Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość źle ze mną

Czy mam szansę? Zrobiłam coś głupiego na samym początku.

Polecane posty

Gość źle ze mną

Poznałam bardzo przystojnego mężczyznę 33 lata który ma mnóstwo znajomych jest zajęty, dużo pracuje, nie ma własnego mieszkania. Nie wiem jak to się stało żę na drugim spotkaniu doszło do seksu oralnego. Po tym spotkaniu on długo sie nie odzywał juz myślałam że mnie nie chce, az tu nagle zaczął pisać, tęsknić, proponowac spotkania. Długo musiał mnie namawiać zanim sie znowu spotkaliśmy - ponad miesiąc. W międzyczasie dowiedział się że kogos miałam ale to skończone. Teraz zaczęlismy sie spotykać na nowo, kochac sie juz normalnie, ale mam problem. Czy on może mnie potraktować poważnie mimo że szybko mu sie oddałam i że w międzyczasie przez te 2 miesiące co sie nie widzieliśmy mialam kogoś. Czy nie weźmie mnie za dziwkę, puszczalską? Rzadko sie spotykamy ale jak jestesmy razem jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolia perel
uu moze przestac sie z nim kochac i zobacz jak zareaguje?? pierwszy drugi raz pewnie nie zareaguje, ale za 10 ? powiedz mu ze cchesz go poznac nie ciałem a dusza. jak jego to nie rudzy , to chyba nie warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
Tylko że my spotykamy sie bardzo rzadko raz na tydzień lub półtora on tez rzzdko sie odzywa, czuję że nie mam szans a bardzo bym chciała. Co mnie podkusiło mówić mu że kogos znalazłam. Myslałam że sie juz nie spotkamy i nie chciałam żeby myslał że tak za nim cierpie czy tęsknię. teraz wiem że głupio zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli już traktuje Cie jak "puszczalską"... skoro nie zależy mu na bliższym poznaniu Ciebie, skoro nie ma dla Ciebie czasu a jak się widzicie to jest seks... no wybacz... nie oczekuj że Cię pokocha, jak już to wykorzysta i kiedyś zostawi. Nie ma na nic czasu? nie ma też pewnie czasu na stały związek dlatego jest z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłaś mu laskę na 1 randce, tak po prostu? Hmm, nie dziwne, że zadzwonił :D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech roznie bywa, jeden po takiej akcji bedzie mial Cie za latwa panienke i nie bedzie chcial sie angazowac emocjonalnie, drugi potraktuje to jako stracenie hamulcow przez 2 osoby i nie bedzie Cie oceniac po jego zachowaniu teraz i to jak Cie traktuje poiwnnas wiedziec czy jestes dla niego tylko zabawka seks czy czyms wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mam byc szczery, to akurat normalny sex na 1 randce jest ok.. ale robienie laski to juz troche przeginka... a na dodatek ten drobny incydent w miedzyczasie z jakims innym fagasem :D Ja bym Cie olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne normalny seks ok a oral juz be?:-O a dla mnie normalny seks to wlasnie petting, oral i stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
Na 2 randce był sex oralny. Nie chciałam iść na całość, wykręciłam się i powiedziłam że mam okres :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co innego seks, a co innego paść na kolana i zrobić laskę.. może jeszcze w kiblu na imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj, to on chciał seksu, a Ty nie chciałaś, więc żeby nie uciekł, zrobiłaś mu laskę, on oczywiście Tobie nie, bo miałaś rzekomy okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
W międzyczasie to trwało prawie 2 miesiące jak się nie widzieliśmy więc miałam prawo mysleć żę się już nie spotkamy. Pisał owszem ale do spotkania nie dochodziło. Powiedziałam mu o tym i to był bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - po prostu dla mnie oral jest nieco intymnijszy niz klasyczny stosunek... zreszta wszystko zalezy od sytuacji - jesli znam sie z babka juz troche a idziemy na 1 randke znajac sie juz to spoko... ale jelsi poznaje kobiete i ona po 2 godzinach znajomosci ssie mi pałe to.... tez moze jej nie dyskwalifikuje, ale przygladam sie uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralainka babulinka
