Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atrakcyjna zdesperowana

Dlaczego atrakcyjne kobiety nie maja szans na stały związek?

Polecane posty

Gość mam pewien pomysl
nie chodzilo mi o armaniego, moze autorka kupuje na bazarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile żon kupuje na bazarze z różnych przyczyn i nie przeszka im to byc szczesliwymi wybrankami fajnych facetów? To chodzi o jakis schemat wg ktorego ludzie postepuja. Jednym z tych schematów jest to, ze jak kobieta nie znajdzie faceta do 30, to na bank po pierwsze nikt jej nie chcial, a po drugie ma jakis feler. Gdyby odrzucic te schematy, to moze dzisiaj nie byloby tego tematu, a napewno zycie byloby prostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie jest tak jak myslicie
te atrakcyjne są najczesciej atrakcyjne w swoim mniemaniu, normalnie jak facet zobaczy ładną babkę i do tego fajną to chce rozpoczac z nią znajomosc a ze autorka trafia na zdesperowanych frustratow szukajacych tylko seksu to czyja to wina :O najlatwiej uknuc teorie ze brzydkie mają kogos a ladne są chciane tylko do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kometaa Amant->zalezy jak wscibskich. Jezeli facet zadaje mi wiele pytan dotyczacych mojego zycia, rozumiem to tak, ze sie mna interesuje nie tylko jako obiektem seksualnym. Z dystansem podchodze do mezczyzn, ktorzy mnie tylko komplementuja. To, ze jestem niczego sobie wiem, mam lustro " JA MAM TYLKO KILKA-NA TEMAT MIEJSCA I CZASU URODZENIA:P.WIĘC TYCH PYTAŃ DUŻO NIE MA:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna zdesperowana
Nie jestem atrakcyjna w moich oczach. Wręcz przeciwnie widzę w sobie wiele wad ale inni jakos tego ie widzą. Ciągle słyszę jaka to ja piękna zgrabna atrakcyjna itp. żygać mi się od tego czasami chce. Nie jestem łasa na takie komplementy i nie zalezy mi na tym. Pisze o tym jak postrzegaja mnie inni - jako piekna kobietę, kobiecą, zjaebistą dupę i sie za mną uganiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna zdesperowana
Nie trafiam absolutnie na frustratów, nie chodzę na randki z byle kim, myslę że robiłam podstawowy błąd. Na początku każdemu mówiłam że nie szukam przygód i romansów. Jeśli facet akurat nie chce się wiązać to nie będzie chciał ze mną być na dłużej, ale ponieważ się mu podobam to chce chociaż "zaliczyC". Nie daję doopy od razu i czasami facet rezygnuje po 2-3 randkach, jesli np. na 3 czy 4 nie chcę iść do niego - wtedy wiadomo o co mu chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomorskiego
dokładnie tak czasami jest że nie wszyscy chcą się wiązać a jak jest fajna kobitka to chociaż chcą ją zaliczyć i boja się to ciągnąć dalej żeby się nie zaangazować.z czasem jednak każdy chce miec kogoś bliskiego nie poddawaj się szukaj dalej i w końcu na pewno trafisz na tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna zdesperowana
Amant zarzuciłes mi ze szukam sponsora. Nie szukam. Szukam tylko normalnie zarabiającego faceta, przeciez kobieta nie będzie dokładać do faceta. Jak się z kims spotykam to ne rozmawiamy przecież o finansach i z tych osób które ostatnio poznałąm nikt nie znał mojego statusu majątkowego ani ja nie bardzo znałam ich, wiedziałąm tylko mniej więcej co robią, gdzie pracują, ale też nie jestem tego pewna na 100% bo mogli kłamać. Na pewno nie chodzi o finanse, po prostu przyciągam takich. Nie przyciągam uczciwych mężczyzn chcących sobie ułozyć życie na powaznie bo każdy mnie postrzega jako obiekt seksualny, juz z moich zdjęć. Osobiście to samo, np. na imprezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie jest tak jak myslicie
a jakiego rodzaju są to faceci? bo wiesz na necie pelno jest szukaczy przygod, zonatych, wolnych ktorych jedynym zainteresowaniem jest seks, nie powiesz mi ze normalny facet na poziomie szuka kobiety tylko po to zeby ją zaliczyc, dlatego pytam sie co to za jedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie jest tak jak myslicie
moim zdanie za szybko decydujesz sie na seks, nie mozesz troche dluzej prztrzymac i poznac sie lepiej, jakies wspolne wyjazdy, wypady do znajomych, jak jemu zalezy tylko na szybkim seksie i to jednorazowym to nie bedzie mu sie chcialo w to wszystko bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne kobiety budzą u naprawdę fajnych facetów podziw i jednocześnie nieśmiałość, natomiast u idiotów budzą "małego " i ośmielają do najdziwniejszych kłamstw by zdobyć je chociaż na raz. Jedyne wyjście to samej przejąć inicjatywę w iście męskim stylu i proponować randki facetom wpadającym w oko, a nie liczyć że jakiś normalny Tobie coś zaproponuje -tacy są zwyczajnie onieśmieleni. Piękna kobieta w świadomości wielu męzczyzn tkwi na półce "niedostępna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ jutro to może nie wydawać mi się takie zabawne to uściślam, ze moja powyższa propozycja wyszła spod moich palców spontanicznie po przeczytaniu tegoż fragmentu wypowiedzi MisiaRuchatka, cytuję - "Jedyne wyjście to samej przejąć inicjatywę w iście męskim stylu i proponować randki" ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
