Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

aha i ak moglam zapomniec przywitac nowe staraczki:) Dziewczyny zglupiejecie tak jak i my:) Ale jest przez to zajebis....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Fretka U mnie dzień rozpoczał sie negatywnie;( a to wszystko przez to ze wczoraj ogladałam M jak Mdlości i zobaczyłam Kinge jak urodziła dzidziusia;((( no i az mi Łzy poleciały;((( no i humor z wieczora przeniosł sie na dzien dzisiajszy;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Jolitko ty ,raczej my ,tez bedziemy mieli nasze malenswta tyle ze najpiekniejsze:) A tez wczoraj ogladalam i tez mnie to jeszcze bardziej natchnelo na to zeby byc w kolejnej ciazy-a to jeszcze dziewczynka!!!!!!! Tak mi sie marzy taka mala krolewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1)Moootylek.............1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Fiolka84................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)muszka87...............2.................?............ .....toruń 5)Pumka27..............2...............10.04............ ...... ..Lubin 6)bruska.................2................13.04......... .... .p odkarpackie 7)sonia27................1................24.03......... ......wielkopolskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitko dlatego ja tam dalam zebys zobaczyla ze masz jeszcze szanse na to ze jestes w ciazy teraz juz:) @ masz dostac 21 marca-to jeszcze 10 dni:) Potem bedziesz miala zly humor jak ja dostaniesz. A gdzie reszta staraczek?????????????? WSTAWAC KOBIETY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃDOBEREK :-))) ja też wczoraj oglądałam M jak miłośc , i też mnie rozkleiła mała kruszynka choć ja osobiscie chciałabym najpierw chlopczyka ,nie wiem sama dlaczego :-p Witam nowe staraczki,zobaczycie jak wam z nami szybko czas zleci :-) a dla wszystkich którzy z rana mają nie najlepszy chumorek mam maly prezent-http://www.czekoterapia.pl/generator/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSZKA CO TY NAM TU ZA TERAPIE POSYLASZ:p heh bardzo fajne;) A jak starnia??? Macie dzis jakiś produkt???I liczycie na niego:P????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dopisac ze ide z synkiem do przedszkola i sasiadki na kawe;) Mam nadzije ze jak przyjde to bedzie tu rozmowa pełną parą-tak jak to wczoraj było:) Humor mialam do samego wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starania pełną parą :-) mężus sie dziwi że ja taka niezmordowana :-) hi hi żołnierzyki sa a jakże :-p dziewczyny bierzecie jakieś witaminki? ja biore falvit i folik i nie wiem czy to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry lejdis , ja juz synka oprowadzilam do przedszkolka i teraz pije kawke( ciekawe kiedy nie bede mogla na nia patrzec)bo tak bylo przy pierwszej ciazy .Przez te wczorajsze emocje bardzo zle spalam w nocy , co chwilke sie budzilam i myslalam o ciazy , czy nie snie:) od wczoraj takie dziwne uczucie mam w jajnikach , szczegolnie w lewym , czuje takie babelki w jajniku , cos tam sie dzieje :). fretka ja juz wpisywalam w poprzednich postach swoje dane do tej tabelki . Napiszcie co u was kiedy robicie nastepny test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze.nic sie nie dzieje :-( nuuudno mi troszke ale cóż powyszukuje jakies ciekawostki w necie i wam wysle :-) a ty jak sie czujesz? jakies doledliwosci oprócz "bąblowania"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slaba jestem , leze w lozku teraz , pada deszcz.... nic sie nie chce :) kiedy tescik bedziesz robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prędko ,31 ide do ginekologa i sie zobaczy co on powie .Nie chce robic już testu bo strasznie mi smutno jak widze te okropna jedną kreche :-( no chyba że coś niepokojącego zaopserwuje to wtedy sie zastanowie . A ty kiedy wybierasz sie do lekarza? masz mdłości czy tylko oslabienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny...:) Widze, ze wszytskie prawie M jak... ogladaly ja nie na moje szczescie hehe U mnie dzien sie zaczal masakrycznie o 6 musialam wstac;( A le teraz troche czasu jest na odpoczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze poczekam troszeczke zanim pojde , ale mdlosci jeszzce nie mam , ale bardzo wymiotowalam za pierwszym razem , jesu jak sobie przypomne to mam dosc , heftalam 3 tygodnie caly czas , schudlam chyba 4 kilo , to bylo okropne , nie moglam na kawe patrzec i wsklepach kolo lodowek przychodzic bo mie naciagalo odrazu , katastrofa .To twoj pierwszy cykl starac tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrodyta1 a powiedz mi jakbys sobie tak przypomniala, jak sie czulas w tym czasie od owulacji do @ no nie wiem jak mialas np zawsze bolesne piersi czy cos podobnego to tym razem rowniez tak bylo? Mam nadzieje, ze mnie zrozumialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po odstawieniu piguł mam taki bałagan w organizmie że nie mam okresu tz pani doktor mówiła mi że mam normalny cykl, jajeczkowanie itd ale za mało hormonu żeby doszło do krwawienia. w związku z tym sama niewiem ile cykli mialam, tak na oko to 3-4 jak narazie mój organizm ma sam powoli wracac do równowagi a jesli to mu sie nie uda bede przyjmowac najprawdopodobniej luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , zaczely mnie bolec piersi normalnie jak na okres , aleeee pewnego dnia kilka dni po kochaniu sie z mezem , wieczorem starsznie mnie rozbol brzuch -dokladne dol brzucha , nie moglam dojsc do lozka bo to wieczor byl , nie wiem co to bylo taki skurcz czy cos , i tak wtedy sobie pomyslam ze chyba cos sie dzieje ... to bylo jakies 2 tygodnie temu, a tak to od tygodnia strasznie slaba chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaa....powiem, ze jak jestem zajeta to nie mysle o ciazy, ale jak nie mam zajec to nie wyrabiam!!!! heh ciagle o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka daj sobie czas , twoj organizm musi sie pozbiera , moja kolezanka ,miala tak samo po pigulach , zaszla w ciaze po 4 miesiacach od zaprzestania , i to odrazu z blizniakami :) organizm musi sie opamietac a to trwa , slyszalam ze tabletki ponoc moga jeszcze dzialac jak sie juz ich nie zazywa .Spokojnie i na ciebie przyjdzie kolej , jeszcze nam tu bedzie wypisywac ze wymiotujesz dalej niz widzisz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystki tu bedziecie wypisywaly jakie macie dolegliwosci :) bedziemy musialy topik zmienic na : dolegliwosci ciazowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa tylko że piguły to ja odstawiłam w listopadzie 2007!!!! a od tej pory nie miałam normalnego okresu tylko wywoływane pigułami że niby miało sie unormowac i tak od lekarza do lekarza :-( ale ostatnio miałam cos na kształt okresu tz lekarka mówiła że w ten sposób mój organizm sie ''budzi'' ale ja juz mam dosyc tego czekania na normalny okres zwyczajnie nie moge kontrolowac co sie aktualnie dzieje, A lekarka mi ostatnio powiedziała że moze dojsc do zapłodnienia zanim dostane ten normalny okres czyli teoretycznie w każdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha , lekarz napewno wie co mowi .Takze nic tylko prubowac, a wiesz kiedy masz owulacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieżko to stwierdzić w 100% ale da sie zauważyc bół w jajnika (mam jeden powiekszony wiec to całkiem mocny ból) ale to tylko teoria żadna pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×