Traktuje Cię wyłącznie jak kogoś do seksu:(,nie ma ochoty Cię poznać bliżej,dlatego tak żadko dzwoni.Czarno to wiedze i raczej nie ma szans na stały związek.Mężczyźni lubią szybkie dziewczyny ale tylko do łóżka,nie chcą się z takimi dziewczynami wiązać na stałe bo nie chcą mieć dziewczyny co nieznajomemu po pierwszym spotkaniu do łóżka wskaują.Te pisanie że tęskni to ściema,bo pewnienie chciał być tak bezpośredni i napisać po dwóch miesiącach:hej mała może seks?Nie napisał ale pisząc że tęskni właśnie tak pomyślał. Zrobiłaś wiele błędów na początku tej znajomości.Po piewrsze wykładając mu się na tacy(mężczyźni wbrew pozorą lubią trochę się postarać,popolować),a po drugi powiedziałaś mu o tym że ktoś był przez ten kródki czas a on sobie pomyślał że wskoczyłąś mu tak samo do łóżka jak jemu,więc ewidentnie nie umiesz nóżek trzymać razem.Teraz będzie Cię traktował już tylko jak darmowy seks w chwilach gdy nie ma nic innego pod ręką. Wycofaj się szybko bo będziesz cierpieć,on się uczuciowo nie zaangażuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym Cię wziął trochę za dziwkę i puszczalską. Na pewno nie za kobietę, której można ufać na tyle, by się z nią spotkać.. ale tak na lodzika czy ewentualnie seks bym się chciał z Tobą spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
On tez mi robił dobrze. Nie ważne sa szczegóły, ważne że było to szybko, potem w przerwie drugi facet i znowu po przerwie na 2 spotkaniu juz normalny sex. Wiem, sprawa przegrana, na własne zyczenie to spieprzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie ważne sa szczegóły" ważne ważne - zrobiłas to z połykiem? :P Ps nie liże nowopoznanej baby - nie chodzi juz o obrzydliwosc, ale jednak nie pakuje ust w nieznane cipsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja nie wiem po co autorkA pyta sama najlepiej powinna wiedziec jak ja ten gosc traktuje nie masz chyba 15 lat i masz jakies doswiadczenie chyba widac czy facet chce tylko poruchac czy interesuje go twoja osoba, chce Cie poznac, rozmawiac z Toba itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
Już nie będę sie wdawać w szczegóły, zrobiłam głupio i źle. Juz nie chodzi o ten pierwszy sex tylko o tego drugiego faceta! Co za idiotka ze mnie. Ale naprawdę myslałam żę tego juz nigdy nie spotkam osobiście. Oczywiście wmówiłam mu że tylko z nim tak szybko się to stało bo jest taki otwarty, na luzie i z nim się po prostu nie da inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
Co mialam sobie mysleć jak po sexie oralnym gdzie facet aż sie skręca z rozkoszy potem sie tyle czasu nie odzywał? Myslałam że mnie olał i nie próżnowałam, kilka kropelek łez poleciało ale dalej żyłam swoim zyciem i poznałam kogoś. Potem on długo mnie namawiał na spotkanie, pisał ale w sumie żadnych konkretów, myśłałam że sie tak bawi mną. W końcu spotkalismy się i od tego czasu rzadko ale sie spotkalismy kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sorki jak twoje randki wygladaja ze tak szybko dochodzi do takich rzeczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mna
Nie. Drugi poczekał :P I drugi mnie chce cały czas a ja wolę tamtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
Twierdzi że chce mnie poznawać ale to tylko słowa. Wiem że przegrana sprawa, chciałam tylko potwierdzenia jak to wygląda z boku. No i wygląda - fatalnie! W dodatku wychodzę na puszczalską zdzirę! Nie z każdym tak można ale w tym wypadku można było nie czułam że go prawie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle ze mną
dzieki za - dobicie mnie! Drugiego nie chcę. Nie potrafi nawet dobrze językiem zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htyyyyyyd
to jest tylko i wylacnie seks, dlatego tak rzadko sie z Toba kontaktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
Juz nie gadajcie że nie ma stałych związków które zaczęły sie właśnie od sexu. Czasami są i nie każdy facet ma takie poglądy, że jak jemu dała to daje każdemu, czasami jest taka chemia jest cudowny sex i potem przychodzi uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×