Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Rozpulchnienie macicy i szyjki 2-8 tygodni po zapłodnieniu moge sie do tego dopisac haaa a tak powaznie to nie wiem czy jestem w ciazy :P ja nie mam testu w domu bo bym juz go pewnie zrobila nie jestem cierpliwa ciagle mnie dołuje to ze nie mam w sumie objawow :( szyjke mam zamknieta twarda ( chyba bo badam sie dopiero drugi cykl ) i wysoko jest ale to tylko podejrzenia bo nie umiem jeszcze dobrze sie obserwowac to trudne jest dlatego przejde do testow owu i na mierzenie tempki o ile sie nie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola kreska jest biala? dziwne troszke moze jest jednak lekko rozowa co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola moze kup inny test nie widze fotki ale moze kup test innej firmy moze to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacze jeszcze jutro rano-zrobie jeszcze jeden bo kupiłam dwa tej samej firmy. A jak wyjdzie to samo albo tylko jedna to daje sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze kreska jest ale biala hmmm nigdy z takim czyms sie nie spotkalam powaga zrob jeszcze raz test ale innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj kobietki ja tak ukratkiem tu weszlam i jakie nowosci czytam:) Olu jestem zszokowana twoim testem!!! Juz ich robilam pare w zyciu ale czegos takiego nie widzialam!!!! Ale mysle ze musisz zrobic drugi test i beda 2 ale rozowe kreski;) Pumcia ty tak nie patrz na te cyce bo dzis sie dowiedzialam od kumpeli co ma duze cyce ze ja nie bolaly wogole!!!Nie wie co to bol cycow:) Pod zmienionym nikiem ty tez bedziesz w ciazy zobaczysz:) Ja jako ciezarowka chce wam to wrozyc:) Sle do was fludki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przy pierszej ciazy tez mialam duze cyce i mnie nie bolaly hmm a co ma byc to bedzie u mnie to nie wiadomo czy to ciaza bedziel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie bo jak bola cyce po owu to sprawa jasna ciaza czyli pod zmienionym nickiem ma 2 kreski juz niedługo a u mnie to takie porypane jest ale czesto mnie boli brzuch na dole i po dzisiejszym bzzzzz mnie bolal hmmmm frecia co ty na to ???? albo ide do psychiatry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam na rodzinnej imprezce, na wszelki wypadek nic nie piłam...co niektórzy pytali sie czemu, ale nic narazie nie mowie,zeby nie zapeszyc:P moze sie uda, anjgorsze to czekanie:) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama na pewno sie ucieszy :-) Tylko czy da radę pomóc? Widzę ciekawy test Kurcze zgłupieć można Olga a inne objawy masz? I kup innej firmy test koniecznie!!! Może żle byl przechowywany ? Jak ze zmiana czasu? U nas ok Córcia ostatnio wcześnie chodziła spać i wstawała wcześnie więc dziś o 7.30 wstała - da się przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Robiłam dziś rano następny test no i n iestety jedna kreseczka wyszła.:((No trudno teraz będę cierpliwie czekała na @-jak przyjedzie to będzie trzeba się postarać w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga tak jak mówisz nie teraz to następnym razem się uda :-) My pospacerowalismy dzisiaj Pierwsze jazdy na rowerku mielismy Jutro do roboty ale do Świat niedaleko Hurrrrrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczeta:) Ola Twoj test to naprawde jakis ewenement, ja mialam taki bez bialej kreski... kurde tam byla niestety tylko jedna rozowa,ale to juz mam za soba. juz jutro 10-ty dc, caly weekend bylo bzyku i jutro tez bedzie a potem doopiero w piatek, a mierze tamperaturke i dzis z rana podniosla mi sie o 2 kreski, ale to za wczesnie na plodnosc zreszta io tak nie mam sluzu plodnego. ale potrenowac mozna:D sprawdzalam tez syzjke jest chyba miekka, czy Wy kolo 10 dc tez macie miekka? bo ja to w sumie pierwszy raz robilam i nie odrozniam na razie twardej od miekkiej:P szkoda ze dzis tak padalo ale wczoraj to ta pogoda byla w deche, a od polowy tygodnia ma byc prawdziwa wiosenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×