Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

oo dzien dobry:) Czyzbym byla dzis pierwsza:) Zobaczymy jak to wysle;) U mnie dalej bez zmian:)Procz tego ze mi sie w glowie dzis kreci jak nie wiem,ale to moze ze wczesnie wstalam o 5.20 :O bo moj maly synek na dobranocce juz spal:) Byl wykonczony i nawet jej nie dotrwal;) Piszcie jak u was staranka i Pumcia gdzie ty mi sie podziewasz???Jak tam twoj sluz .bol brzucha jest ci cos???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na inn topiku????co tu taka cisza???gdzie sie podziewacie:(??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam male zmianw tabelce,bo u mnie data 23 jest nieaktualna ze wzgledu na pozne jajeczkowania.Mam nadzieje ze wam to nie przeszkadza:) STARAJĄCE SIE: Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 2) sonia27.........................1................24.03...... .... .wielkopolskie 3) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 4)fretka83.......26...........1...............27.03 .. .. ..... ......Śląskie 5) Aagness.......24...........1................29.03......mazow ieckie< br /> 6)muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń 7)butterfly*....................3...............ok.31.03 . ...........IE 8)pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 9)Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 10)bruska.......28................2...............13.04. .... .......podkarpackie 11)Jolitka84.......................5................17.04 ... ... .......wielkopoka 12)Hania_i_Gogo..24.............2................20.04?. . .. ..........opolskie 13)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lebelskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........8?................Listopad......Bi el sko-Biala 2)Jenefer25..................6?.................listopad ............dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was i nie ma:( Wiec uciekam sprzatac-dzis czas na zmiane poscieli:)Uwielbiam swierza posciel:) Narazie papa dziewczynki-bede zagladac czy juz obudzilyscie sie :O Co za spiochy z was dzis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta! ja za chwilke wychodze wiec nie bedzie mnie caly dzien do 16.30. dlatego zycze Wam milego dnia, pozytywnych testow:D owocnych owulacji... Fretka- sliczna tableka:))) a ja odliczam dni do mojej owulki-10-11 dni jeszcze;) uciekam pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy strajkujecie dzisiaj????????? Mootylek,Bruska,Pumka,Muszka,Madziulek, Aagnes,Butterfly,POD ZMIENIONYM NICKIEM,Jolitko no i Natanielko!!!Co z wami???? A nasze brzuchatki to co???Mysla ze juz sa we dwoje i pisac nie moga???;) Co tu sie dzis dzieje?????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello oj jakie tu pustki ula la :( co to sie porobiło frecia to dzisiaj t jestes pierwsza hahaha taki ranny ptaszek :) no a synek kurde blac rano wstał ;) znowu mnie dzisiaj wywiało wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wczoraj wieczorem wziełam za prasowanie odkładałam to i odkładałam ;) ale wkońcu jak nie miałam juz co na siebie włożyc to sie zmotywowałam i mam już szafe pełną:P:P:P:P co do starań hmmmmm no ja ciągle sie staram zobaczymy ponoć przede mną owulacja więc do dzieła rodacy mojego M do dzieła!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim!U mnie nic nowego bolą mnie piersi a brzuch przestał i krzyż też się uspokoił(chyba cisza prazed@)a zła jestem jak osa!Wszystko mnie irytuje i wnerwia!!!!Chcę być już w ciąży i koniec!A najgorsze jest to że nie czuję że jestem....powinien mnie brzuch pobolewać a tu nic więc raczej muszę się @ spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek jeszcze nie wszystko przesadzone :):):) z tabelki widzę ze jutro masz termin @ a jak nie przyjdzie to zatestujesz a nóż widelec jednak sie udało :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję Bruska ale wątpię...w każdym bądż razie nie zrobie testa wcześniej niż w piątek.Czekam