Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katherine__

Brak szacunku do siebie...

Polecane posty

Gość Katherine__

Jestem z Nim od 3 lat... jestem i nie jestem. Wiem, ze mnie zdradza, na prawo i lewo. Ze mnie nie kocha, ze sie bawi... jestem po to, zeby nie byl sam, zeby mial gdzie wrocic,. zeby mial co jest... Nie zostawię go, nie umiem. Jest złym człowiekiem, ale bardzo go kocham... pół roku temu nazwal mnie dziwka i zostawil. Płakałam 2 tyg. Gdy chcial wrocic, bo chyba nie mial narazie nikogo do sesku, prz6jeclam go z otwartymi ramionami, powiedzialam, ze tesknilam. nie umiem opuscic, chociaz mnie ranic. pomozcie mi go zostawic, nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianaaa
hmmm dziwne zachowanie z Twojej strony, a ile masz lat i ile ma lat twój partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianaaa
ciekawa jestem, jak by on sie poczuł i achował gdyby sie dowiedział że to go zdradzasz i już tak nie kochasz, zacznij go olewac, a zobaczysz sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisz ten stan
ale dobrze ze zdajesz sobie sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ech-ja tak miałem z kobietą. Wiesz-sporo wytrzymałem. Dzisiaj coś we mnie pekło-zostawiłem ja. Koniec histori. I ja czuje sie już lepiej. Lżej na duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherine__
Mam 24 lata, on 27. Wiem, ze powinnam go zostawić. Czy zrobiloby mi się lżej na duszy? Nie wiem, kiedy on mnie zostawil, nie moglam sie pozbierac :( to chora sytuacja. Nie wiem czy olewanie coś da, on ma tyle dziewczyn, pewnie co wieczor obraca inna, to by mu to zwisało. ale zawsze wraca do mnie, kladzie sie obok w łóżku, czuje jego ciepło... ;( nie umiem!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujesz motywacji żeby go zostawić? Ok Jesteś dla niego zwykłym worem na spermę, rzeczą. Nie kocha ciebie. Traktuje jak kurwę. Sypia z innymi. Ty wybaczasz mu zdrady - on przestaje ciebie szanować. Zrywa z toba i nazywa dziwką - ty go przyjmujesz go z otwartymi ramionami. Gdzie tutaj logika - jesteś masochistką? Czego jeszcze potrzebujesz?? Chcesz żeby zaczął ciebie bić? Wtedy będziesz mogła opowiadać na prawo i lewo jaka ty nieszczęśliwa?!?! Pozbieraj się kobieto!!!!! I zachowaj resztki szacunku do siebie samej i przerwij ten patologiczny układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherine__
Wiem, ze powinnam :( po prostu musze sie wygadac, i zeby ludzie wlasnie przemowili mi do rozsadku... co ja mam mu powiedzieć? że to koniec? ze ma sie wyprowadzić? Mieszkanie jest moje... jak to zrobic? jak sie potem pozbierać? o 19 wróci z pracy. Pewnie wexmie prysznic i pojdzie na bro i wyrwie kogos... lepiej mu powiedziec teraz czy jutro jak wroci rano czy kiedy? nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra12
a jak on wroci z pracy to mu wypierz ciuchy,zrob dobra kolacje, usciskaj i wyslij na baby:))))) rany julek, dawno czegois takiego nie sluchalam,czy Ty nie masz honoru???? ludzkiej godnosci??? dziewczyno, tego kwiata jest pol swiata, a takich jak on, to sie goni a nie mieszka z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takim chamem i gnojkiem nie ma co postępować z honorem wszystkie jego rzeczy zapakuj w siaty i wystaw przed domem. zostaw przy tych rzeczach karteczkę (albo sama powiedz mu to - ooo taaakkk należy ci się satysfakcja zeby widzeć jego minę) "Od nie chcę ciebie widzieć na oczy. Zabierz swoje rzeczy i spierdalaj do swoich lachociągów" Powinnaś to zrobić od razu gdy dowiedziałaś się o zdradzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczna pomoc forumowa
możemy Ci pomoc,wpierdzielimy mu pare garści i nauczymy szacunku dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zrobić? normalnie - mieszkanie jest Twoje więc spakuj jego rzeczy i postaw przy drzwiach. Jak wróci powiedz, że ma się wynieść do tych dziwek z którymi Cię zdradza. kobieto! przejrzyj na oczy!! On ma Cię gdzieś a TY się na to godzisz?? Gdzie godność? gdzie honor? To jest miłość? Ty masz chyba jakiś problem ze sobą, bo żadna miłość nie zniesie takiego traktowania! Ty musisz mieć jakąś obsesję na jego punkcie skoro pozwalasz by traktował Cię jak darmowy wór na spermę... Współczuję... Ale głupoty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherine__
nie bylo mnie dwa dni. Zrobilam jak radzilyscie. wywalilam jego rzeczy. najpierw udal ze to olewa i sie zabral... natepnego dnia tj wczoraj przyszedl blagal o wybaczenie, nie pozwolilam, chociaz prawie sie uugielam... nie pozwolilam, wiec dostalam w morde i tyl z tego bylo. zatrzasnelam mu drzwi przed nosem i zwyyzywalam. Pisze mi smsy pelne jakis pogrozek.. to psychopata ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo
dobrze zrobilas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×