heheh to po co sie tłumaczysz ze spontanicznosci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po to, że nie wszyscy potrafią wyczytać żart, a po co ma sobie chłopak robić nadzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
ale mnie rozbawiłas fajne to było ide 🌼Pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna zdesperowana
Miś nigdy sama bym randki nie zaproponowała i potem też druga trzecia - zawsze to inicjatywa faceta. Nie należę do kobiet wydzwaniających do mężczyzn, smsujących - to mężczyźni się starają nie ja. A z tym szybkim sexem to przyznaję - za szybko daję!!!! ale jak czuje sie bliskość, chemię i facet sie podoba fizycznie to nie powinno mieć znaczenia. Z moim ostatnim stałym partnerem mielismy bardzo szybko sex a kilka lat bylismy w stałym związku. Co ma byc to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna zdesperowana
z tym szybkim sexem samo czasami tak wychodzi. Poznałam bardzo przystojnego fajnego faceta - taki jak lubię z jajami, wesoły energiczny, wypije, przeklnie - normalny facet. Pierwszy kóry mi powiedział że żeby do czegoś doszło musi kogoś poznać i wcale nie leciał na sex. Tak się jednak potoczyło że na 3 randce poszlismy na całość bo tak go pociągałam i sama go tak nakręciłam, z premedytacją, nakręcalismy się cały dzień smsami, mailami i oboje bardzo tego chcielismy. Ta znajomość jakoś trwa ale jest oparta tylko na jednym i to nie za często, jest to facet którego bardzo bym chciała na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada od kobiety
Z tego co trochę przeczytałam to radze ci tak jak piszesz szukac w biurze matrymonialnym. Tam płaci się pieniądze więc jak ktos sie zapisuje to szuka chyba kogos na poważnie. W necie jest mnóstwo takich \"ruchaczy\" a \"ruchacz\" wiadomo szuka atrakcyjnej odważnej kobiety nie szarej myszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają szanssę
Co ty gadasz że nie mają.oczywiście że mają tylko że dużo mężczyzn boi się wiązać na stałe z atrakcyjną.boja sie że odejdzie do innego lepszego,że będzie zdradzać,że jest zbyt wymagająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8866-zero
Jestes po prostu puszczalska a nikt nie chce takiej żony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka z bemowa
za szybko ten seks, nie dajesz sie poznac normalnemu facetowi tylko zwyklym ruchaczom nawet jak są to faceci na poziomie poza tym dziwne to jakos przeleci 3 razy i znika, nawet taki ruchacz jak znajdzie łatwą babke do seksu to sie dluzej przy niej zatrzyma, bo w koncu tych ładnych i chetnych nie tak duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu głupoty bredzicie. Atrakcyjne kobiety nie mają kompleksów,są otwarte,wyluzowane,moze faceci nie boją sie ich zdowbywać tylko zycie z takimi ich przeraża?Przecież kobieta po 30 ma inne priorytety niż 20 latka. a co do szybkiego seksu?>Chciałabym dowiedziec sie w końcu ile trzeba czekać na tem pierwszy raz z nowym facetem> msc,2,3 a moze pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem atrakcyjna i miałam w życiu kilka szans na stały związek. Ale widac źle kierowałam swoje zainteresowanie, bo szanse szansami a jeszcze trzeba chcieć z tym, a nie z innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna zdesperowana
Nie jestem puszczalska, ale przyznaję jeśli facet mi sie podoba i jest między nami chemia to szybko dochodzi do sexu. Zazwyczaj na 3, 4 spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka z bemowa
no to masz odpwiedz, facet juz pewnie po pierwszej randce z Tobą zaciera ręce, pewnie i moze sie trafic tak ze z szybkiego seksu bedzie zwiazek ale jakie są szanse?:P po prostu nie wiesz z kim idziesz do łozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna zdesperowana
Poznałam mnóstwo ludzi przez te 3 miesiące a kochanków - bo inaczej nie mozna tego nzazwac miałam przez ten czas 6. Gdybym sie puszczała i sprawdzała wiekszość z nich to zaliczyłabym ich ponad 20 :D:D Czasami od razu widzę że to "ruchacz" i nie zadaje sie z takim Z tymi co mi nie wyszło naprawde zapowiadało sie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×