cierpliwie no bo wcześniej nie ma sensu już raz się wygłupiłam i aby się zdołowałam.Jak coś się wszczepiło to jest a jak nie to i tysiąc testów nic mi nie zmieni.A Ty Bruska jak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ale pospalam u lala :) dlatego mnie nie bylo wczesnie rano ale chyba wybaczycie codziennie wstaje o 5 :( u mnie narazie nic sie nie dzieje takiego zebym cos czula ale tez wiem ze jest za wczesnie na jakies objawy ;) mam przeczucie ze sie udalo albo moja psychika wariuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, zrobiłam dzis rano test i nadal nic nie wiem :( Najpierw myslałam, że wyszedł negatywny i zostawiłam go w łazience. Później jak szłam go wyrzucić, podeszłam do okna i w świetle dziennym widoczna była ledwo słabiutka kreseczka. Minęło co prawda już pół godz. więc nie wiem co mysleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda hmmm jutro powinnaś powtórzyć test albo najlepiej to zrobić badanie z krwi wtedy bedziesz miała 100% pewność hmmm byłoby super kolejna mamuska pysznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo czyzby kolejna mamusia? Jagoda witam cie i trzymam kciuki,zeby ci sie udało. A u mnie? hmmmm...cos mnie ostatnio muli,nie mam apetytu... ale nie chce sie nakrecac bo boje sie kolejnego rozczarowania. Ostatnio bylam w sklepie z ubrankami i akcesoriami dla maluszkow. Oczywiscie wzielam sobie katalog no i juz upatrzylam sobie wozek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zjadło mi cały wpis wrrrrrrrrrrr akurat nie skopiowałam sobie przed wysłaniem butterfly no jeszcze musisz poczekac tydzień :):):) chyba równiutki co nie ?? przynajmniej tak pokazuje tabelka :):):) szybko zleci zobaczysz ja też nieraz jak cos widze dla dziecka to sobie mysle oooo to napewno kupie :D:D:D tylko żeby było komu kupować ależ tu dzisiaj cisza :(:(:(:( az dziw bierze że nikt nie pisze, no ja mam sporo pracy wiec zaglądam z doskoku :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o retyyyy, jakie pustki dzisiaj... ja do wieczorka pracowałam, później byliśmy na frytkach, a jak w końcu wrócilam do domciu, to nie miałam na nic siły... czytanie ndrobiłam dzisiaj. fretka, to powinna mieć ksywkę \"ranna fretka\" - zawsze tak szybciutko wstajesz :) witam nową staraczkę Jagodę - zrób jak najszybciej betę! bruska, skoro u siebie już poprasowałaś, to zapraszam do mnie ;) ja nie wyrabiam , z tym prasowaniem... pumka, wiesz, że ja tez mam takie pozytywne przeczucia, hihihi mój M dzisiaj siedzi w domku, a właściwie zabrał córcię do sklepu bo się rozgląda za nowym laptopem... mam teraz czas dla siebie :D lecę wysuszyć włoski i po zakupki ( dawno nie byłam sama na zakupach :) ) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie raz deszcz raz śnieg raz słońce :o:o:o:o pogoda mnie dobija czekam z niecierpliwością na lato!!! pod zmienionym nikiem oooo frytki mniam pychotka tez bym zjadła, no to dzisiaj masz dzień "samotnej" mamy :):):) a z prasowaniem to masakra ble nie lubie tego a kiedys lubiałam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) ale zescie dzis pospaly:) U mnie byla sasiadka i nie pisalam ani nie czytalam,tak sobie o was myslalam i mowie-jak tam zajrze to bede miala 4 strony do czytania-a tu.....nie bede wiecej mowic;) Jagoda co do twojego testu to za 2 dni bym powtorzyla albo krew.Jak ja robilam moj test przy 1 dziecku to nie dosc ze wyszlo pol kreski bladej jak sciana to jeszcze chyba po pol dnia ja dojrzalam-myslalam ze to lipa a jednak cos tam bylo bo dzis moj niby pozytywny test ma 6 lat;) Pumka ciesze sie ze masz takie przeczucia-to jest tez wazne:) Bruska a ty jak chlopkowi sie nie chce to go przywiąż i juz go na sile bierz:D Madziulek a co do ciebie to wiesz co-ja mam tak samo ,mnie nic procz cyckow nie boli-chyba ze cos robie,tak jak dzis lozka robilam to mnie zabolalo ale pozniej zaraz przestaje bolec-pamietaj tez ze ciaza bolec nie musi!!!:) Ale sie napisalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska