Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

witaj pod zmienionym nickiem :D myslalam ze jestem sama tu córcie mam u rodziców poszla na noc maz spi tymczasowo pewnie zaraz wstanie a mi sie nudzi i weszlam tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja latorośl właśnie zasypia ( od kilku dni zasypia sama i nawet nieźle jej idzie ;) ). a ja sobie byszuję po kafe, allegro..... a czeka na mnie sterta prania do poprasowania, bo Bruska nie chciała mi pomóc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez czeka prasowanie :( nie lubie jak cholera tego robic ale cóz prało sie wiec trzeba wyprasowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sluzu malo ale jest wilgotno i slisko czasem mnie zaboli brzuch ale nie wiem czy to nie podswiadomosc :P obserwuje cyce ale nic sie z nimi nie dzieje:( a ciebie bola cyce zawsze na @ bo mnie nie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np dzis bylo bzzzz i po mnie lekko chwilke bolal brzuch na dole hmm sama juz nie wiem moj mowil ze jest ciasniej i taka pochwa jest miekka hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ani cyce ani brodawki nigdy nie bola przed @ jezeli juz to boli mnie brzuch z dzien wczesniej przed @ ach trzeba czekac ale im blizej tym trudniej wytrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze wytrzymamy :D własnie nie wiem czy przed @ tez jest takie uczucie rozpulchniania nie wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja właśnie robiłam kolejny test bo jestem taka nieccierpliwa że nie wiem- i wyszły mi dwie kreski tylko że jedna była czerwona a druga biała i co teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiększenie, mrowienie i przeczulica w piersiach Kilka dni po zapłodnieniu tego nie mam :( a to mam - Występujące z przerwami bezbolesne skurcze Wczesna ciąża o ile to to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie wiem jak wstawic to zdjęcie.Niby juz powinnam miec @ ale czemak do końca miesiąca.Ale teraz tak mi sie cały czas robi mokro i myślałam że to @ a to cały czas mi biały śluz leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×