Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaczarniłam sobie nick

Idę pooglądać sobie zone reality albo animal planet bo nikt tu ze mną nie gada

Polecane posty

Kuraiko nie wiem jaką kupujesz im karmę (mam nadzieję, że nie maganu vitapolu czy innego syfu typu karma na wagę) ale możesz wysiać z karmy różne kiełki. może im zasmakują. aczkolwiek jeśli świnka nie skosztowała jakiegoś pokarmu powyżej czwartego miesiąca życia to jest wysokie prawdopodobieństwo, że nawet nie powącha nowości. ja kupuję Cavia Nature, Complete i Duo dla swoich prosiaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też na pulpicie wszytskie odcinki South Parku oraz wersję kinową oraz Orgazmo! Uważam że powinni to dodawać standardowo do Windowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz świnkę!!! Ja też mam świnkę morską... Nazywa się Mr. Garrison i jest urocze właśnie biega po podłodze. Na noc ją zawsze wypuszczam potem pierwsza rzecz jaką muszę robić rano to myć podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
zaczarniłam sobie nick Kuraiko nie wiem jaką kupujesz im karmę (mam nadzieję, że nie maganu vitapolu czy innego syfu typu karma na wagę) ale możesz wysiać z karmy różne kiełki. może im zasmakują. aczkolwiek jeśli świnka nie skosztowała jakiegoś pokarmu powyżej czwartego miesiąca życia to jest wysokie prawdopodobieństwo, że nawet nie powącha nowości. ja kupuję Cavia Nature, Complete i Duo dla swoich prosiaków Hello, nie zauważyłaś, że oni już od dawna rozmawiają o czym innym? NIe odnosisz wrażenia, ze jesteś strasznie monotematyczna i nudzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiem wam jeszcze jaka jest moja ulubiona postać w SP... Pewnie myślicie że Eric Cartman... hehe nieeee.... Eric Cartman jest co prawda najwybitniejszą postacią w hitorii kina. Ale moją ulubioną postacią jest Stan, oraz cała jego rodzina, ten Randy jest extra, taaaaki głuuupi... najlepszy jest ten odcinek kiedy mu AA wmówili że jest alkoholikiem i musi pić bo jest chory, albo ten kiedy przypadkiem powiedziało mu się w telewizji "niger". A potem Stan do Tolkena mówi "my dad is not a rasist, he is just stupid..." genialne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko nie licz na norweska Biedronke :) bo nawet jak sie bedzie tak nazywala ;) to i tak jest drogo po przeliczeniu...za przyslowiowa zlotowke nic nie kupisz, bierz konserw i goracych kubkow ile mozesz...nie wiem jaki Ci dac przyklad cen ale np. poza tym, ze chleb jest drogi, to jest obrzydliwie niedobry, im tanszy tym gorszy...zaraz poszukam jakiegos rachunku to Ci napisze mniej wiecej po przeliczeniu ile co kosztuje w taki sklepie wlasnie typu naszej Biedrony, Alberta czy innego Tesco Aaaa a takie osiedlowe sklepiki sa jeszcze drozsze, prowadzone czesto przez Pakistanczykow, Hindusow (Hindusi wogole sa mocni, nie maja cen na niczym, zmyslaja na poczekaniu, zaplacisz zawsze tyle samo obojetne czy kupisz chleb, mleko i papierosy czy ser, gazete i banana :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D niezle niezle ja widizalem kinowa sp, ale samego sp dosc malo raczej nei wiecej niz 1/10 wszystkeigo, ale mam zamiar nadrobic, bo ile mozna futuramy w kolko ogladac :p (a mozna duzo :D ) a orgazmo zdaje sie widzialem :D choc nie jestem pewien czy przebrnalem przez cale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak! To z tym gównem było świetne! Aż płaczę ze śmiech teraz. To są na stopce twoje świnki? Fajne bardzo. Carlos fajny... :) hehe pasuje do niego imię, jak mafiozo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
Dobrze, już dobrze. Oddalam się. Nie zapomnij o fotxe :D Mam nadzieję, że wyglądasz równie ponętnie co Kyle M. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pełno jest fajnych odcinków ten z szatanem który odprawia "Super Sweet Sixteen" był niezły... albo z Britney, ostry i na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
Tzn. o fotce. Nie mam w kartonie światła i piszę po ciemku i jeszcze ta reklama kredytów mi zasłania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO! Albo ten jak Kenny umiera i przyjeźdza do niego Madonna a Kenny na to: Madonna is an old, anorexic whore who wore out her welcome years ago and that now she suddenly speaks with an Brittish accent and she thinks she can play guitar and she should go fuck herself.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio oberjzalem 10sezon co mnei rozwalilo to a million little fibers i manbearpig :o :D a no i to z nauczycielka i ikiem :D a ike'a wlasnie najbardziej lubie z sp :D rozbraja mnie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się ta piosneka podoba http://pl.youtube.com/watch?v=2eDwECOdMCQ What would Brian Boitano do If he was here right now, He'd make a plan And he'd follow through, That's what Brian Boitano'd do. When Brian Boitano was in the olympics, Skating for the gold, He did two sow cows and a triple lutz, While wearing a blind fold. lalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się na tym South Parku nauczyłam angielskiego... Chyba nie powinna z tym angielskim występować publicznie np. nie wiem w ONZ'ecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shut your fucking face uncle fucka You're a cocksucking asslicking uncle fucka You're an uncle fucka, Yes its true, Nobody fucks uncles quite like you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
zaczarniłam sobie nick to do mnie z tą fotką sapiesz? No, do Ciebie :D Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale byłem na forum "Chirurgiaia plastyczna" i odkryłem, że to forum dla mnie. zbieram informacje jak się upiękrzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże... Obawiam się, że na to oczko może już też nie wiedzieć. Napisz mi z jakiego jesteś miasta, proszę. Strasznie długo zwlekałaś... boję się też, że wet nie jest specjalistą od gryzoni i zamiast pomóc to pogorszył sprawę. Narastające ciśnienie wypychające gałkę oczną jest strasznie bolesne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×