Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martas1

co myślicie na temat tej sukienki??

Polecane posty

Gość mi sie nie podoba
ale chyba najwazniejsze zeby tobie sie podobala ? pytasz ,bo nie masz swojego zdania i nie potrafisz podjac decyzji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgss
to ja Ci powiem, w życiu takiej bym nie założyła po cholere Ci opinia innych? tobie ma się podobac i ty masz wniej dobrze wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renifer Ziolo
swietna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie nie podoba
ladna gora ale ten dól przesadzony. ale to moje zdanie bo ja wole proste w ksztalcie litery A i bez zadnych falban - sama taka bede miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldlldldld
Ło jaka beza. Fatalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredziak
wygląda jak ladnie upięta zasłona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
gora ladnamtzn.moze byk,ale dol fatalny,zgadzam sie,ze jak upiete przescieradlo wyglada,dol wszystko psuje,ogolnie kiepska i slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podoba. Nienawidzę skromnych sukienek. Ślub to ślub, można sobie być szarą myszką przez resztę życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKROPNE3
te \"draperie\", góra możebna. Ogólnie na 3=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
góra sukienki bardzo ładna...ale dół fatalny,nie chodzi nawet o trwałość tych upięć,ale wg mnie one wyglądają tandetnie i kiczowato,jednak to tylko moja opinia,jeśli Tobie się podoba to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez urazy, ale mnie sie nie podoba, zbyt wyrazny gorset, do tego ten dół: bardziej przypomina mi kurtyne w Slowackim niz suknie slubna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszczynkowo
Mi się wydaje, że lepiej nie szukaj sukni slubnej, ponieważ bez sensu jest brać ślub jak nie potrafisz podjąć sama tak w zasadzie prostej decyzji jak wybór sukni ślubnej. A co będzie po ślubie???? To Tobie ma się podobać suknia, nie nam. Nie widzimy Twojej figury itd, czasami piękne suknie wyglądają brzydko na przeciętnych dziewczynach, a niby brzydkie suknie leżą idealnie. Dorosła kobieta, ślub chce brać a sukienki sobie nie potrafi wybrać. Nie ma nic gorszego niż nie mieć własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martas1
Do "Leszczynkowo"-nie prosiłam Cie o tworzenie mojego portretu psychologicznego.Zapytałam o opinię dotyczącą sukienki a nie mojej osoby więc mogłaś sobie darować..Naprawdę nie wiem skąd w ludziach tyle jadu:(.Dzięki za opinię dziewczyny-doceniam wszystkie(no oczywiście te dotyczące tematu posta a nie mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martas1
A tak poza tym to nie uważam żeby pytanie kogoś o zdanie było jednoznaczne z brakiem własnego zdania..a tak na margniesie to współczuje Twojemu partnerowi/rodzinie/znajomym..Mimo wszystko pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marto
wszystko rozstrzygnie się jak przymierzysz sukienkę, bo niektóre ślicznie leżą na modelkach a w rzeczywistości okazuje się, że są ciężkie, niewygodne i kobieta wygląda w nich jak karykatura. Mi się ta sukienka nie podoba, ale ja mam zupełnie inny gust, wolę te skromne w kształcie litery A bez żadnych drapowań. Ale to Ty powinnaś się dobrze czuć, Tobie powinno się podobać. Powodzenia w wyborze sukni i wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo mi się podoba-ja stawiam na prostotę i elegancję, ale najważniejsze żeby Tobie się podobała, bo każda z nas ma inny gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopella
najważniejsze czy się tobie podoba,innych mniej w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_L_K_A
na takiej figurce każda suknia pięknie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc suknia nie jest najgorsza, chociaż faktycznie ten dół wygląda nieco firakowato-bezowato, aczkolwiek jesli się na nią zdecydujesz autorko, to proponuję jesli już to zamówić oryginał, poniewaz nie sądzę, żeby jakakolwiek krawcowa zrobiłato idealnie na wzór nie chrzaniąc tych wszystkich podpięć i w efekcie robiąc z tej sukni karykature pierwowzoru. Tez jestem zdania, że slub to ślub a szarą myszką można pozostać przez reszte życia, ale może warto zastanowic się nad mniej kłopotliwym wzorem? Do pozostałej reszty 'jadowitych' komentatorek...wytłumaczę wam sens pytania o 'podobanie się sukni' w internecie...otóż czasem warto zasięgnąc opinii innych bo nie zawsze to, co nam się podoba jets w rzeczywistości ładne...czasem warto zapytać się osób postronnych co mysla o danym wzorze, bo w sumie skoro 90 na 100 komentarzy twierdzi, że coś z suknią jest nie tak, to możliwe, że w rzeczywistości goście również suknią się nie zachwycą, a wkońcu chodzi o efekt, aby suknia się podobała nie tylko właścicielce ale tez i pozostałej reszcie widowni. W końcu nie każdy chce byc posmiewiskiem na swoim własnym ślubie stąd wydaje mi się pytania na forum. Nie widze w tmy nic zdrożnego. Jak patyrzę na niektóre 'koszmarki' to mi się ciśnie na usta zdanie: czy tym babom naprawde nie miał kto doradzić?? Więc chyba lepiej, że znajdują się takie, któr jednak o to porade pytają...zwłaszcza, że na tym forum nie ma tendencji do słodzenia, wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowicie zgadzam się z przedmówczynią-właśnie o to mi chodziło.dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie suknia nawet mi się podoba, ale bez rewelacji...ten dół faktycznie jest zbyt przesadzony. A apropo jadu - ludzie jacy wy jesteście sfrustrowani i złośliwi! Aż żal mi was, co wam to da- nie wiem? Dziewczyna chce się poradzic a tu takie głupie wywody, matko skąd tacy ludzie się biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×