Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

zrobie to dla Ciebie🌻 właśnie wakacje,wtedy będziemy zrelaksowane,odpoczniemy,przestaniemy myśleć,będzie ciepło i wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś kochana:) każdy chciałby mieć taka koleżankę,przyjaciółkę jak Ty❤️... luz najważniejszy.... zresztą wszystkie jesteście dobrymi koleżankami i pomagacie nawzajem sobie i nam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci Madziarka.Powiem Ci tak, uslyszalam ostatnio od babki ginekolog ze jestem bezplodna. Na moje pytanie- dlaczego? odp ze ona jest po prostu nie tylko lekarzem ale i intuicyjnie potrafi przewidziec przyszlosc...pomysl sobie co ja poczulam wychodzac od niej z gabinetu. Dodam jeszcze ze po tych krwawieniach kontaktowych ktore mialam doszla do wniosku, ze co prawda w srodk nic nie widac, ale lepiej zebym zrobila markery nowotworowe! mega mnie podlamala, ale nie daje sie teraz i mysle pozytywnie:) co ma byc to bedzie i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko:) ja mam do Ciebie pytanie,Ty bierzesz te same tabletki co ja na tarczyce a powiedz bierzesz folik?,na pewno tak,wiec mi powiedz,jak ja mam te tabletki stosować? ja np. biorę najpierw tab.na tarczyce a po 3godz.tab.folik a Ty jak je stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sobie pomagamy i to jest najważniejsze❤️,dziękuje ze jesteście🌻 wspieramy sie jak możemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co u myszki wlasnie...dlugo Jej cos tu nie ma. Mam nadzieje, ze podleczyla sie i nie ma juz tej upiornej goraczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze,nie poddawaj sie🌻 trzymam za Ciebie kciuki❤️ a co do tej Twojej ginki-to najlepiej ja zmień, i powiedz jej,żeby Ci bzdur nie opowiadała...bo Ci nic nie pomaga,tylko gorszy sprawę i Wasze starania o dzidzie.... przytulam Cie mocno❤️ ślicznie wyszłaś na NK. z dzidzia,pasuje Ci bardzo dzidzia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ja równiez staram się o rodzeństwo dla mojego synka...pragnę córeczki, wiem, ze powinnam działać na 2-3 dni przed owulką, ale same wiecie, ze trudno ja namierzyć...w l-pcu wypróbuje testy owulacyjne, dł. cyklu to u mnie 32-33 dni czylu dni płodne powinny sie zacząć 15-go dc i wtedy zamierzam robic testy, jak wyjda 2 kreski to do dzieła...czy dobrze myślę?przygarnijcie mnie do siebie...gratuluję tym babeczkom, którym sie udało a tym które sie starają życzę powodzenia...sobie tez tego życzę...miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasiu. ja w tym miesiacu takze robilam testy owulacyjne, ale to glownie dlatego ze gin do ktorej poszlam nastraszyla mnie ze mam cykle bezowulacyjne...no i wyszly 2 grube kreski 13tego dnia cyklu, z tym ze ja mam regularne 28 dniowe cykle. Gdy tylko wyjda Ci dwie kreski nastepnego dnia przystepuj do dziela:) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny, nawet nie wiecie jak mnie ucieszyła Wasza szybka reakcja w moją stronę...prosiłam o pomoc na różnych topikach związanych z tematem, który mnie nurtuje, ale nie doczekałam sie odpowiedzi, dlatego baaaardzo Wam dziękuję za przyjęcie do swojego grona...czyli w l-pcu do dzieła, oby sie udało...kwasik już łukam od kwietnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormony robiłam i robię,mam lekka tarczyce i bardzo malutka,jak to lekarz stwierdził najlepsza jaka mogę mieć: w 2005-miałam TSH 4,02 a norma to: 0,27-4,2. w 2008 miałam TSH 1,07 a norma to: 0,3-4,0 w każdym laboratorium maja inne normy,teraz jak zajadę do domu,to idę zrobić sobie znów badanie na TSH. Mam niedoczynność tarczycy i biorę tabletki Euthyrox N50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak cieszymy sie bardzo,ze dołączyłaś do naszego forum:) tu wszystkie sobie pomagamy i nasze wypowiedzi nie zostają bez odezwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
witaj, kasiulak. witamy nową koleżankę w naszym gronie. im nas więcej tym lepiej:) wiecie ja też robiłam tak, że przed spodziewaną owulacją przytulłam się z moim miśkiem, ale teraz jestem zdania. że jak najczęściej, bez przesady oczywiście. czyli co drugi dzień, jest większe prawdopodobieństwo że trafi się akurat w ten dzień, w sam raz dla dziewczyn które tak jak ja mają nieregularne cykle. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
madziaraxxxx nie opuszczaj nas jeszcze.... proszę:) jeszcze chociaż kilka dni. a może już jesteś zafasolkowana? ja ze swojej strony trzymam bardzo mocno kciuki. idę jutro do gina, ale niestety mój lekarz ma urlop i idę do innego. ale może ten będzie lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki nie mam już gorączki ale nadal nie czuje sie najlepiej, nie brałam tego Panadolu :)madziaraxx ja biorę te tabletki razem z folikiem. wiecie co jadę chyba zrobić bete. tylko ze będę musiała czekać 2 dni na wynik :( madziaraxx nie opuszczaj nas :( tak fajnie sie z Tobą rozmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej myszko:) w końcu jesteś,cieszymy sie i dobrze ze gorączka sama spadła i nie brałaś tabletek a co do bety to jedz i zrób i kup przy okazji teścik i zrób jutro rano:) trzymam nadal kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@.... ......miejscowość Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ............opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?.................... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04........ .............lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05........ ...........Warszawa mirellaaaa.....30............6...............ok 25.07...... ............wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06.............mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05...............Bydgoszcz xena64...........25..........4.............ok 4.07...............mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. ...............Lublin myszka2028....21...........2..............ok.14-19.06 ..............Łódzkie anna.s.1.....31..........3...................16.06...... ......................uk agunia_87....22..............2..............ok. 6.06................pomorskie bruska.......28................4..............24.06. ............podkarpackie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 4.07.......................Italia zonadamiana 24.............1...............30.06...................Warsz awa małpka73.........35..........0.............04.07........ ............Dolny Śląsk ZACIĄŻONE: NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26..........23?................Listopad......... Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................19............... 21.11.............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........17.................6.12 . .................Śląskie 4arcia132.......25...........16................11.12.... ........mazowieckie 5)Pumka27...................15................14 grudzień. .............Lubin 6)Korin..........29...........10.................styczeń .........wielkopolska 7)butterfly*.....28...........12................ styczeń................śląskie 8)Jolitka84......25............5..................23luty ...........wielkopolska cześć, ech dziewczyny posypałam się.... i zaliczyłam weekendową deprechę. Mój M idzie się badać jak będzie ok to ja ide może coś nie tak. nawet nie chcę myśleć. powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirello a ile sie staracie ze masz takie czarne mysli, Kochana? wiem, ze to dol jak sie nie udaje, ale nigdy nie mozna tracic wiary. Pewnie wszystko jest ok, to bariera psychiczna, trudna do przeskoczenia. ja oczywiscie polecam badania hormonalne, bo zawsze nawet minimalne nieprawidlowosci moga w nich wyjsc i zawsze lepiej podleczyc, ale z najczesciej na dzidzie czeka sie od 3 miesiacy do 1,5 roku. tak czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×