Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

A co tu tak dzisiaj SPOKOJNIE??? Normalnie jestem w szoku!!!:))) Gdzie się podziały nasze przodowniczki w pisaniu,czyli Pumka, Fretka ,Bruska i reszta??:));))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaja az wy sie zaczniecie udzielac na naszym topiku;) Ale wy jestescie leniuchy jak nie wiem:P Piszcie jak u was ,was sie tez fajnie czyta jak cos piszecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was sie lepiej czyta bo macie wiecej do pisania niż my:));)) No dobra to ja troche napisze póki nie ma mojej małej złośnicy bo poszła w gości. Ja juz nie wiem co ze mną-@ ani widu ani słychu,tempka wysoka bo ponad 37 a testy wychodzą negatywne:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci Olu ze ja nie wiem co mam napisac.Moze sobie uroilas naprawde ze mozesz byc w ciazy i cie ciagle blokuje. Moim zdaniem powinnas isc do lekarza,nich ci zrobi usg i jak nic nie bedzie to ci lekarz da tablety na wywolanie,po co sie masz kobitko meczyc psychicznie??? Ale nie zostawiaj nas jak dostaniesz @ tak jak niektore kobietki nas tu zostawily:O Ale moze testy sie myla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wizyte juz sie umówiłam ale dopiero na 8.04 był najbliższy termin,więc dalej muszę czekać -jak nie na @ to na termin wizyty.:(( Nie opuszczę was jak dostanę @-będę dalej was katować dopóki nie zejdę:)):));));))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczeta! moj kochany mial dzis wolne i z samego rana pofrunelam do niego! mielismy isc do kina na marley i ja, ale przesuneli seans z 11 na 10:P wiec sciagnelismy i obejrzelismy w domu. procz tego ostro pracowalismy na brzuszek!:D kupil mi moj ukochany testy owulacyjne i dzis wyszla bardzo jasna druga kreseczka, a na ulotce napisali ze ma byc co njamniej taka mocna jak ta druga kreseczka. a nie byla,mam nadzieje,ze zarozowi sie porzadnie w czwartek. mam dopiero 10 dc dzis, a boje sie ze w piatek bedzie za pozno... dziwne to jest wszystko,bo przy cyklu 31-33 dni mam owulacje 14 dnia mneij wiecej,tak bylo na moich starych wykresach! bo my dopiero w piatek znow sie spotkamy. na caly piekny weekend a wlasnie,widzialyscie prognoze? od jutro bedzie ladnie! a na weekend ponad 20 stopni, wreszcie poczuje wiosne prawdziwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a ten test bHCG to można robic prywatnie że tak powiem na własne życzenie??I czy to tak samo jak zwykłą morfologię sie robi trzeba być na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,ja nie bylam na czczo jak robilam test i robilam go w laboratorium w przychodni bez skierowania i placilam 17 zl:)wyniki byly nastepnego dnia. to byla nadluzsza doba dotychczas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, taniutko o was robią betę, bo u nas to conajmniej 30 zl kosztuje :( maorfologię i inne badania to ja mogę \"puścić\" do laboratorium u mnie w szpitalu ( na koszt oddziału na którym pracuję, ale bety boję się zrobić na \"koszt firmy\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowcie co chcecie ale wiem ze dostane @ :( chyba nie umiem z tym walczyc :( drugi cykl i nic :( obwiniam sie - corcia czeka maz czeka a ja nie moge zajsc w ciaze :( :( ale mam dola dzis od samego rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Fretka;) kochana jestes :) powiedz mi jeszcze to ktory dzien wybrałas na przytulanko??? bo rozumiem ze testy O wychodziły ci od jasniejszej kreski do ciemniejszej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pumka:) nie marwt sie :0 ja wierze ze bedziesz kolejna ktora zaciazy;) zobaczysz;) Fretko- czyli w 14 dniu miałas pewnie najciemniejsza kreske;) teraz juz mniejwiecej czaje;) tylko napisz mi jeszcze o tym przytulanku;) w ktorym dniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, dziewczyny poowiedzcie mi, bo jak do tej pory nikt mi nie odpowiedział na to pytanie. Jeżeli wychodzi test owu pozytywny, a później negatywny, to znaczy to na 