Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Gość agunia_87
hej dziewczyny. mirelka przykro mi bardzo że się nie udało. ale nie przejmuj się, na pewno się uda. słuchajcie dziewczynki mam problem. nie mam okresu i od gina dostałam luteinę. miałam ją brać 5 dni, i dziś mija 5 dzień a ja jeszcze nie dostałam @. nie wiem co się dzieje. strasznie się boję. już nie wiem co mam myśleć. miałyście kiedyś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirellka kochana, nie martw sie. Ja co prawda jeszcze czekam na okres ( mam dostac 29 lub 30 ) ale i tak wiem ze sie pojawi. Wszystko boli mnie identycznie jak na miesiaczke, tylko wciaz te temperature 37,1 mam, oslabiona jestem i najchetniej bym spala, ale sadze ze to wszystko z nerwow i przepracowania ze tak powiem. Nie ma sie co martwic i stresowac, tylko poluzowac, dac sobie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! masakra ale sie dzisiaj fatalnie czuje,chyba jakieś paskudne choróbsko mnie dopadło boli mnie gardło,nos,uszy itd. :( zonadamiana trzymam kciuki zeby @ sie jednak nie pojawiła :)no a jak tam wam sobota minęła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko:) a Ty robiłaś test lub byłaś na becie? nie czym nas w niepewności... trzymam kciuki za Ciebie mocno🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś żadnych planów nie mieliśmy,byliśmy na zakupach a potem na spacerku a teraz ja przy kompie a M. ogląda film,ale zaraz tez idę na film... a jak Wam mija sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnie robiłam bo nie chce sie rozczarować ale jak jutro nie dostane @ to w poniedziałek robie bete. mam nadzieje ze wykaże, ze ktos tam mieszka u mnie w brzuszku.ale wole sie nie nastawiac zeby nie było rozczarowania ale w sumie i tak bedzie jak sie okaże ze jednak nic z tego.no a co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie staranka były na całego,ale pewnie znów nic z tego nie będzie:( @ mam dostać 4lipca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u mnie też były bo nigdy nic nie wiadomo :):):)i cos mnie martwi ale tak głupio pytać hmmm..... a co mi tam.po przytulanku jak poszlam do wc to zauważyłam krew ale tylko przez chwilke teraz już nie ma śladu.no w sumie to nie była krew tylko sluz zabarwiony :( troszke mnie to zmartwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takiego czegoś jeszcze nie miałam,wiec nie pomogę a na kiedy masz termin @? czy już po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już 12 dni po terminie więc mam cichą nadzieje.martwie sie bo mam w tym momencie tempke 38.5 stopni i nie wiem co moge wziąć na zbicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tego to ja tez nie wiem co możesz zabrac na zbicie tempki.... ale na pewno jest u Was apteka całodobowa a jak nie,to jutro szybciutko do apteki po jakieś lekarstwa,tylko powiedz ze możesz być w ciąży... ale coś mi sie wydaje ze to ciąża,bo tyle po terminie i jeszcze @ nie ma-to chyba dobry znak,chyba ze ze stresu sie spóźnia,ale 12dni a jak nie to uciekaj na bete i do gina.... a masz jakieś objawy? przeczytaj w necie jakie możesz brać tabletki na zbicie gorączki,jeżeli jesteś w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w domku panadol i jego chyba właśnie można brac. wiesz madziaraxx chodzi o to ze ja sie nie stresuje na luzie do tego podchodze.w pon ide na bete tylko ze u mnie trzeba czekac na wynik 2 dni chyba mnie wtedy szlak trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonadamiana a sprawdź jeszcze tempke rano:) ja na Twoim miejscu już bym robiła teścik, lub bete-100% pewności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, ja trzymam za Ciebie kciuki by to ciaza byla:) i pewnie jest. Wierze ze pojutrze obwiescisz nam radosna nowine ze wykielkowalas;) hehe ja z ta temperatura mecze sie juz kilka ladnych dni, jakos funkcjonuje, nawet apapu na zbicie nie wezme. Nie chorowalam z 5 lat na nic totalnie wiec teraz taka nawet lekko podwyzszona temperatura dziala na mnie destrukcyjnie:) Ja to czuje cala soba ze jednak @ przyjdzie. Madziarko, trzymam kciuki bys przez najblizsze 9 miesiecy u Ciebie sie ta wredota nie pojawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdze, sprawdze. z reguly mam 37- 37,1 ...rano raczej nie wiecej. Tyle ze ta temperatura caly czas mnie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×