Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w moim lesiena moim południu

smsy od eks w jego telefonie

Polecane posty

Gość w moim lesiena moim południu

jest mi strasznie wstyd z powodu tego co zrobiłam.nie wiem jaki diabeł mnie podkusił żeby zaglądać do jego telefonu.ale to zrobiłam.i wcale nie jestem szczęśliwa z tego powodu.miał tam sms'y które do niej pisał...fakt- z nią był bardzo długo, ze mną jest od roku.ale to przykre kiedy widzi się że ona była dla niego całym światem,każdym oddechem a mi nie potrafi powiedzieć że mnie kocha.jest mi źle ale przecież nawet mu o tym nie wspomne bo mi wstyd że naruszyłam jego prywatność.DLACZEGO FACECI TRZYMAJĄ TAKIE RZECZY I CO TO ZNACZY?????? JEST JAKIŚ MĄDRY CO MI NA TO ODPOWIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co faceci są prości
czy Ty trzymała byś smsy od byłego, czy do byłego, gdyby one/on nic dla Ciebie nie znaczyły? On tak samo... nie ma w tym drugiego dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz całkowita rację - BYŁA dla niego całym światem - teraz jest z Tobą a to, że nie wyznał Ci jeszcze miłości nic nie znaczy. Mój facet też był kilka lat z pewną dziewczyną, od roku jest ze mną, też mi nie wyznał miłości. Wolę by powiedział to szczerze niż skłamał tylko po to by sprawić mi przyjemność. Może trzyma jej smsy z powodu sentymentu do niej? Jeśli jesteście szczęśliwi to nie zawracaj sobie głowy tą panienką... ona jest BYŁA ty jesteś aktualna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sms to jeszcze nie tragedia :) Ja na poczatku zwiazku z Kochanym tez mialam w skrzynce pare smsow od bylych chlopakow, najpierw trzymalam je z senstymentu, a kiedy stwierdzialam ze sie totalnie zakochalam, mialam je jeszcze przez kilka miesiecy bo poprostu byly ladne i lubilam do nich wracac...w koncu zniknely , bo zapychaly skrzynke, a potrzebowalm duzo miejsca na smsy od Kochanego ;) Nie przejmuj sie smsami. Jestescie na poczatku wspolnej drogi. Prawdziwe uczuce wymaga czasu. Wiekszosc z nas miala kogos "PRZED" i to wcale nie znaczy ze wciaz kochamy tamte osoby. I taka jeszcze rada ode mnie- nie zagladaj mu wiecej to skrzynki. To nieeleganckie i niehonorowe. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok to
chyba już nie "sam początek" choć to w sumie subiektywne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, moj blad- nie doczytalam ;) no dobra- sory. jednakze uwazam ze to za wiwle nie zmienia. nie oszukummy sie- rok to nie jest jakis szalenczy staz w zwiazku. moj ma ponad dwa razy tyle a ciagle czuje sie jakby to byl poczatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moim lesiena moim południu
ja tego nie traktuję jak "sam początek".kocham go bez pamięci tylko mnie zabolało że mógł dawać to szczęćie obcowania z nim innej kobiecie.a jeśli on tak naprawde nie potrafi się z tamtego związku uwolnić.CZY JEST JESZCZE JAKAŚ PIESZCZOTA KTÓREJ NIE DAŁ JESZCZE NIGDY I NIKOMU PRÓCZ MNIE??? wiecie o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy. jednak uwazam ze nie ma na to rady. niektorzy mowia ze "kazda milosc jest pierwsza"- kazdego z naszych kolejnych partnerow kochamy troche inaczej, co wynika z doswiadczen ktorych nabywamy. Na pewno on darzy Ciebie juz innym uczuciem niz tamta, i moze jest w tym bardziej powsciagliwy bo w tamten zwiazek zainwestowal wiele uczuc i jednak mu nie wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipoppopopopopopopopopop
a dlaczego oni się rozstali? to może być istotne w sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moim lesiena moim południu
jak mi o niej mówił to tyle że go bardzo zraniła,upokorzyła... najpierw rozkochała w sobie,odsunęła od rodziny i przyjacół a potem wykorzystała i cholernie zraniła.tylko tyle wiem.tylko tyle mi powiedziałnigdy więcej nie wchodziliśmy na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dlaczego panikujesz? Była mojego też nieźle podziałała na jego psychikę, bardzo wyniszczyła. Ciesz się tym co masz, nie myśl o niej, bo teraz Ty z nim jesteś, a zazdrość o przeszłość może zniszczyć Wasz związek. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co faceci są prości
Nie zamierzam mieszać w głowie, być może poprzedniczki mają rację. Moim zdaniem jeśli po roku bycia z Tobą (nie wiem ile czasu nie jest już z tamtą) trzyma od niej czułe smsy, czy pisane do niej?? to nie wszystko jest ok. A to, że zniszczyła mu psychikę i po tym jak go potraktowała, to na chłopski rozum tym bardziej nie trzymał by od niej smsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszalitera
a jaka jest pierwsza litera jego imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie zdjela bys tego
zdjecia, gdybys zwiazala sie z kims innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×