiego tez bylam z nim w ciazy i usunelam i teraz wiem ze dobrze zrobilam chociaz mialam ,wyrzuty sumienia --jednka zmarnowalabym sobie zycie ..a tak wlasnie gladze sie po swoim brzuchu:D A jestem juz 8 mcu ciaży ledwo sie mieszcze przed kompem:D -pozdrawiam autorke!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastter
napewno będzie o Ciebie walczyl, gdyby moja M. mnie odstawila też bym poczul się źle i zabiegalabym znow o jej "przyjaźń" ale predzej czy póżniej znów bysmy wylądowali w łóżku... nie oszukujmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
lepiej niech nie walczy.... bedzie mi lzej ...:((((( dziekuje za pozdrowienia i gratuluje szczescia ja wierze ze tez czeka na mnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×