Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marysia180197

Partner a pies

Polecane posty

6 minut temu, Hugh Hefner napisał:

Zadam rozsadne pytanie. A macie tam myszy czy wolisz po prostu nie ryzykować i zakładasz, że macie? 😉

To drugie 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze ktos ma alergie i ze niektorych rzeczy nie da sie podogodzic. Ale za psa jestesmy odpowiedzialni, a za doroslego faceta nie. Wiec w takiej sytuacji wybralabym psa. 

W ogole psiarze i kociarze nie powinni sie wiazac z alergikami na siersc, bo to trudno potem pogodzic, chyba ze komus przejdzie alergia po tabletkach lub zastrzykach, ale to nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

No wlasnie nie bierze i nie chce brac.

 

Wcześniej napisała "Alergia jest na tyle silna że od roku jest na stałych tabletkach, ale mimo to ma plamy na ciele, drapie się, oczy szczypią, kaszle i miewa problemy z zatokami." Na to wychodzi, że coś bierze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hugh Hefner napisał:

Wcześniej napisała "Alergia jest na tyle silna że od roku jest na stałych tabletkach, ale mimo to ma plamy na ciele, drapie się, oczy szczypią, kaszle i miewa problemy z zatokami." Na to wychodzi, że coś bierze. 

Aha, czyli cos tu sie nie zgadza.

W kazdym razie wybralabym psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

U chomików to normalne zachowanie. Nie bez powodu je nazywają kanibalami.

Poczytaj ogólne informacje o nich.

Muszę poczytać, kiedyś to przerabiałam i czytałam o tym, ale tej sytuacji można uniknąć jeśli z tego co pamiętam dobierze się dobrze płcie do siebie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najgorszych sytuacji w życiu każdego człowieka, to dokonanie wyboru. Albo, albo. Już Sokrates zauważył, że cokolwiek zrobisz, będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Miecz napisał:

A podobnież nawet Hitler kochał psy😴

Ewa kocha pieska, ale facetowi bez problemu napisze czy powie wypie.rdalaj flaku. Można to tłumaczyć tym, że z psem da się porozmawiać tylko w Wigilię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko koty i jeżeli ktoś ma alergie, to odradzam, bo potem człowiek się przywiąże i żal serce ściska kiedy trzeba oddać... 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Miecz napisał:

Może nie aż tak. Ma tylko naprawdę małe doświadczenie życiowe.

Marzyciele to grupa ludzi, którzy powinni zostać ubezwłasnowolnieni. Mówię to jako obrzydliwy realista. Od dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hugh Hefner napisał:

Ewa kocha pieska, ale facetowi bez problemu napisze czy powie wypie.rdalaj flaku. Można to tłumaczyć tym, że z psem da się porozmawiać tylko w Wigilię. 

Nie jestem specjalistą od zachowań. Na tym forum częściej czuję się jak upośledzony ciul. Niemalże zapomniałem czym jest normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hugh Hefner napisał:

Ewa kocha pieska, ale facetowi bez problemu napisze czy powie wypie.rdalaj flaku. Można to tłumaczyć tym, że z psem da się porozmawiać tylko w Wigilię. 

Nie miałaś żadnego psa.

Pies rozmawia na swój sposób tylko trzeba rozpoznawać znaki.

Pies mógł gadać przyszłości  wymyślono jakiś gadżet to byś zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Aha, czyli cos tu sie nie zgadza.

W kazdym razie wybralabym psa.

Przynajmniej jesteś szczera. W sumie chyba lepiej powiedzieć rzuciła mnie dlsa psa, a nie dla innego 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hugh Hefner napisał:

Ewa kocha pieska, ale facetowi bez problemu napisze czy powie wypie.rdalaj flaku. Można to tłumaczyć tym, że z psem da się porozmawiać tylko w Wigilię. 

Nie piszę tak żadnemu facetowi (odbiorcy takich komunikatów nie są mężczyznami w moim rozumieniu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pożyczka na mały procent napisał:

Nie miałaś żadnego psa.

Pies rozmawia na swój sposób tylko trzeba rozpoznawać znaki.

Pies mógł gadać przyszłości  wymyślono jakiś gadżet to byś zdziwił.

Miałem psa, a Ty nie rozumiesz ironii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pożyczka na mały procent napisał:

Nie miałaś żadnego psa.

Pies rozmawia na swój sposób tylko trzeba rozpoznawać znaki.

Pies mógł gadać przyszłości  wymyślono jakiś gadżet to byś zdziwił.

Nie miałeś jak już 😆

Skąd ty bierzesz pomysły na te dziwne nicki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, selkie napisał:

Nie piszę tak żadnemu facetowi (odbiorcy takich komunikatów nie są mężczyznami w moim rozumieniu) 🙂

A ludźmi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hugh Hefner napisał:

Marzyciele to grupa ludzi, którzy powinni zostać ubezwłasnowolnieni. Mówię to jako obrzydliwy realista. Od dziecka 

Najgorsze w tym jest to, że marzenia zaczynają zastępować realizm. A wtedy wszyscy są głupcami, wrogami i niczego nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Hugh Hefner napisał:

Rodzice powinni wziąć psa, tym bardziej, że mieszkal z nimi. Od kiedy przejmujesz się krzywdą zwierząt? Ja tu widzę, że prześladujesz kilku kundli 😴

Nie sprowokujesz mnie, mysiu pysiu 😚😴

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, selkie napisał:

Nie sprowokujesz mnie, mysiu pysiu 😚😴

Ważne, że mnie pobudził😴 Taki niuanse tego forum.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hugh Hefner napisał:

A ludźmi? 

