Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

A ciekawe jak tam Tigirinka ,o ktorej idzie po wyniki z krwi:) Zycze jej wysokiego wyniku:) A my tu czekamy na wiesci:) Tylko zeby nam nie zrobila psikusa tak jak Jenefer wczoraj i napisze- bylam po wynik.... i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak lubia nas tu dziewczyny trzymac w niepewnosci ;) ale wazne ze nowinki maja pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz myslalam ze cie pogonilo do ubikacji:D Masz dzis duzo pracy??? Kurcze reszta babolkow chyba jeszcze spi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dzis jestes malo rozmowna pumcio:( Chyba masz duzo pracy,albo siedzisz na kibelku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia ja caly czas pracuje a w miedzy czasie pisze do was :) aaa w WC juz bylam dwa razy :( kuzwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia jestem juz ale faktycznie to brzuch mnie boli i latam do WC:P ach ten stres mnie wykonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale nie wątpie w to ze ty nie pracujesz;) Ja tez sprzatam czesto i wam tu dopisuje:) Kuźwa gdzie reszta kobitek-testuja sie cy cuś???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziewczyny pewnie zaraz do nas dolacza pewnie jeszcze spia sobie słodko mmmmmm ale maja fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki!:)Jak myślicie kiedy mogę zrobić testa do @ mam jeszcze 6 dni i chyba tyle trzeba czekać?Kupiłam już sobie Quick Vue wczoraj po całym dniu na wieczór bolał mnie brzuch jak na @ a ja mam zawsze regularnie i boli mnie w ten dzień co @ przychodzi.A poza tym tempka powyżej 37 i cycki bolą....A co tam u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie :) zobaczyłam własnie temat i stwierdziłam,ze sie Was coś zapytam... Chce zacząć starania po wakacjach, tzn wrzesień - listopad. Mam do tego czasu jeszcze pół roku. Czyli teraz palunuje od kwietnia zaczac brać kwas foliowy czy coś jeszcze powinnam zrobić by sie dobrze przygotować do ciązy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Madziulek u mnie jest IDENTYCZNIE!!!! Cycki mnie bolą temperatura powyzej 37 i czasem kłujący bol w dole brzucha:) Kiedy sie testujemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mewik:) Dobrze ci radze jak chcesz zacząc starania w wrzesniu to nie pisz tu z nami bo zaczniesz starania od nastepnego cyklu:D A tak serio to pewnie,barzo dobrze jest sie przygotowac do ciązy. Napewno ci to nie zaszkodzi a co dopiero twojemu przyszlemu dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madziulek :) oj ty to chyba z frecia bedziecie bawic dzieci na swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu niespotykana cisza.... Dziewczynki pobudka!!!!! Napiszcie jak sie czujecie,czy moze juz wymiotujecie,cycki was bola albo cos w brzuchu;) Bruska a ty jak dzis bedziesz obserwowac a nie pisac to cie wyciagne przez kompa:D I jak tam twoje objawy po wiesiolku???Ustały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka oby oby...:)chociaż jak sobie pomyślę o tym nocnym wstawaniu i jeszcze 3-letnia mała rozrabiara....nie wspomnę już o porodzie to aż mi się słabo robi...ale chciałabym baaardzo!Dzieci szybko rosną ;) Frecia ja czekam aż do @ z testowaniem czyli we wtorek i tak będzie najwieksza wtedy pewność a Ty na kiedy masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) U mnie jeszcze @ ni ma...ale brzuchol pobolewa...o cyckach nie wspomne...wiec wszystko tak jak zawsze....fretka83 zycze zdrowka dla synalka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mewik a Tobie proponuję jeśli masz nawet malutką nadżerkę to ją wylecz przed ciążą bo potem się przyczepiają różne infekcje w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Motylku:) Madziulek ja bede test robila MOZE w piatek za tydzien-albo w poniedzialek czyli 30. Sama nie wiem kiedy go robic-najlepiej to bym juz go kupila i zrobila:)Ale