Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

ja kupiłam kapsułki, takie przezroczyste tabletki, biorę od pierwszego dnia @ bo tak sie powinno brać i będę je brać do 4 dni po skończonej @ nie dłużej, zobaczymy czy pomoże Pumka27 no ja mam pustynie wręcz, a sluz jest potrzebny do przetrwania plemników więc muszę im pomóc :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka takie skrzepy czasem sie pojawiaja,ale gdybys miala poronienie to przede wszystkim by cie bolal strasznie brzuch,a o samiostnych poronieniach pewnie slyszalas-to jest normalne-gdyby ci sie @ spozniala to by juz bylo co innego,ale ty dostalas co do dnia. A co do sluzu to czasem on jest ciąglisty ze nie wychodzi na zewnatrz,bys musiala palec sobie wlozyc i dopiero sprawdzic-tez sorki za wyrazenie;P A co te tych boli przed jedna @ a druga nie to mozesz miec jakas cyste i wtedy cie boli a nastepnie zas nie bo na drugim jajniku cysty np brak-nie wiem,musialabys isc do porzadnego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka ty tez masz racje - głupiejesz :P:P:P:P:P:P:P:P tylko się nie obraź :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez podejrzewam cyste dlatego pojde do lekarza dla spokoju swojego po co sie martwic a lekarza mam bardzo dobrego jezdze do Wrocławia do Pani Profesor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) Fiolka84................4..................21.03...... .......wielkopoka 2)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 3)muszka87...............2.................?............ .....toruń 4)Pumka27..............2...............10.04............ ...... ..Lubin 5)bruska.................2................13.04............. .p odkarpackie WKLEJAM TU TABELKE BO ZAJRZALAM NA INNY TOPIK TAKI NIE TRZYMAJACY SIE "KUPY" I DALAM TAM LINK Z NASZEGO TOPIKU-MOZE SIE KTOS JESZCZE DOLACZY-IM WIECEJ DOSWIADCZEN TYM WIECEJ WIEDZY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też macie taki odruch łapania sie za brzuch? szczególnie oglądając takie filmiki? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt,jak tak sobie wkręcasz, to i mdłości i ból podbrzusza i smak sie zmienia i zachcianki jakieś :-) wariatki normalnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka84
Myśle ze z tym sluzem tak jest ze im czesciej sie kochacie tym jest go mniej Przynajmniej ja tak u siebie zauważyłam. Hm ciekawy ten wiuesiołek Nie słuszałam jeszcze o nim... on pomaga na zwiekszenie sluzu tak? trzeba i jego wyprobowac Ale pewnie najpewniejsza sprawa to pojscie do Gina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka84
Ja tez tak mam dziewczyny Nie martwie sie Schiza na maksa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Moge sie dolaczyc? :) Tez zaczelam staranka w tym cyklu... Przypuszczam, ze 6.03 mialam owulacje a kochalam sie (biorac dni blizej owulacji) 27.02, 28.02, 1.03, 2.03, i od 7.03 do 9.03 hehe toszke tego bylo;) Moje cykle wynosza od 29 do 31 dni...Mam nadzieje, ze uda sie tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka84
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) Fiolka84................4..................21.03...... .......wielkopoka 2)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 3)muszka87...............2.................?............ .....toruń 4)Pumka27..............2...............10.04............ ...... ..Lubin 5)bruska.................2................13.04......... .... .p odkarpackie Zapraszamy do tabelki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Ja juz czasem zaczynam watpic w to wszystko...to zajscie w ciaze naprawde nie jest takie proste...eh. Pamietam jak 2 miesiace temu kochalam sie z chlopakiem w sumie mysle, ze najlepszy dzien chociaz kto wie...sluz byl idealny jak tak obliczalam dzien po mialam owulacje i lipa wyszla...;( Ale do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) Fiolka84................4..................21.03...... .......wielkopoka 2)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 3)muszka87...............2.................?............ .....toruń 4)Pumka27..............2...............10.04............ ...... ..Lubin 5)bruska.................2................13.04......... .... .p odkarpackie 6)Moootylek.............1.................18.03............zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide 19 marca do ginia własnie dzwonilam smiesznie bo 17 mam dentyste 19 ginia nie lubie tych dwoch wizyt ale coz trzeba to trzeba bede po lekarzach biegac niestety nie lubie :P ale cieszy mnie jedno ze wiosna idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to, ze idze wiosna to najlepsze co moze teraz byc:) Przynjamniej to mnie jakos pcha do dzialania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki udalo sie :) jestem taka szczescliwa , musze sie z kims tym podzielic , 2 porzadne kreski na tescie:)zycze wam tego samego :) jesu jak mam mezowi ta nowine powiedziec :)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka a ty nie lataj po innych topikach :P tylko pisz nam tu jak ci mija dzionek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki udalo sie :) jestem taka szczescliwa , musze sie z kims tym podzielic , 2 porzadne kreski na tescie:)zycze wam tego samego :) jesu jak mam mezowi ta nowine powiedziec :)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodytko no to GRATULACJE WIELKIE !!!! i szybciutko mow mezowi bedziecie sie razem radowac :) a długo sie staracie ??? a nie mowilam ta wiosna to sprawia na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×