Ludźmi tak, no już bez przesady (choć osobiście nie uważam gatunku ludziego za wartościowy jako całość)  😉

Poza tym sorry, ale ja nie będę się zwracać jak do faceta do typa, który mi wmawia spanie z ojcem. Ani wałkować tego wątku 👋😴 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, selkie napisał:

Nie piszę tak żadnemu facetowi (odbiorcy takich komunikatów nie są mężczyznami w moim rozumieniu) 🙂

W końcu zrozumiałem dlaczego nagle wymyślili tyle płci😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, selkie napisał:

Poza tym sorry, ale ja nie będę się zwracać jak do faceta do typa, który mi wmawia spanie z ojcem. Ani wałkować tego wątku 👋😴 

Najlepiej to w ogóle się nie zwracać. Wystarczy wspomnieć o niezgodności charakterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, selkie napisał:

Ludźmi tak, no już bez przesady (choć osobiście nie uważam gatunku ludziego za wartościowy jako całość)  😉

Poza tym sorry, ale ja nie będę się zwracać jak do faceta do typa, który mi wmawia spanie z ojcem. Ani wałkować tego wątku 👋😴 

Może kiedyś miałaś męża wyglądał jak ojciec?

Zrobił się stary i poszedł dziadyga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Hobbi(s)tka napisał:

Muszę poczytać, kiedyś to przerabiałam i czytałam o tym, ale tej sytuacji można uniknąć jeśli z tego co pamiętam dobierze się dobrze płcie do siebie... 

Tak. Coś takiego było.

Zabrałam głos w temacie, bo właśnie ta najlepsza kumpela od kici  miała chomika przygarniętego przez córkę ze szkoły. Chcieli je rozdzielić by uniknąć walki o terytorium zakończonej zjedzeniem pokonanego. 

W sklepie zoologicznym babka mi powiedziała, że "ubywa" im też młodych chomików. Są zjadane przez starsze. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czas na wpis jakiegoś radykała.

Jeśli ktoś stawia wyżej uczucia do zwierzęcia nad dobro swojego partnera, to niech się zwiąże na stałe ze zwierzęciem a od ludzi trzyma się z daleka. To jest charakterystyczne dla współczesnych czasów, że zaburza się hierarchię i zrównuje prawa psów z ludzkimi. A miłośnicy zwierząt są bardzo agresywną grupą, która potrafi wydrapać ci oczy jeśli się z nimi nie zgadzasz. Rozumiem przywiązanie i miłość do zwierzęcia, ale nigdy nie można tej miłości przedkładać nad miłość do człowieka, bo to jest po prostu chore.

Znałam parę w której partnerka była uczulona na sierść kota. Wytrzymywała to kilka lat, ale też w końcu pękła, to jest na dłuższą metę nie do zniesienia. Z bólem zdecydowali się oddać kota w dobre ręce. Ostatecznie i tak się rozstali, ale to już pewnie inne czynniki przeważyły.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Hugh Hefner napisał:

Przynajmniej jesteś szczera. W sumie chyba lepiej powiedzieć rzuciła mnie dlsa psa, a nie dla innego 😉

Dobrze, że bywacie razem na kafeterii, bo tu się nie da uprawiać seksu tylko trzeba gadać o swoich poglądach 😁 Ciekawe rzeczy wypływają. Wczoraj aborcja, dzisiaj zwierzęta, ciekawe czym jutro cię zaskoczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

No dobra, czas na wpis jakiegoś radykała.

Jeśli ktoś stawia wyżej uczucia do zwierzęcia nad dobro swojego partnera, to niech się zwiąże na stałe ze zwierzęciem a od ludzi trzyma się z daleka. To jest charakterystyczne dla współczesnych czasów, że zaburza się hierarchię i zrównuje prawa psów z ludzkimi. A miłośnicy zwierząt są bardzo agresywną grupą, która potrafi wydrapać ci oczy jeśli się z nimi nie zgadzasz. Rozumiem przywiązanie i miłość do zwierzęcia, ale nigdy nie można tej miłości przedkładać nad miłość do człowieka, bo to jest po prostu chore.

Znałam parę w której partnerka była uczulona na sierść kota. Wytrzymywała to kilka lat, ale też w końcu pękła, to jest na dłuższą metę nie do zniesienia. Z bólem zdecydowali się oddać kota w dobre ręce. Ostatecznie i tak się rozstali, ale to już pewnie inne czynniki przeważyły.

Zauważ jedno. Co w pierwszej kolejności robią miłośnicy zwierząt? Oczywiście jeżeli nie są właścicielami hodowli. Pełna sterylizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Dobrze, że bywacie razem na kafeterii, bo tu się nie da uprawiać seksu tylko trzeba gadać o swoich poglądach 😁 Ciekawe rzeczy wypływają. Wczoraj aborcja, dzisiaj zwierzęta, ciekawe czym jutro cię zaskoczy 😉

Też mnie wczoraj zaskoczył dobrocią swojego serca (potem jeszcze o tym gadaliśmy). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×