prasowania-nie cierpie!!!!!Ale nikt za nas tego nie zrobi...Mój meżuś przed ślubem sam sobie prasował a teraz rączki przyrosły do tego stopnia że nawet jak zje coś z lodówki to nie wstawi talerza do zlewu tylko myk pusty i brudny do lodówki z powrotem wrrr!!!A wracając do mego spędzającego mi sen z powiek tematu to tak:brzuch znowu boli jak na @ i krzyż też czuję jakby za chwilę miało mnie zalać...ale tempka 37.3,próbowałam dziś wybadać swoją szyjkę macicy i nawet dosięgnęłam ale to nic przyjemnego i jedyne co z tego wiem to że jest tam białawy śluz taki gęsty ale to chyba normalne?piersi mi się ciut zwiększyły i bolą jak dotknę.I już nie wiem co myśleć ja się wykończę przez to czekanie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam jeszcze 2 dni i jak @ sie nie pojawi, to zrobie kolejny test. Wtedy już HCG powinien wzrosnąć. Dziś jest mój 42dc i temperatura 36,87 i poza lekkim bólem piersi i ogromnym pragnieniem (wczoraj wypiłam chyba ze 3 l) żadnych objawów. Robiłam test ciążowy kupiony na Allegro, czytałam rózne opinie i zastanawiam się czy te testy sa wiarygodne. I czy może przez picie ostatnio takiej ilości płynów mocz nie był przypadkiem za bardzo rozcieńczony pomimo, że test robiłam rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Madziulek ręce na ciebie zacieram wiesz ;););) wytrzymasz wytrzymasz do terminu nie masz innego wyjścia :):):):) fretka ja też lubie świeżą pościel albo jak w lecie przyniose z balkonu jest taka fajna pachnąca powietrzem...ech rozmarzyłam sie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda to cie wzieło pragnienie :D:D:D:D masz jakiegos wirtualnego kaca, a może to ciążowy kac :P:P:P:P tak jak piszą dziewczyny powtórz test a najlepiej badanie z krwi, co do kupowania testów na allegro to ja nie jestem za, juz polałabym kupić w aptece i do tego strumieniowy albo płytkowy, ten paskowy jest tragiczny, mi sie nie udało nigdy go zrobić dobrze :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska ręce na mnie zacierasz chacha!a ja zacieram kolanka żeby mi jajo nie uciekło razem z @ ;;) mam nadzieję że nie \"popłynę\" w tym m-cu....A temka przed @ zawsze spada?jak to jest?Bo tylko to podtrzymuje moją wiarę że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak temka zawsze spada dzien przewd okresem:) wiec mozesz miec nadzieje Tego Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.............miejscowość 1) Moootylek......................1.................18.03...........zach-pomorskie 2) fretka83.......26...........1................23-27.03..............Śląskie 3) sonia27.......................1................24.03.......... .wielkopolskie 4) Madziulek0405..............3................25.03...............lubelskie 5) Aagness.......24............1................29.03........mazowieckie 6) muszka87....................2...................?................toruń 7) butterfly*....................3................ok.31.03 .............IE 8) pod zmienionym ni...27....1................ok 8.04.............Bydgoszcz 9) Pumka27......................2...............10.04................Lubin 10) )bruska.......28............2...............13.04............podkarpackie 11) Jolitka84....................5................17.04 ..... .......wielkopoka 12) natanielka ... 25 ..........8 ...............22.04?........ .... lebelskie 113) Hania_i_Gogo..24........2...............20.04?...............opolskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26.............8?................Listopad......Bi el sko-Biala 2) Jenefer25..................6?.................listopad..........dolnoslaskie nie miaąłm co robić wiec poprawiłam tabelkę według dat spodziewanej @ :):):):) :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek zaciskaj kolana zaciskaj a nie popłyniesz raczej odpłyniesz ze szczęścia :D:D:D:D temperatura spada przed @, więc nadzieja jest :):):) i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×