Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaczarniłam sobie nick

Idę pooglądać sobie zone reality albo animal planet bo nikt tu ze mną nie gada

Polecane posty

Gość Żulik
Kuraiko, a jak już będę miał takie modne spodenki i elegancką marynarkę z lumpexu, to umówisz mnie z tą fajną kolezanką co trenuje JU-Jitsu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a skąd wiesz, że się nie masturbowała? :D ja tylko powtarzam, co koleżanka mówiła, nie widziałam. wypowiadać mogę się tylko o samczykach świnki morskiej :P Żulik ----> ona nie lubi żulików :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
Żulik ----> ona nie lubi żulików To powiedz jej, ze jestem trenerem Chińskiego stylu Pijanego mistrza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
zaczarniłam sobie nick świnek morskich płci męskiej to ja mam 7 No i co się przechwalasz. Pogadaj z Wietnamczyliem prowadzącym bar, może on będzie zainteresowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłby mi ktoś proszę powiedzieć gdzie jest jakiś spis tych buziek emotowatych??? Byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
Eric Cartman - jak wejdziesz na forum o2, to w górnym prawym rogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
Kuraiko, mam interesa normalnie. To znaczy nie tego interesa o którym myślisz :) Ta koleżanka, trenuje Ju-Jitsu w jakim województwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O WOW ! Patrzcie mogę teraz robić taką buźkę jak tylko chcę! O taką na przykład: :classic_cool: albo taką! 😭 i taką też mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ząbi jakieś (tu mogę dać taką minkę: ) Tylko Trey Parker i Matt Stone! Najwybitniejsi filmowcy w dziejach!!! (A tu dam taką minkę: 😠 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
Eric Cartman O WOW ! Patrzcie mogę teraz robić taką buźkę jak tylko chcę! O taką na przykład: albo taką! i taką też mogę! Taaaa 💤 a ja sie moge chwiać na jednej nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
Kuraiko nie bąź taka. Modlin, Nowy Dwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa wlasnie atos pytam o to bo ktos mi mowil zebym sprawdzil, tylko nei pameitalem juz nazwy, tylko ze od tych od sp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo oczywiście że Ci! film jest z 1999... A szanowni Panowie Treyy Parker i Matt Stone wymyślili jeszcze Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami, That's My Bush!, Cannibal! The Musical, Orgazmo! Terrence and Philip to bohaterowie Stana, Kyla, Erica i Kennego... komedianci z kanady! Niemalże główni bohaterowie filmu pełnometrażowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wyglada sprawa z autostopowiczami, ale pod namiotem spokojnie pospicie, jest duzo pol namiotowych...a tak na marginesie ze zapytam - jak Twoj facet reaguje na Twoja obsesje?? :) bo moj (choc ja akurat tak do konca obsesji nie mam i nie o skoczka chodzi) to dostaje bialej goraczki jak ogladam sport...zaraz weszy spisek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz powiem wam ciekawostę po której padniecie i nie wstaniecie! Wiecie ze Trey Parker jest synem Randy’ego i Sharon i ma starszą siostrę Shelley!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Kuraiko dodam jeszcze zebyscie duzo tej kasy uzbierali :) w Norwegii np. jest dosc drogo, Oslo to najdrozsza stolica swiata, duzo lepiej jest w Szwecji i Danii - Norwegowie wlasnie tam jezdza na zakupy a nierzadko tez mieszkaja w Szwecji a pracuja w Norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×