Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesien idzie

Czy zakladacie chlopcom rajstopki?

Polecane posty

Gość dfd
tak muj nosi ma 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolkka
tez mam zapas na zime uwazam ze wyglada sloodko, ma 1,5roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn miał zakładane rajtuzy od rozmiaru 74. Teraz ma 4 lata i zamierzam dalej zimą zakładac mu rajtuzy. Zawsze kupowałam mu z \"męskimi\" motywami\"\" dźwigi, samoloty, helikoptery, koparki, samochody, choć z misiami też były. Córci (rok) zakładam też zakładam rajtuzy-ba nawet rajstopki. Mała nie znosi skarpet, butów-ściąga je od zawsze i od zawsze jej to świetnie wychodzi. Przyszła jesień, przyszło regularne zakładanie rajtuz, Ninka powściekała się na nieudane próby i dała spokój(rajtuzom-bo skarpety dalej ściąga). W związku z tym poszukuję rajtuz z ABS-raz mi się udało dostać, ale już wyrasta i martwię się co dalej. Na stronie RAWY-producenta takie są, ale w necie nie widzę-może któraś ma namiary(lubię z \"obrazkami\";). Co do rajtuz z Biedronki-jestem na tak, w ogóle trykoty i ciuszki mają OK i ta śmieszna cena-aż prać się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqwwkidm
mój synek ma 2 latka i nosi rajstopki. co wiecej ma tez uwaga podkolanówki :P strasznie denerwowało mnie jak jeszcze jeździł w wózku a było juz chłodno ale jeszcze za ciepło na rajstopy ze mu sie odkrywają łydki i w jednym sklepie wynalazłam takie skarpety do kolan z chłopięcymi wzorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqwwkidm
"Córci (rok) zakładam też zakładam rajtuzy-ba nawet rajstopki" - Maminka może głupie pytanie a czym się różnią rajstopki od rajtuz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajstopki to takie miniaturki "naszych" rajstop(elastan, strech, lycra-jak kto woli), a rajtuzy -wiadomo bawełniany jersey(chyba tak to się pisze). Ponawiam prośbę o namiary na rajtuzy z ABS rr 86-92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5.5latka
Mój zacząl chodzić do przedszkola i nadal będzie chodzić w rajstopach w chłodne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena 24
mój synek ma 2 lata i cały zapas rajstopekna jesieńi zimę. Nie widzę w tym nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dol
tyle rajstop mam po curce mlotrzy syn je dodziera ,czesto chrouje i juz jesienio w chlodne dni obowjązkowo rajstopy te ciensze jak chlodniej zaklada grubsze mogię rajstopami regulowac cieplo juz w sklepje sprzedają rajstopy chlopjece na reklamie jest chlopjec w rajstopach jak narazie to były tylko na 95 ,110,125 134 muj nosi 150 jego kolega tez nosi czesto w domu chodzi w samych rajstopach jest to wygodne i praktyczne jesli dzieci juz od najmlotrzych lat bedo nie posluszni to co będzie puzniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajstopki dla chłopca też bym zało9żyła znajoma ma synka który ma półtora roku i po domu biega tylko w rajstopkach bo spodnie mu spadają.A co do rajstop z linka to kupowałam takie corce ale bez froty i prałam je już z 15 razy i ciągle wyglądają świetnie.A wzorki na tyłku mają tez niektóre rajstpoy gatty.Jak któraś kupi te rajstopy z linka to niech da znac czy są dobre i grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam w mieście i kupiłam te rajstopki z linka bo były w Swiecie dziecka muszę powiedziec że są super.Nie wiem jak z praniem ale myślę że bedzie dobrze tak jak ze zwykłymi.Są tak samo grube jak rajstopy frotte z woli.Kupiłam małe o rozmiar większe niż normalne i nie są za duże.Frota się zpiera i trzeba brac większe tak mi doradziła babka w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn tez z checia nosi rajstopy.ma juz 5 rok i jakos sie nie buntuje.jest sprzeciw jesli sa to bawelniane grube rajstopy.jezeli ubieram mu z elastanu,lub w chlodne dni z mikrofibry 60 tki jest ok.jestem za rajstopkami.kalesony sa be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA19780429
oczywiście, mój synek nosi je od rozmiaru 56, aktualnie ma 4,5 miesiąca i nosi rozmiar 74. Uważam że rajstopki są super! nie cierpię śpioszków, więc rajstopki są świetnym wynalazkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze zakładałam mojemu synowi rajstopki, uważam że są lepsze niż kalesony bo jak założe na to jeszcze skarpetki to ma juz 2 warstwy na stopie i wiem, że mu ciepło teraz ma juz 6lat i nosi kalesonki ale ostatnio mówił że chce rajstopy bo mu było ciepło w nich i nawet bym mu kupiła ale na jego rozmiar nie ma juz z wizerunkiem power rangers lub hotwheels!!:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kup mu inne niz bawelniane jesli nie mozesz znalezc rozmiaru z dzieciecych,lub z damskich bawelnianych najmniejszy rozmiar dopasujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kup mu inne niz bawelniane jesli nie mozesz znalezc rozmiaru z dzieciecych,lub z damskich bawelnianych najmniejszy rozmiar dopasujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są wogóle rajstopy dziecięce na jego wzrost ale nie z tym co napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3332443434343
Może same kalesony założycie a nie rajstopy chłopcu. OJCIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pan cos zlego w noszeniu rajstop przez dzieci dostrzega.tylko pytanie dlaczego.przeciez to normalne od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopy
co wtym zlego ważne zeby było ciepło przecież tyko to jest ważne. jakie znaczenie co pod spodnie założy , rajstopy są dziecięce i rodzice sami robjoą problemy żeby każdy rodzic ubrał synowi rajstopy to skończyl by sie problem , kalesony są grube i dzieci niechcą ich nosić a zwłaszcza dla takich młodszych chlopców ich niema ,mój syn ma 11 lat i jak dotej pory nosi rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie.rodzice robia problemy z noszenia rajstop.mojemu synowi kazde rajstopki pasuja,oprocz bawelnianych,i mam z tego problem zrobic?mi tez jest na reke ze nie musze go zmuszac do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie.rodzice robia problemy z noszenia rajstop.mojemu synowi kazde rajstopki pasuja,oprocz bawelnianych,i mam z tego problem zrobic?mi tez jest na reke ze nie musze go zmuszac do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet dziewczynce nie zakładam, bo nie lubię rajstop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz twoja sprawa.ja zakladam i bede zakladac az do pierwszego sprzeciwu.nawet teraz na wiosne uwazam ze robie slusznie.cienkie rajstopki pod spodnie nie zaszkodza,a napewno bedzie mu cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz twoja sprawa.ja zakladam i bede zakladac az do pierwszego sprzeciwu.nawet teraz na wiosne uwazam ze robie slusznie.cienkie rajstopki pod spodnie nie zaszkodza,a napewno bedzie mu cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neron11
Kobiety. Jeżeli rajstopy są damskie to nie zmuszajcie do zakładania. Czy syna na wieczór same też myjecie czy chce czy nie. Bardzo chętnie sam wobec tego przyjadę na umycie. Rajstopy są kobiece i zrozumcie swoich synów,wam założyc męskie kalosony i kazać chodzić przez cały dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 71
Rajstopy i bez dyskusji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivoneczka25
A ja nie zakładam mojemu synkowi rajstop,ani rajtuz ani kalesonów i co? Zlinczujecie mnie?Nie podoba mi sie to i tyle.Koniec,kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×