Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Serduszko Błękitne

Z żalu co przygniata Cię, z czrnej nocy pełnej łez, podniesiesz się!

Polecane posty

Gość Serduszko Błękitne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko Błękitne
Z żalu, co przygniata Cię, Z czarnej nocy pełnej łez, Nawet z beznadziei złej, Podniesiesz się, Choćbyś już kamieniem był, Choćbyś zwątpił albo pił, Choćbyś całkiem był na dnie Podniesiesz się. Choćbyś wyparł się Swych korzeni, bogów swych, Spotkasz ludzi, co Pokażą drogę Ci. Z głodu, który zjada sny, Z gęstych, obojętnych dni, Nawet z dna, co nie ma dna, Potrafisz wstać. Choćbyś ogień w sobie zgniótł, Choćbyś zabił w sobie bunt, Jeśli iskrę wiary masz, Potrafisz wstać. Wznieś serce nad zło, Znajdź drogę przez mrok, Wzleć ptakiem nad mgły, W obłokach mieszka świt. Choćbyś wyparł się Swych korzeni, bogów swych, Spotkasz ludzi, co Pokażą drogę Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko Błękitne
Od dziś. Niszcze zazdrość i nienawiść. Niszcze żal i lęk. Od dziś. Uśmiech. Czuje, że przepuszczam minuty i godziny przez palce, że marnuje swój czas. Trawią mnie okropne emocje. Tak nie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko Błękitne
piosenka :) Rynkowskiego trafiła mnie rykoszetem w serce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40
mogę się do ciebie dołączyć.. żal, rozczarowanie, ból to to co mnie dręczy i z czym muszę walczyć wyciszyć i uspokoić. Czy masz jakieś pomysły serduszko jak się tego pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40
bo myślę, że to trzeba przepracować, a nie przykryć uśmiechem, bo wyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko Błękitne
prawie 40-------> :) po pierwsze chcę pokochać siebie, uspokoić moją duszyczkę, przestać się obwiniać, jak jeden autobus ucieknie porzyjedzie kolejny....ja chce zwolnic i zastanowic sie czego tak naprawde chce, do czego daze i co da mi szczescie i spokoj a usmiech to lekarstwo, wiecej optymizmu= wiekszy sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko Błękitne
wogole chce zmienic nastawienie do zycia, zeby nie bylo ono ciagla walka, tylko przyjemnoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko Błękitne
wiem, proste to nie bedzie :) a recepta na kazdego napewno jest inna, zalezy 'kogo co boli'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40
no właśnie.. to nie takie proste w praktyce :( Ale życzę ci szczęscia, naprawdę. Młoda jesteś, może Tobie się uda. Ja mam tyle bólu w sobie, tyle zawiedzionych nadziei i żal do faceta, że choć twierdziła, że mnie kocha, nie chciał mnie uszczęśliwić tylko wręcz przeciwnie, robił wszystko bym się z nim źle czuła. Jakie to życie pokręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeee sentymentalne pierdolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko Błękitne
prawie 40----> masz prawo sie czuc zle, ale ciagle poddawanie sie takim emocjom nie jest dobre, trzeba wziac sprawy w swoje rece, zadbac o swoje szczescie, teraz Ty dominuj w zwiazku, wystawiaj faceta na proby, ale tez nie zapomnij ze na facetach swiat sie nie konczy, uwierz w siebie i bierz z zycia co ci sie nalezy ja mam troszke inne problemy, problemy moze banalne, ale mogace zatruwac zycie, zdobylam nowa prace, dobra prace, co pozwililo mi uwierzyc w siebie, nie zmarnuje tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko Błękitne
tak sentymentalne pierdolenie, ale teraz wlasnie ludzie nie przykuwaja uwagi do emocji, wstydza sie, tak wlasnie kmowia 'pierdolenie' ale zduszone emocje dadza o sobie znak predzej czy pozniej!! musze opuscic topik niestety, ale postaram sie wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×