Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

sweter z kaszmiru

Polecane posty

Czy ktoś miał sweter z kaszmiru? CZy warto wydać trochę pieniędzy? Jak to prać? czy się nie rozwali po 1 praniu? Podoba mi się jeden ale nie wiem czy nie wywalę kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty skład
ja kupuję 'na ciuchach" za grosze sweter super gatunkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaJJJ
hej ja mam koc i poduszki z kaszmiru i to trzeba delikatnie prać w takim specjalnym płynie a jeżeli chcesz zemy sweter z kaszmiru naprawde długo ci posłużył to słyszałam o konserwacji tego wukna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w specjalnym płynie tzn. jakim konkretnie? czy po prostu w płynie zamiast proszku? a może w płynie do wełny? I jak wypierzesz ten koc to jest dalej ładny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytalam własnie, ze dobry kaszmirowy sweter słuzyc moze nawet 10 lat. A pierze się go nawet w pralce. Chyba się skuszę na jeden i sprawdzę. One są takie mięciutkie i na pewno cieplutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam przepiękny sweter z kaszmiru na stronce allinside.pl. Z tego co pamiętam to mało kosztował. Często robię zakupy na tej stronce, gdyż mogę znaleźć modne i tanie rzeczy, więc jestem z tego powodu bardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac jak ta panienka w filmiku 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×