Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

jagoda druga kreska nawet słabo widoczna moze świadczyc o ciąży :):):):) dla pewności zrób test z krwi wtedy bedziesz wiedziała na 100% ale jak dla mnie to vi moge juz gratulowac testy raz wychodza drugi raz nie a badanie z krwi masz pewne, dlatego ja robie w zasadzie badania a tetsy zostawiam na bok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje cykle trwały zazwyczaj 31, a maksymalnie 35 dni. Z tymże w tym miesiącu miałam troche stresów i owulka mogła się przesunąć, tylko dziwi mnie, że aż tak. No nic, trzeba poczekać. Pocieszam się temperaturą, że jest wysoka, zobaczymy czy sie utrzyma. Test z krwi na razie odpada, bo jestem za granicą, a tu to nie takie proste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka to mocno zaciskam kciuki żeby sie udało :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zastanawia ta blada druga kreska bo jak jest druga kreska czy blada czy widoczna to zawsze jest ciaza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!jest druga kreska:) blada bardzo ale widoczna nie trzeba jej w sloncu wypatrywac!!!!!!!!!!!!!!! Jutro rano zrobie drugi bo byly dwa w komplecie ale dzis jest blada ale jest!!!!!!!!!!JUPI JUPI JUPI JUPI skakac mi sie chce ,plakac i nie wiem co jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka ty wkręciaro ty zrobiłas test po cichu GRATULACJE 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zjeżdżaj z hukiem na dolną tabelkę :):):):) o rany mamy druga mamuśke dzisiaj juppiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli da sie zajsc w ciaze nawet myslac caly czas :) bo przeciez frecia myslala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jutro rano wyjdzie ladna druga kreseczka to spadne w dol razem z jagoda bo ona ma to samo co ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale tez cieżko "pracowała" no i wariowała :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wariowalam to malo powiedziane-ale sie udalo:) Moj M oczywiscie nie wierzy w blade kreski;) Ale ja tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku jest mi nie dobrze ,zimno i nie wiem co mam ze soba zrobic:) Nie wierze ze sie tak udalo-ponoc dziewczynki sie robi za 1 razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, obserwuje wasz topik od jakiegos czasu (wasz i jeszcze jeden) i chcialam Ci Fretko pogratulowac Ty zwariowana dziewczyno!!!!! Ja zaczynam starania w czerwcu i mam plan od razu zaskoczyc :D Buziaczki dla wszystkich zaciezonych i staraczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka oj napewno jesteś szczęśliwa :D:D:D:D:D napisz nam tu jak sie czujesz skoro pisałaś o nadzieji to teraz pisz o emocjach :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, dopiero teraz doczytałam zaległości! Freciu kochana - moje gratulacje!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a dla jagody też gratulacje ( uwierz proszę w tą słabą kreskę - u mnie też była słaba a beta wysoka! ) - 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyce pumeczko zaczely mnie bolec 4 dni po owulce-ale nie sugieruj sie tym bo ja moge miec inaczej niz ty.Musicie sie uzbroic w cierpliwosc.Ja jutro rano zrobie test moze kreska bedzie bardziej widoczna:) A emocje siegaja zenitu. aha.. Dziewczyny bardzo dziekuje za gratulacje:) :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie freciu ze masz juz to za soba teraz to juz bez nerwow :) no i udalo ci sie za 1 razem tylko pozazdroscic:) pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka wariatko no nie świruj ;););) poczekaj spokojnie na swoją kolej :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×