Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atrakcyjna zdesperowana

Dlaczego atrakcyjne kobiety nie maja szans na stały związek?

Polecane posty

Gość gryfka
nie chce mi się czytać całości, więc nie wiem, moze to już zotało tu napisane. moim zdaniem naportalach randkowych raczej ciężko trafić kogoś, kto szuka kogoś na stałe, tam przeważaja panowie, którzy szukają przygód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjna zdesperowana....czy Ty na pewno masz tyle lat ile piszesz???? bo ja jednak przeczytalam caly watek i tak,prawda,piszesz ze potrzebujesz faceta ktory nie chce tylko doopczyc,ale caly czas w Twoich wypowiedziach jest podkreslenie ze on musi sie podobac!!! ja wiem to normalne ze musi byc ten blysk w oku na widok tej drugiej polowki,ale Ty piszesz jak nastolatka ktorą rzadza tylko wizualne zachety,nie jak juz dorosla kobieta ktora wie ze aby bylo cos wiecej pomiedzy dwojgiem to musi byc to \"COS\" co sie nie da opisac w przeciwienstwie do \"mlodszego fajniejszego tylka\" aha....i ciagle piszesz ze uganiaja sie za Toba mlodsi fagasi, Ty im na to pozwalasza to moze Ci ktorych tak niby szukasz widza to,sa wokol Ciebie ale Ty masz opinie \"tej fajnej co woli fajnieszych mlodszych\" pozdrawiam zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ponad 40 lat, wygladam no ok 30 lat, jestem szczuła, ładna i zgrabna. To nie sa przechwałki, tylko stwierdzenia innych zarówno kobiet i mezczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nieszcześliwa pomarańcza amant wszechcasów,co to znaczy że na porządnego faceta trzeba zarobić,bo ja niewiem jak sie zarabia " Chodzi o to że jak się ma forsę to nie trzeba się martwić o to ile partner zarabia:P.A już samo to że się szuka dobrze zarabiającego dyskwalifikuje się ponad 80% wszystkich mężczyzn:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
zostaje te 20% które dobrze zarabia. TO i tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
masz ponad 40 lat i do tej pory nie ułożyłaś sobie życia? teraz ci się zebrało? czy ty zdajesz sobie sprawę z tego że średnia życia mężczyzn w polsce to z 65 lat? masz ponad 40, jak facet będzie z 10 lat starszy to juz się do grobu będzie powoli szykował a nie do ślubu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka 1978 masz racje - porządny facet może to zauważyć, oczywiscie jeżeli juz sie pojawi...nie cierpię takich zalotów, wiem do czego zmierzaja a juz mnie to nie interesuję.. chce i marze o stałym związku, o mezczyznie, który owszem podoba mi sie i ma odpowiedni charakter dla mnie a ja dla niego.. dlaczego nie umiem stworzyc stałego związku ??? co robie zle ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
moze szukasz w niewłaściwym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszcześliwa pomarańcza
amant, nie odpowiedziałeś na moje pytanie,jak sie zarabia na porzadnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oer ma tak próbowałam dwa razy, jestem rozwiedziona,poznałam meżczyzne na necie, bylismy ze soba dwa lata,...nic stałego z tego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanielka_ruda
Sporo tu natworzono teorii, a obawiam się, że wyjaśnienie jest prozaiczne. Takie właśnie atrakcyjne mają zwykle wysokie (a często przesadzone) mniemanie o własnej wartości i wyobrażają sobie, że mogą wybrzydzać i wysoko stawiać poprzeczkę bo i tak za nimi (w końcu ATRAKCYJNYMI) będą się uganiać tłumy, z których będzie sobie można dowolnie wybrać. Stąd mniejsza motywacja do dbania o związek, większe (a czasem wręcz wygórowanie) wymagania stawiane partnerowi z jednoczesnym (często) wygodnictwem i tendencją do myślenia o sobie w kategoriach "księżniczki" ( ON musi sobie na mnie zasłużyć). Tak, tak, uderzcie się trochę we własne piersi, Wy - ATRAKCYJNE :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
to chyba kwestia wyboru kategorii po których się ocenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
to co mówię nie nie napawa optymizmem ale niestety takie życie. po prostu nie ma tak że dostajemy coś dlatego że tego czegoś chcemy. im jesteśmy starsi tym jest trudniej i jeżeli komuś się nie udało ułożyć sobie życia w "normalnym" czasie, to teraz będzie mu tylko trudniej nie łatwiej. i to bez względu na to czy jest rozwiedzionym, wdowcem czy starym kawalerem. same chęci rzadko wystarczają. po prostu niektórych rzeczy się nie przeskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taki jeden.. zostaje te 20% które dobrze zarabia. TO i tak duzo " Nie 20% bo ma jeszcze inne wymagania:P.Widać nie umiesz liczyć:P. Ja swoje tak liczę Muszą być urodzone w odpowiednim miejscu i czasie-to jest ok 0.04% Muszą być bezdzietne-20% Muszą być same-20% No i kika dupereli-30% czyli wychodzi 0.2*0.2*0.3*.0.04% =0.00048% kobiet w Polsce czyli ok 7000:O.A u autorki z pewnością jest znacznie gorzej bo ma więcej konkurencji itd:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
amant - myslałem tylko o tym jednym kryterium, inne to całkiem inna historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"z jednoczesnym (często) wygodnictwem i tendencją do myślenia o sobie w kategoriach "księżniczki"" no, zdesperowana właśnie na taką mi wygląda. tekst o tym że to facet ma zarabiać jest naprawdę idiotyczny a stawianie warunku że "ma mieć dobrą pracę" kompletnie szczeniackie. może dlatego nie możesz nikogo znaleźć że ci nieliczni zainteresowani związkiech chcieli by mieć partnera a nie księżniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
ofermo chyba masz nieco idealistyczne podejście do zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszcześliwa pomarańcza
moim zdaniem księżniczki tez bywaja przyjemne,tak samo jak amanci wszechczasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
amant - są. A raczej bywają... Tylko trzeba bardzo dokładnie sprawdzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
co jest idealistycznego w prostym stwierdzeniu że różnie się ludziom w życiu wiedzie, że bywają okresy lepsze i okresy gorsze. że ocenianie ludzi po zawartości portfela jest idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanielka_ruda
Najlepiej dobrze wycelowanym pocałunkiem :) , cmok - i znów mamy żabę :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moim zdaniem księżniczki tez bywaja przyjemne,tak samo jak amanci wszechczasów" Ja wolę gwiazdy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanielka_ruda
p.s. to do amanta było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
tylko pozornie. To frazes ze kasa jest niepotrzebna wystarczy miłość. Jak kasy nie ma miłość szybko się kończy. Oprócz miłości jest jeszcze proza zycia. Trzeba mieć za co kupić dziecku buciki, opłacić angielski, pływalnię. Zycie. Dlatego ja rozumiem te Panie które sie o to martwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pewien pomysl
moze ona nie taka ładna, tylko jej sie tak wydaje, sami wiecie jakie egzemplarze uwazaja sie za ładne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
z kobietą którą kocham i z którą się wiążę chciałbym się podzielić wszystkim co mam. no ale gdybym miał wrażenie że ona uzależnia ten związek od tego czy mam dobrą pracę czy może gorszą to naprawdę wolałbym chodzić na dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
trudno się dzielić jak się nie ma czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszcześliwa pomarańcza
brzydal ,ty rośniesz na gwiazdę,a moze juz nia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×