100%, że owu juz była i niemozliwe jest żeby była później? Bo mi pozytywny wychodził własnie tak ok 27 i 28 dc, a później zrobiłam ostatni, który mi został i wyszła tylko jedna krecha, ale pare dni później pojawiła sie znowu płodny sluz ale testu już nie robiłam, bo mi się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jagoda ja nie robie testow owulacyjnych wiec ci nie pomoge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Ale ja z moimi chlopakami i kropeczka sie dzis wyspalam:) Az milo:) Pumka dostaniesz po pupie za glupie gadanie!!!A skad ty moesziec czy ze sperma twojego M jest wszystko ok???Nie mozesz tak mowic!!! Jolitko ja w najwieksza tempke testu nie robilam -bo byla tu moja mam;) a poza tym wiedzialam ze rosnie:) A wczesniej mialam przez dwa dni takie same kreski,ten sam kolor. Jagodko a z testem jest tak ze jak juz wyjdzie negatywny to owulacja juz musiala byc,ja to tak rozymie A kochalismy sie w pierszym dniu jak mi wyszedl T.O pozytywny czyli w czwartek a w sobote mialam najwyza tempke-czyli trafialismy,a przynajmniej staralismy sie o dziewczynke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się tak wydawało, ale w takim razie skąd drugi raz potem by sie wziął płodny śluz. No nic, pożyjemy i zobaczymy. Tak czy owak dzis jest albo 20 albo 11 dzień po owulacji. A temperatura dzis znowu poszła do góry 37,22. Więc mam coraz wiekszą nadzieję, że może wreszcie się udało:) Testu narazie nie robię, bo mam tylko te paskowe z allegro, a ostatnio poczytałam troche o nich i straciłam troche do nich zaufanie. A w aptece na razie nie chce kupować, bo tu gdzie jestem ceny testów są gigantyczne, jakby przeliczyć na złotówki to wychodzi ok 100zł za test. Pumka nie martw sie, podobno zdrowa w 100% para w najbardziej sprzyjającym okresie ma tylko 40% szans na zapłodnienie. Więc to wcale nie takie proste jakby się wydawało. Ale te 40% to aż 40% szans na zajście w ciąże jak się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w ten jeden dzien sie kochaliscie? w nastepnym dniu juz nie???? ja powstrzymuje M juz od wczoraj:) mam juz 11 dzien cyklu wiec od dzis zaczynam testowac owulke;) jak dobrze pojdzie to w sobote powinnam miec owulke;) bedziemy działac;) zobaczymy czy testy to potwierdza;l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczęsta olgaiwaniak ..hhmmm... mówisz, ze masz wysoka temperature a testy negatywne, to może świadczyc o 2 sytuacjach a mianowicie albo testy nie wykryły ciąży albo cykl ci sie wydłużył, tak kiedys miałam, a powodem przedłużenia jest właśnie psychika niestety chcemy byc w ciąży i podejrzewamy i tak sie dzieje :):):) Pumka głowa do góry i cycki do przodu ;);) pozwalam ci na jeden dzień marudzenia i tyle, jak sie nie uda to bedziemy próbować dalej, napewno nie zostaniesz sama :):):):) o nie fretka no to dzisiaj pospałaś jak nigdy :D:D:D, jakbys jeszcze nie wiedziała że jesteś w ciąży to to byłby dla mnie niepodważalny dowód że jesteś :D:D:D nom troche sie cisza zrobiła tutaj :o:o:o straszne rzeczy sie dzieją a ja wczoraj dziewczyny hmmmm chciałam zbadać moja szyjkę no i to zrobiłam, bo chciałam tez dosięgnąć jakiegoś śluzu i wiecie co nie wiem jak wygląda ciasna szyjka ale jak włożyłam i tak lekko pogrzebałam palcem to mnie tam w środku troche zabolało, dziwne czy któras tak miała???? jakas masakra :):):):) no i tempka nadal 36.8 no zobaczymy co z tego wyjdzie zobaczymy co do testów owulacyjnych nie pomoge bo nie robiłam nigdy i sie na nich nie znam :):):):, ale fretka stosowała więc wie co pisze :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka nie obwiniaj sie o to że inni chca dziecka a ty jeszcze nie jestes w ciąży, bo to sie stanie twoją obsesją i spowoduje że ebdziesz smutna i zdenerwowana a to nie pomoże ci zaciążyć a raczej utrudni, wszystko na spokojnie przyjdzie czas to bedzie dzidzia 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 piękna pogoda u mnie nareszcie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×