Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atrakcyjna zdesperowana

Dlaczego atrakcyjne kobiety nie maja szans na stały związek?

Polecane posty

A zarobić można będąc księżniczką:classic_cool:.Ale trzeba najpierw kaczorów i donaldów wygryźć z posady:P.A tytuł powinien być"Wybredna szuka sponsora" :classic_cool:.Do tego mnie chodziło o to że sama powinna zadbać o finanse a nie na chłopa zwalać problemy:P.A to już jest bardzo wielka wada:P.Jest widać za bardzo wygodnicka:P.Więc nie ma się co dziwić ze nie chca jej na dłużej:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszcześliwa pomarańcza
taki jeden,myślisz bardzo przyziemnie,ani bez kasy ani bez uczucia i szacunku do drugiej osoby życ sie nie da,aczkolwiek bywaja wyrafinowane kobitki,którym sama kasa wystarcza,ale całe życie udawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
ja też rozumiem panie które się o to martwią. panów zresztą tak samo. sam się o to martwię. muszę z czegoś żyć a mieć 1000 jest lepiej niż mieć 100. ale martwić się i starać żeby było lepiej to jedno a być materialistką która od wysokości pensji uzależnia swoje "uczucia" (bo tylko w cudzysłowie można to napisac) to zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pewien pomysl
jakby byla rzeczywiscie taka ładna to by jakis facet na pewno sie nią zainteresowal,a to chyba taka dziunia netowa wystrojona,, opalona uganiajaca sie za młokosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
bo uważam ze nie da się nie myśleć o tej stronie związku. Potrzebna jest równowaga. Finansowa i uczuciowa. Inaczej się nie da. nie pisałem że tylko kasa się liczy, ale to że też jest ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"załóż cos na siebie bo ty porządne kobiety piszą" A właśnie, że się będę reklamował :P. To dalszy ciąg terapii - pokochaj siebie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszcześliwa pomarańcza
amant szybko zmieniasz zdanie,zarobić na faceta,a teraz kobitka musi zarabiac na siebie i najlepiej facet niech tez korzysta,zdecyduj sie wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
ja myslę że PAnie które to pisały to nie materialistki. Tylko po prostu się martwią o swoje potrzeby. To naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobra to ja swoje wkleje moze nie bede czuc sie odpadem" Sami proszę, to nie jest śmieszne :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nieszcześliwa pomarańcza amant szybko zmieniasz zdanie,zarobić na faceta,a teraz kobitka musi zarabiac na siebie i najlepiej facet niech tez korzysta,zdecyduj sie wreszcie " Nie zmieniam zdania tylko podaje podobne przykłady:P.I stwierdziłem po prostu ze lepiej jak mam czym sponsorować:classic_cool:. Do tego to chłop może twierdzić że jest niezaradna bo mało zarabia:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"bo uważam ze nie da się nie myśleć o tej stronie związku." czego ty nie łapiesz z tego co ja piszę? oczywiście że trzeba o tym myśleć, tylko głupcy o tym nie myslą. ale co innego jest myśleć o tym a co innego stawiać warunek: żebym była z facetem musi mieć dobrą pracę, jak ma słabą to niech spada. kobietę tak myślącą uważam za materialistkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pewien pomysl
opisz sie jak wygladasz:-) jak sie ubierasz, jaki styl i w jakich sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
to kwestia odpowiedniego położenia akcentów... ale problem nie znika jeśli uznamy ze go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kometaa
A ja zauwazylam, ze faceci boja sie wyksztalconych kobiet. Nie raz i nie dwa po tym jak padalo pytanie "czym sie zajmuje?" nastepowal koniec znajomosci. Rozmawialam z nimi przez net, wiec nie wiedzieli jak wygladam. Moze gdyby wiedzieli, nie zakanczaliby tak szybko rozmowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pewien pomysl
czyli najlepiej jak laska pracuje w sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kometaa A ja zauwazylam, ze faceci boja sie wyksztalconych kobiet. Nie raz i nie dwa po tym jak padalo pytanie "czym sie zajmuje?" nastepowal koniec znajomosci. Rozmawialam z nimi przez net, wiec nie wiedzieli jak wygladam. Moze gdyby wiedzieli, nie zakanczaliby tak szybko rozmowy " To mnie nie dotyczy:P.A ja zauważyłem że kobiety za to boją się wścibskich chłopców:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pewien pomysl
jakos nie masz ochoty sie opisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kometaa
Amant->zalezy jak wscibskich. Jezeli facet zadaje mi wiele pytan dotyczacych mojego zycia, rozumiem to tak, ze sie mna interesuje nie tylko jako obiektem seksualnym. Z dystansem podchodze do mezczyzn, ktorzy mnie tylko komplementuja. To, ze jestem niczego sobie wiem, mam lustro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pewien pomysl
a kto to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszcześliwa pomarańcza
ja bardzo nie lubie jak mi sie włamuja na kompa,poza tym moze być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"opisz sie jak wygladasz jak sie ubierasz, jaki styl i w jakich sklepach" człowieku weź sie nie osmieszaj takimi tekstami. To tak jakby KAZDA dzieczyna ktora zostałą żoną ubierala sie u Armaniego i wygladala jak z wybiegu. Dziewczyny tu pisząc o atrakcyjnosci maja na mysli to, ze udaje im sie utrzymywac sylwetke, ze potrafia sie ubrac co nie znaczy w markowych koniecznie sklepach, a przede wszystkim ogolnopojeta atrakcyjność, to nie nie tylko wyglad sam w sobie tylko cala postawa zyciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa wszystko 40-letnie panienki bez dzieci, ktorym niczego nie brakuje tylko szczescia. No nie mowie o sobie, bo ja tez teraz tak mysle, samam przerznelam troche swoje szanse, bo rzadko wychodze z domu, nigdzie sie nie pokazuje. Chcialabym ale nie mam z kim, a sama sie krepuje, no bo co, pójdę na impreze sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
a dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×