wiem ze nie ma to jeszcze sensu:O Ale korci mnie jak nie wiem co... Motylku a co do twoich objawow to wiesz ze poczatkowa ciaza daje oznaki napiecia przedmiesiaczkowego,takze kto wie;) Ale jak nie bedzie to bedziemy szukac owulki na drugi miesiac i bedziemy szarpac naszych M o to co sie nam nalezy;) Bruska wstawaj bo to sa twoje slowa i to ty powinnas napisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka ja już testa mam w torebce i niech se tam leży....nie ma co za wczasu robić bo nawet jak wyjdą 2 kreski to i tak nas może @-szon zalać to tylko natura... Więc nie nakręcamy się tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdziulek termin @ mialam na wczoraj, ale daje sobie czas do piatku. Wiedzialam, ze mi sie opozni, bo mialam pozniej owulke (przez chorobe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo chce dzidzie ale i boje sie tez obowiazkow no i zeby pracy nie stracic no i strasznie boje sie porodu ale co tam i tak chce dzidzie :) a co do obowiazkow to napewno sobie poradze wkoncu matka polka haaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na stanowisku frecia duzo zdrówka dla synka, wiem coś o zapaleniu ucha bo ja zawsze mam przy grypie jak choruje to już moja przypadłość niestety :(:(:( co do wiesiołka...hmm... to zrobiłam przerwe 2 dni nie brałam już..hmmm wystraszyłam sie tym sluzem płodnym, ale to jest generalnie niemożliwe abym miała płodne wiec od dziś biore znowu i zaczełam od dziś mierzyć temperature...hmmm troche późno ale zawsze jakis poczatek..obaczymy moje drogie :):):):) oj ja czekam na tigritinke, pedziłam do pracy żeby jak najszybciej dotrzec tu do was ;);) ech dziewczyny wy tu widze macie już typowe objawy ciążowe :D:D:D nie do podważenia, ale bedzie wysyp mamusiek :):):) Pumcia bo zasrasz w pracy cały kibel :P:P:P zjedz czekolade i pisz tu z nami zajmiemy ci czas że nie bedziesz miała czasu pomyslec o kupce :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmm co wy tam u siebie robicie połowa pewnie sprząta, pumka w kibelku a tigritinka???? oj i zapomniałam przywitać nowa staraczkę mewik ja sie specjalnie nie przygotowywałam jakos do ciąży bo nie wiedziałam od czego zacząć wiec wziełam sie za chłopa ;););) i zobaczymy co z tego bedzie :D:D:D Madziulek no musisz jeszcze poczekać z testem, wiem jak to korci :P Mootylku chmm...czekasz do piatku...jak wytrzymasz to czekaj ale ja bym juz na twoim miejscu zrobiła ;););) z cierpliwością u mnie na bakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerny komp!!!!juz by lądowal przez okno,ale szkoda okna;) Bruska fajnie ze juz do nas dotarlas:) A wiesiolek... ty cos chyba do ngo czujesz ze cie tak ciagnie:D A co to tempki to ile dzis mialas???A wez sobie termometr do pracy a my ci tu przypomnimy-pod stolem sobie zmierzysz tempke:p Pumcie nie martw sie bedzie dobrze-a poowiesz czego ty sie konkretnie obawiasz???Mialas juz jakies problemy kobiece???? Mootylku ja tez musze czekac tak dlugo ze wzgledu na tak pozno owulke,ale jak tak sie bede dalej czuc to zrobie test w piatek za tydz a jak bez zmian to w poniedzialek-tak sobie postanowilam. Madziulek a co tobie napisac...hmmm....ty to do dolu w naszej tabelce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w morde strzelił pisze sama ze sobą - to objaw czystego szaleństwa :D:D:D FAJNIE!!! piszecie tutaj o obawach i wogóle a co ja mam powiedzieć!!!!!! boje sie o prace to też chociaż może i nie powinnam, ale najgorsze jest to że jak pomysle o porodzie..........wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, trudach wychowania i wogóle to maskara od razu mi sie odechciewa, po prostu boimy sie z moim M że nie sprawdzimy sie w roli rodziców, że źle wychowamy dziecko ....ech i takie tam i tak oto codziennie jak zasypiam albo wstaje to dopada mnie strach i panikuje i mówie może jeszcze poczekamy????? i tak w kółko macieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×