Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Myszko wieczorem zawsze jak ma sie gorączkę to tempka idzie do góry a nie masz u siebie w miejscowości apteki całodobowej? obudź męża jak śpi i jedzcie do apteki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, skoro masz co 21 dni to jak dla mnie jestes na pewno w ciazy...za wczesnie na test poszlas, dlatego nic nie wykazal. Kuruj sie kochana, a najlepiej z rana test zrob, mysle ze bedzie pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze tylko apap od przyjaciolki ktora w ciazy byla a teraz ma pieknego synusia. Madziarka mam z Nia i z malenkim zdjecie w galerii. Jestem juz na naszej wspolnej nk, same pieknosci tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko weź panadol jak masz,dzidzi nic sie nie stanie,to wczesna ciąża jak już,wiec nie jesteście jeszcze związani razem pępowiną.... a jedna tabletka nie powinna zaszkodzić.... a dziś rano pędem do apteki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko wyślij zoniedamiana zaproszenie na NK. jak przyjmie dziś to ja zobaczysz:) albo zobacz u mnie w znajomych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest! :) powiem wam ze tera mam 37.8 więc sama spada poczekam jeszcze jakieś 15 min i zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37, 8 to juz nie tak wiele....a fatalnie sie czujesz? jaki termometr masz? bo z doswiadczenia wiem ze te elektroniczne czesto sie psuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marze o dwójce-chłopiec i dziewczynka,ale może tez być jedno-tylko żeby było,najważniejsze żeby było zdrowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektroniczny ale testowalam go z rtęciowym i sie ie myli. czuje sie kiepsko ale daje rade. to co dziewczynki nie możecie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, to zdrowie najwazniejsze. Moja kolezanka dokladnie 14 lutego tego roku bedac w piatym miesiacu urodzila polkilogramowego synka... malenstwo przezylo, choc nikt Mu szans nie dawal. Tylko teraz to bieganie po lekarzach, operacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, czekam w takim razie. Nie spie, a jutro na 10 do pracy...jestem tak glodna ze zaraz jakies zapiekanki sobie upichce... Nie wiem co sie ze mna ostatnio dzieje, ale potrafie cala czekolade na raz zjesc, tak mi smakuje milka z orzechami...hmmm...niebo w gebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×